Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: küsimus dislameestele (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 2660)
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 08.09.05 08:18 Tsiteeri
küsimus dislameestele



lihtsalt huvi pärast küsin, et paljudel teist on nö kodustatud bussi- või rekkajuht, kelle käest siis kütteainet vähe soodsamalt saab... siit kohe ka teine küsimus- kas mõnel teile teada oleval bussi- või rekkajuhil on ka nö varjatud reserve toetamaks üht audiklubilist tartu kandist... ega ma palju vastuseid looda saada, aga keegi äkki ikka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axelx
lihtsalt huvi pärast küsin, et paljudel teist on nö kodustatud bussi- või rekkajuht, kelle käest siis kütteainet vähe soodsamalt saab... siit kohe ka teine küsimus- kas mõnel teile teada oleval bussi- või rekkajuhil on ka nö varjatud reserve toetamaks üht audiklubilist tartu kandist... ega ma palju vastuseid looda saada, aga keegi äkki ikka...

ahaa!.....ma nimelt ühe transpordi firma kaasomanik ja sellised avalikud KÜTTE VARGUSED ajavad mind tiba pahaseks (eriti Tartus), kui keegi pakub, siis anna mulle ka teada, äkki minu omadest keegi.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 08.09.05 08:59 Tsiteeri


to:TiitR2 ega ma siis kohe vargust mõelnud (samas on see avalik saladus) Võibolla lihtsalt mõni juht on nii tubli ja sõidab vääga säästlikult, niiet natuke üle jääb ;) Äkki saab sinu enda käest vähe soodsamalt, tavaliselt transpordifirmadel leping mingi kütusefirmaga ja päris suurte soodustustega... mida rohkem su firma ostab, seda suurem soodustus peaks olema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.05 09:07 Tsiteeri


Kui rekkamees sõidab firma autoga ja firma kütusega, siis säästlikkus peaks olema ka omanike poolt tasustatav ma ütlen. See diislite tühikäigul logistamine on ikka tõsiselt ära tüüdanud. Parem tõesti pangu mootor seisma ja müügu need paar liitrit ära. Ekskavaatorimehed on sinist küll pakkunud aga mis sellega ikka teha kui juba sõiduautosid ka kontrollitakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Kui rekkamees sõidab firma autoga ja firma kütusega, siis säästlikkus peaks olema ka omanike poolt tasustatav ma ütlen. See diislite tühikäigul logistamine on ikka tõsiselt ära tüüdanud. Parem tõesti pangu mootor seisma ja müügu need paar liitrit ära. Ekskavaatorimehed on sinist küll pakkunud aga mis sellega ikka teha kui juba sõiduautosid ka kontrollitakse.

...kusjuures on meilgi kokkuhoid (loe kulunormiga hakkama saamine) preemia näol tasustatud, kuid ega kõik vennad pole ausad kodanikud.:( teemaalgatajale...soodustused on küll hulgiostjale, kuid kütusefirmade hinna/kliendi sõjas tehakse soodustusi ka olenematta tangitud kogustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 08.09.05 09:32 Tsiteeri


Hi,

olen mõnel määral tutvunud sihukesete todetega mis siis määravad nii masina asukohta kui ka kütuse kulu. Mõnedele transpordi ettevõttete masinatele lisati antud seadmed nii et töötajad seda ei teadnud, sama tehti ka katsetuste korras Eesti Raudtee vedurite jms.

Katse tulemus - transpordi ettevõtte 8'st töölisest 4 pani avalduse lauale, Eesti Raudtee (probleem oli selles et rong jäi TLN - Narva liiinile seisma kuna kütus lõppes) leidis ka suure "augu" üles, reakkamees kes väitis end olevat Tartus asus hoopis Pärnus sugulastel külas, jne.,

Nii et üleüldiselt - praegu antud kütuseliigutamine ühest paagist teise veel toimib......aasta pärast....kes teab.

T.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.09.05 12:28 Tsiteeri


Üldiselt normaalselt tasustatud autojuhid ei müü kütust ühelgi juhul. Paraku eestimaa suur hulk "pealikest" ei saa aru, et odavam on töötajale normaalselt maksta kui pidevalt vahetuva kaadri ja vargustega tegeleda.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Üldiselt normaalselt tasustatud autojuhid ei müü kütust ühelgi juhul. Paraku eestimaa suur hulk "pealikest" ei saa aru, et odavam on töötajale normaalselt maksta kui pidevalt vahetuva kaadri ja vargustega tegeleda.

