Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Autod tolmust puhtaks (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2285)
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 10.07.03 21:06 Tsiteeri
Autod tolmust puhtaks



Küsimus siis järgmine kas kellelgi on kogemusi ja infot sellise asja kohta nagu spets. hari millega saab auto pealt tolmu kätte.
Harja kohta tean veel nii palju öelda,et see on tehtud mingist pehmest puuvillast ja harjased on töödeldud vahaga.
Ei kriimusta värvi ja jätab ilusa läike ning mida rohkem kasutad seda paremini ta puhastab. Väga hea efekti annab just poleeritud või vahatatud auto puhul.


Sõbra isa tõi sellise kuus aastat tagasi prantsusmaalt ja kasutab seda siiani ning ei ole täheldanud oma auto peal sellest tekkinud kriimustusi.Loomulikult ei saa seda kasutada sitase auto puhul(siis võib värvkattele viga teha),see on rohkem just tänava ja ka kruusatee tolmu eemaldamiseks, mis on tuttav eriti tumeda auto omanikule.
Olen otsinud seda eestist ja ka soomest.Kõige lähemad kontaktid on USA.
Proovin panna siia ühe lingi.
http://www.autosportcatalog.com/index.cfm?fa=p&pid=160&cid=38


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 10.07.03 21:34 Tsiteeri


Ja kui oleks asja vastu huvi siis EHK on see võimalik,kuid hetkel selle kohapealt ei julge lubada midagi. Esialgsed andmed räägivad seda, et hind tuleks 395.- eeku.
Või on eestis kuskil olemas juba? odavam ehk.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 11.07.03 06:11 Tsiteeri


USA-s see ilmselt toimib,nagu ka L-Euroopas,kus on TOLMUNE. Meil aga iga tuuleiil = noor kõrbetorm ja liiga palju muud saasta,nii et usun et pigem teeb see auto värvkattele kahju,kui aitab...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.03 07:11 Tsiteeri


olen ka seda kasut väga hea asi soovitan soojalt pesta muidugi seda ei tohi aga kerge tänava tolmu jaoks ideaalne kuigi teeb puhtaks ka auto mis on paarkümmend km.kruusa virutanud.neid on müüa veel inglismaal nimi on car duster.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 21.07.03 14:52 Tsiteeri


kus point on?
ma parem ajan auto garaazi ette ja pesen ära, kui see must on


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 21.07.03 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja daqqer
kus point on?
ma parem ajan auto garaazi ette ja pesen ära, kui see must on

Mina arvan,et point on selles,et kõigil ei ole võimalik autot garaazi ette ajada.
Kui auto on kerge tolmu all, mis näiteks tumeda auto pealt paistab väga hästi välja siis selline abivahend on igati abiks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.9% - SQL: 56.1%]