Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: genekarihma pinguti sobivus???(kiire) (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1694)
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 23.11.05 10:03 Tsiteeri
genekarihma pinguti sobivus???(kiire)



nu traktoristid - kas keegi on uurinud kas c4 kerega a6 2,5 tdi genekarihma pinguti istub 100 2,5 tdi motole külge,kahjuks ei tea
müüa mootori tüüpi, kui palju erinevad need pingutid-on keegi äkitse uurinud,mul AAT moto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 23.11.05 15:21 Tsiteeri


Ei peaks minema, kuna A6 on teistmoodi tal seal väike amortisaator ja vedru A100 2,3 bensumootoril on pealt näha sama mis A100 2,5 TDI-l.Selline on minu kogemus nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CharlieF
huviline



Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5tdi

postitati 23.11.05 15:29 Tsiteeri


kusjuures a6 2,5tdi pinguti maksab päris head hinda:) Mul oma masinal amort suht väsinud, tahtsin vahetada, aga käib küll veel:P
azoo, kaljukoll, kui sul see üle peaks jääma, äkki teed kaupa;)
sest tegelikult ikka peaks vist kunagi vahetama, praegu külmaga hoiab paremini, aga sooja ilmaga vajus teine üsna kõveraks... et kui sulle ei sobi siis mulle sobiks vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 23.11.05 15:37 Tsiteeri


võta siis ühendust klubilise priidu33 - ega- temalt ma seda nuiasin,kuid kui mulle ei sobi siis mis teha, proovi ise õnne
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 23.11.05 18:11 Tsiteeri


c4 2,3 on sama pinguti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marks713
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.04
Asukoht: Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI 1991

postitati 27.11.05 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxs30
c4 2,3 on sama pinguti.

Tean täiesti kindlalt ,et 2,3 geneka rihma pinguti ei ole täpselt sama kuigi visuaalselt vaadates on. Diislile seda peale muidugi saab aga selleks tuleb teha üks vahetükk (oma autole tegin). Erinevus nendel pingutitel on selles ,et 2,3 oma ulatub pingutirull natuke kaugemale ja läheb vastu mootori otsas olevat rihmaratast. Vahetükiga tuleb pingutit natuke kõrgemale saada ja siis sobib ideaalselt.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.7% - SQL: 55.3%]