Loodan, et see jutt pole konkreetselt minule suunatud, kuna tõesti nii selle kaadrivoolavusega ja sellega kaasnev paraku on. Jutt kisub selles teemas küll järjest ühte väravasse, kuid sellega võin kiidelda, et olen suutnud oma roolid viia suht-koht vastastikkusele usaldusele (see eeldab tõesti konkurentsivõimelist palga nr-i ja kulunormides püsimist), ning sama kaader püsib üle 3a. ...kuid nagu ütleb vanasõna: "usalda, aga samas kontrolli!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 14:47 Tsiteeri


...ja veel, te kõik oleksite arvatavasti minu väidetega nõus, kui kogu see melu käiks isiklikult teiegi enda rahakotist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.09.05 14:56 Tsiteeri


ja et nüüd järgmine kord kui keegi tahab odavamalt diislit osta siis peab ta seda küsima järgmisel kujul

et otsin alamakstud rekkajuhti kellelt diiselkütet osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alambe
ja et nüüd järgmine kord kui keegi tahab odavamalt diislit osta siis peab ta seda küsima järgmisel kujul

et otsin alamakstud rekkajuhti kellelt diiselkütet osta.

no, aga kanistriga paagi juurde kahlates, võiksid uurida rekkamehelt, et kui ta ise ntx. FIE oleks, kas ta siis ka sulle sinna midagi nõristaks (enda arvelt)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 08.09.05 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
...ja veel, te kõik oleksite arvatavasti minu väidetega nõus, kui kogu see melu käiks isiklikult teiegi enda rahakotist.


ilma selletagi nõus - laiemalt teemat vaadates toimub antud juhul ju ka minu elujärje (saamata riiklikud maksud mis kulutatakse siis mujale jne) halvenemine.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.09.05 15:58 Tsiteeri


Tegelikult on see probleem üldine. Miilitsat, meditsiini ja päästeteenistust üleval pidada pole raha, selle arvelt rasvastuvad need idioodid kes seda elu siin riigis peaksid korraldama. Igaüks püüab varastades ja valetades oma elu paremaks muuta. See pole ju normaalne, aga selline see elu siin eestis paraku on ja midagi teha pole...
Teemast: minul isiklikult pole õnnestunud leida ühtegi rekkajuhti kellelt odavamat kütust saaks, tõsi nii väga pole selle nimel tõmmelnud ka. Kuid üldiselt tundub, et autojuhid on enamasti päris normaalselt tasustatud.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 08.09.05 16:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Loodan, et see jutt pole konkreetselt minule suunatud, kuna tõesti nii selle kaadrivoolavusega ja sellega kaasnev paraku on. Jutt kisub selles teemas küll järjest ühte väravasse, kuid sellega võin kiidelda, et olen suutnud oma roolid viia suht-koht vastastikkusele usaldusele (see eeldab tõesti konkurentsivõimelist palga nr-i ja kulunormides püsimist), ning sama kaader püsib üle 3a. ...kuid nagu ütleb vanasõna: "usalda, aga samas kontrolli!"

Ups! Võtan oma eelnevad sõnad tagasi.
Vist viimane aeg puhkama minna enne kui jõuan veel midagi nii tobedat välja vahutada :(
Niigi on teise mehe teema juba ära soperdatud. SORRY!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 16:32 Tsiteeri


..Valgele Lõvile..ole hea loe mu postitus uuesti läbi, leiad vasturääkivusi oma uurimusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 08.09.05 16:34 Tsiteeri


ja veel, olen Whitelioniga nõus, selle teema (algse versiooni kohaselt) võib vabalt kas mujale tõsta või üldse purki panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 09.09.05 06:49 Tsiteeri


