Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Remondikohad Tartumaal (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 10957)
andzz
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 avant 2.6, A6 Avant Q 3.0 165kw

postitati 02.02.13 10:06 Tsiteeri


Julgeks soovitada Autohospidali Vasara tänavas, mina isiklikult sealt alati abi saanud. Asjalikud ja oma tööd tundvad mehed!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 02.02.13 13:48 Tsiteeri


Aitäh vastuste eest.
Vabandust. Jäi üks tähtis osa lisamata kolksu kohta, nimelt kolks tuleb käiguvahetusel. Ei ole sillaga seotud. Mootori ja kasti puksid ka tip-top korras. MT-s arvati ainult, et kas kast ise, sidur või hooratas.
Ma olen lihtsalt siiamaani MT klient olnud pikki aastaid erinevate autodega ja ühtegi paha sõna ei ole nende kohta öelda, ainult positiivne. Lihtsalt antud teemaga mõtlesin, et küsiks kuskilt teisest asjalikult kohast ka teist arvamust.
Lihtsalt see koht, kus ma Lõunaka juures käisin, oli küll suht naljakoht. Mingi läinud aastal avatud uus maja. Võibolla lihtsalt uus koht ja töötajatel ei olnud veel kogemust. Kes teab.
Ja õlileke on selline, et kuskilt pole näha, et midagi niriseks, lume peale maha laiku ei jää. Paar päeva seismist ja midagi auto all ei ole.
Ainukesena autot alt vaadates oli näha, et mingi tilk oli käigukasti küljes. Ära pühkides ja oodates tagasi ei tule kohe. Mingi nädala pärast üles tõstes on küll all.
Miks õlileke, sest pidevalt on õli kärsahais üleval. Ning mingi hetk peab peale valama. Niiet kuskile väheke kaob, aga kuhu, ei ole veel tänaseks aru saanud.
Aga mis ma seda teemat siin ikka arutan, pigem juba remondikohaga. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.12.16 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Endal kõik sellised tööd teinud Carstop, neil piisavalt igasuguses mõõdus torujuppe, et ka aretusi korraldada. Keevised on ka korralikult kestnud ja loomingust neil puudust ei tule, seega ei saa toriseda. Lisaks on selle koha võlu selles, et alati on abikäsi neil kohapeal lisaks võtta, kui asi vajab mingis punktis toestamist või abikäsi. Reeglina üksiküritajate puhul võib see just saatuslikuks saada hilisemalt, kui asi on valesti koos ja teatud tingimustel vastu põhja või kurat teab mida käima hakkab :).

Pean oma kunagist infot muutma, Tartus Ringteel enam sellist asja nagu Carstop pole ja sama isikute koosseis toimetab vana koha kõrval uues korralikus suures garaa˛is hoopis Fixuse nime all. Kui valida, kas Turu tänava Carstop või nüüdne Fixus ringteel, siis viimane on minu kindel valik just isikute endite tõttu. Minu üks dailyliikuritest sai seal korraliku sillavärskenduse kõigi munakate, liigendite, kummilutade, amortide jnejne näol ja ma jätkuvalt nii teenuse kui hindadega rahul sõltumata firma nimest. Ütleme siis nii, et ma ei tahtnud sel korral Ekspert Autohooldusele nii lihtsaid ja ajamahukaid töid teha viia :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkels
huviline



Registreerunud 01.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.17 08:41 Tsiteeri


Ega kellelgi mõne õlle või muu maitsva eest Tartus mõnes kanali, kütte ja elektriga garaa˛is umbes kaheks tunniks vaba kohta ei ole?
Tahaks autol lambda ära vahetada, kuid õues ei tee seda praegu kuidagi ja endal garaa˛ puudub. Hea meelega nokitseks ise, kuid mõistliku hinna eest võin lasta ka kellelgi töö ise ette võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Remteh
huviline



Registreerunud 11.01.17
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.17 09:51 Tsiteeri
elektri/diagnostika/veermiku jpt. tööd



Asun Tartu linna piiril Vahil.
Suvisel ajal on rõhuasetus mototehnikal, hooajaväliselt aga sõiduautod.
Mõned pildid tegemistest:
https://www.facebook.com/Remteh-964136010330631/

viisüks52774


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.1% - SQL: 54.9%]