Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mismoodi kontrollida õhulugejat (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2144)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 24.10.05 19:53 Tsiteeri
Mismoodi kontrollida õhulugejat



Küsimus siis selline, et mismoodi veenduda õhulugeja korrasolekus. Juttu oli, et õhulugeja pesast tuleb pinget mõõta. Seal on neli juhet, mida ja kui palju peab erinevatel otstel olema?
Mootoriks AAT 2,5Tdi 85KW

Edit: kas sellisel mootoril reguleeritakse miskit ka lambdaanduri abil?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 25.10.05 07:22 Tsiteeri


Seda kas õhulugeja üldse töötab saad kõige lihtsamini diislil tedada ta lahti ühendades (pistik maha) - pärast lahti ühendamist ja sõitmist peaks jõud kadunud olema ja jube tahmalont taga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 25.10.05 07:47 Tsiteeri


Lahti ühendada proovisin ja jõud kadus ära, kuid mingit erilist tahmalonti küll ei märganud. Eks peaks mingi diagnostikakoha otsima ja laskma üle vaadata, samas ei kipu miski raha ka kulutama kui midagi otseselt viga pole. Nagu elu on näidanud siis pole pädevaid diagnostikakohti bensukatelegi eriti võtta, rääkimata siis diislist. Probleemiks on see, et kütusekulu tundub natuke suur olevat, kuid eks see tundub vist nagunii tänapäeval suur.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 25.10.05 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
pädevaid diagnostikakohti bensukatelegi eriti võtta, rääkimata siis diislist.


JOE´S GARAAZ - Türi tn. 9 tel: 6 541 380 gsm: 050 17 487 e-mail: joes.garage@vorguvara.ee ehk abiks. Minu teada on neil sedamed mis on just mõeldud diisel Vw ja Audi diagnostika teostamiseks. (Kui viimane kord oma A6 dislaga seal käisin siis omanik rääkis et tulevad uued seadmed just VW ja Audile spetsialiseerunud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.0% - SQL: 62.0%]