Vabandan kõigi ees, keda see teema isiklikult puudutas. Pean tunnistama, et pole ka ise tilkagi nö vasakult tulnud kütust ostnud. Teema oli mõeldud lihtsalt uurimaks, kui laialt see kütuseäri siis käib, mitte varguse propageerimiseks. Kogu aeg on kuulda, kuidas keegi kuskilt odavamalt saab...
Hea on tõdeda, et vähemalt enamus audiklubilisi on ausad poisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.05 06:56 Tsiteeri


ei usu et see rekkameeste kütus niipalju ka odavam oleks et mul näiteks kankuga tasuks mööda linna ringi joosta. paaki läheb ainult 45 liitrit. oleks veel nii et rekkamees tuleb ukse alla kallab kütuse mulle sisse ja ma siis viskan aknast nutsu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
akselbant
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5TDi Avant atm; Audi A3 1.8; Audi 80 Avant 1.9 TDi, BMW X3 E83 3.0D

postitati 09.09.05 08:50 Tsiteeri


Tunnistan ausalt üles, et ostan rekkamehe(FIE) käest, kes sõidab pidevalt Venemaale. Sealne disla on märksa parem(vähemalt see, mida ta endale seal tangib) kui kohalik.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 09.09.05 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: akselbant
Tunnistan ausalt üles, et ostan rekkamehe(FIE) käest, kes sõidab pidevalt Venemaale. Sealne disla on märksa parem(vähemalt see, mida ta endale seal tangib) kui kohalik.;)

Pole ka mina sellest patust puhas, kui seda üldse patuks tohib nimetada. Kui elasin Eestis, oli ka mul samasugune "auk", mida kasutasin pidevalt ja kasutan kuigipalju Eestis käies veel praegugi, kuna tanklas müüdavat solki ei raatsi hästi autosse valada. Vene piiri tagant rekka paagis toodava kütusega on auto ökonoomsem, suitsusus langeb kõvasti, mootor töötab vaiksemalt/ühtlasemalt/kõrgematel pööretel jne. Eestis tankiv rekkamees müüb ju sama solki mida Statoilistki saab, nii et ei näe nagu mõtet ilma mingi põhjuseta riigi tagant varastada. Aga kuna riik on võimetu (loe: teadlikult saamatu, jättes mainimata suured erakondade rahastajad) pakkuma autojuhtidele legaalset võimalust korraliku kütuse ostmiseks, siis pigem maksan inimestele, kes viitsivad hangeldada selle korraliku kütuse toomisega, kui loovutaks sendigi solgiaktsiisi peale:mad:


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kalev440
huviline



Registreerunud 09.12.04
Asukoht: Tallinn üldjuhul
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI-80 1,8 88a.

postitati 09.09.05 09:54 Tsiteeri


Ma ka häda sunnil aus poiss, mul nimelt pensumootoriga auto ja diislit müüva veokijuhi rentisin diiselmootoriga sõitvale tuttavale välja, ei ole praegu isegi kursis mis hinnaga müüakse, nad saavad ilma minuta ka hakkama.
nii et müüakse ikka mingil määral;)


Nr.256
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 09.09.05 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axelx
Vabandan kõigi ees, keda see teema isiklikult puudutas. Pean tunnistama, et pole ka ise tilkagi nö vasakult tulnud kütust ostnud. Teema oli mõeldud lihtsalt uurimaks, kui laialt see kütuseäri siis käib, mitte varguse propageerimiseks. Kogu aeg on kuulda, kuidas keegi kuskilt odavamalt saab...
Hea on tõdeda, et vähemalt enamus audiklubilisi on ausad poisid.


Vahest olen ka odavamalt ostnud viimati 9,00 > 9,50 kuid need kogused ei ole varastatud vaid mõni tuttav on venest oma sõiduautoga toonud ja heale tuttavale mõned tilgad müünud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 23.09.05 20:00 Tsiteeri


sry.. aga ei ole viitsinud tanklas tankida juba peaaegu 2 aastat..viimanekord kui seda tegin sain kõvasti karistada(nimelt küttes oli vesi)
Virumaal on seda 'vasakult' kütet hulgi saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 24.09.05 09:23 Tsiteeri


olge selle ,,venemaa küttega,, ettevaatlikumad- ma võtsin kah lõunaosariiklastelt paagitäie- tulemuseks oli suitsev auto krrt:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.6% - SQL: 26.4%]