Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: numbrilaua tuled ei põle :P tahaks kähku korda saada (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1401)
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.05 15:38 Tsiteeri
numbrilaua tuled ei põle :P tahaks kähku korda saada



tere.
jälle mina (murega ofkoors) :(
juhtus selline asi, et pronksi tänaval (IRW).. KUSJUURES JAH PRONKSI TÄNAVAL! olin IF'is ja kui hakkasin ära sõitma viskasin kotid pagassi ja vaatasin et numbrilaua 1 tuli ei põle.. läksin tanklasse ja ostsin uue pirni asemele, oli vist 12V 5W. panin selle vana asemele ja siis lambist ei põlenud üldse kumbki tuli enam :o proovisin mõlemat ümber tõsta jne a mitte miski ei aita :(:o ma ei saa aru mis toimub.
kaitse on jumala ok, vahetasin siiski ära igaks juhuks a ei midagi, ikka sama teema.

keegi oskab öelda mis juhtuda võis?
see aeg kui pirne vahetasin süüdet ega mingeid tulesi sees ei olnud et oleks lühis tekkinud vms... vajan abi :):P;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 25.10.05 15:52 Tsiteeri


Pagasnikusse minev juhe on ära murdunud selle hingede kõrvalt.Audide tüüpviga.A4 on selle juhtme pealt numbrituled ja pagassi kesklukk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.05 16:50 Tsiteeri


ok uurin asja

danke schön :cool::P:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 25.10.05 16:54 Tsiteeri


Minul 100-l on jälle mingi omamoodi kamm nende numbrituledega. Põlevad ka nii kuidas heaks arvavad, st süttivad kuidas heaks arvavad. Vahest põlevad kohe mõlemad, teinekord üks, teinekord teine jne, aga alati aitab rusikaga virutamine numbritule piirkonda vastu pagassi ja asjad põlevad taas. Hommikul (järgmisel päeval) kogu nali jälle otsast peale. Müstika. Olen neid puhastanud ka kõvasti ja otsinud massiviga jne - kasu sittagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 25.10.05 18:23 Tsiteeri


kas mitte sajal ka juhe pagassi hinge tagant ei jookse.ma olen seda viga saanud parandada igal oma audil:D


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
auditdi
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI Avant7 > A6 C5 2.5TDI Q

postitati 25.10.05 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Minul 100-l on jälle mingi omamoodi kamm nende numbrituledega. Põlevad ka nii kuidas heaks arvavad, st süttivad kuidas heaks arvavad. Vahest põlevad kohe mõlemad, teinekord üks, teinekord teine jne, aga alati aitab rusikaga virutamine numbritule piirkonda vastu pagassi ja asjad põlevad taas. Hommikul (järgmisel päeval) kogu nali jälle otsast peale. Müstika. Olen neid puhastanud ka kõvasti ja otsinud massiviga jne - kasu sittagi.

sõna-sõnalt sama lugu....mul avant ja kontrollisin ka juhtmed üle, aga need ei mõjutanud...puhasta ja katseta nii palju kui tahad, ikka põlevad kuidas jumal juhatab...aitab ainult rusikas
ilmselt ainuke lahendus oleks lausa uued pesad panna (kui muidugi juhtmete perfektsus on kontrollitud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 25.10.05 18:52 Tsiteeri


Aga kas Sa oled proovinud ka klemme natuke ellu äratada ? Nt minu Audil ei põlenud samuti numbrituled ja aitas kah "rusikas", kuid kaua sa autot ikka peksad. Lõpuks võtsin siis kogu krempli lahti ja viga polnud hoopis mitte juhtmetes vaid pirnipesades, pirnipesad lihtsalt oksüdeeruvad ära ja kogu lugu, eks ta üks nikerdamine oli, aga väikeseteralise liivapabriga sai asi puhtaks tehtud, pirni alumine klemm ülespoole tagasi painutatud (see lihtsalt ajapikku kaotab oma vedruülesande) ja asi töötab siiani :)

Tsitaat:
Algselt postitas: auditdi
Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Minul 100-l on jälle mingi omamoodi kamm nende numbrituledega. Põlevad ka nii kuidas heaks arvavad, st süttivad kuidas heaks arvavad. Vahest põlevad kohe mõlemad, teinekord üks, teinekord teine jne, aga alati aitab rusikaga virutamine numbritule piirkonda vastu pagassi ja asjad põlevad taas. Hommikul (järgmisel päeval) kogu nali jälle otsast peale. Müstika. Olen neid puhastanud ka kõvasti ja otsinud massiviga jne - kasu sittagi.

sõna-sõnalt sama lugu....mul avant ja kontrollisin ka juhtmed üle, aga need ei mõjutanud...puhasta ja katseta nii palju kui tahad, ikka põlevad kuidas jumal juhatab...aitab ainult rusikas
ilmselt ainuke lahendus oleks lausa uued pesad panna (kui muidugi juhtmete perfektsus on kontrollitud)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.05 15:55 Tsiteeri


nii.. täna oli aega ja võtsin need pesad sealt välja..
probleem oli siis selles et need kontaktid pesas sees ei olnud nagu kõige tervemad ja andsid ühendust millal sobivas positsioonis olid.. ehk siis nad olid ära murdunud või kurat teab mismoodi see üldse juhtuda sai.
panin juhtmetega otse ja nüüd põlevad mõlemad jumala korralikult :P
kraapisin noaga klemmid ilusti puhtaks ka igaks juhuks ;) päris koledad nägid välja ennem :D
probleem igatahes kadunud, hea seegi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.0% - SQL: 42.0%]