Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:armatuuris olevate kellade kohta. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1397)
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 14:28 Tsiteeri
K:armatuuris olevate kellade kohta.



Mul on siis selline probleem,et turvapadja tuli põleb!
Asi oli ise põlema hakanud, oli käidud tiagnostikas ja seal oli midagi näpitud siis kustus ära, sain auto oma kätte ei põlenud, aga mingi aeg hakkas uuesti põlema!Milles asi võiks olla? kuskil halb kontakt?
siis veel selline probleem, et kui olen autoga sõitnud tükkaega ja mootor soe, suretan mootori välja ja võtme sisse siis hakkab armatuuris põlema mingi õli tuli:o. võtan võtme välja kustub ära ja hakkab uuesti põlema, kui tuled lülitan välja kustub ära. Panene auto käima siis ei põle see tuli! välja suretan siis jälle põleb!(mootoris on õli normis, ja puhas ka)
Ah jaa see bensu seier paneb ka seal sokki!üle poole paagi on siis näitab ilusti alla poole paagi on siis hakkab jama ajama, näitab et bena saab varsti otsa ja siis näitab jälle et bena veerand paaki jne!
Äkki oleks mõttekas uued kellad osta?aga sel juhul ostaks juba pardakompuutri kellad! Äkki keegi oskab aidata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokker
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 '96 ABK

postitati 02.10.05 15:06 Tsiteeri


kui mootor seisab ja süüde sees, siis peabki õlituli põlema :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokker
kui mootor seisab ja süüde sees, siis peabki õlituli põlema :/


no seda ma tean!!! aga mul on nii et kui auto välja suretan ja võtme jätan sisse siis põleb! ja võtan võtme välja ja tuled põlevad siis ikka põleb!!!tuled kustutan siis see ka kustub!
aga kui auto töötab siis ei põle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.10.05 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: errkk108
Äkki oleks mõttekas uued kellad osta?aga sel juhul ostaks juba pardakompuutri kellad! Äkki keegi oskab aidata!

Võitle põhjuse, mitte tagajärjega. Seega kontrolli andureid. Kompuutriga kellad vajavad ka mõningaid lisaandureid ja ega neid nii väga lademetes ei pakuta ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
errkk108
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.05 21:46 Tsiteeri


mis andureid ma vaatama peaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]