Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: airbagi nullimine (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1614)
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 29.08.05 19:42 Tsiteeri
K: airbagi nullimine



Tere, olen värske audi omanik ja tabas mind ühel hommikul selline üllatus, et airbagi tuluke ei kustunud paari sekundi jooksul nagu ta seda varem oli teinud, vaid alles peale tubli tosina kilomeetreid. Otsisin vastust siit foorumist kasutades maagilist nupukest "Otsing" kuid nullimise kohta ei miskit :( ärge mind palun kohe cooglisse ka suunake.
Äkki keegi lahke inimene viitsib mind asjaga kursi viia või teab, kus saaks tutvuda säärase infoga.

Selle tulukese mitte kustumine tekkis samal ajal, kui masin hakkas jupsima, nimelt õhtul sõidust tulles oli kõik parimas korras. Hommikul aga starterit andes, käib starter ilusti ringi aga mootor ei ühtki põksu! Siis märkasin, et üks tuluke ei kustu ära (auto ja võtme kujuline märk). Miskit kolmanda neljanda korra peale kustus see tuluke ära ja auto käis. Samal päeval jupsis veel päris mitu korda, õigemini üle ühe korra läks käima. Võtsin koputasin kõik releed läbi, mis on autol originaalis peal + need mis signa mees peale aretas ja peale seda jama kadus, kuid airbag hakkas jupsima (vahetult enne oli OK).

Eksperdid Teie arvamus asjast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 29.08.05 19:46 Tsiteeri


See auto ja võtme märk on immo?
Kui võti ei sobi või on muu jama siis ei jäägi auto mootor käima


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 29.08.05 19:55 Tsiteeri


Immo kohapealt olen "tume". Asi selles, et lisa immot siin eestis ma pole talle paigaldanud ja võtme sees ei paista ka midagi olevat (tavaline võti). Siit siis küsimus kas autol on mingi tehase immo peal? Kui nii, siis kuidas temast jagu saada, kui ta järgmine kord peaks iseloomu näitama hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 29.08.05 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Immo kohapealt olen "tume". Asi selles, et lisa immot siin eestis ma pole talle paigaldanud ja võtme sees ei paista ka midagi olevat (tavaline võti). Siit siis küsimus kas autol on mingi tehase immo peal? Kui nii, siis kuidas temast jagu saada, kui ta järgmine kord peaks iseloomu näitama hakkama.


A4 -jadel on kõigil tehase poolt immo peal ja see jebimine on nende tüüpviga (külmjooted). Abi saad Revalist. Airbagi tule saab ära kustutada arvutiga (kui on ajutine viga - arvatavasti on).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 15.09.05 17:47 Tsiteeri


Üks küsimus veel, kus see immo plokk asub? (A4-1995)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 20.09.05 20:22 Tsiteeri


Ma arvasin, et olen ainuke tuhajuhan siin foorumis, kes peale kahe kuulist audi omanikuna olemist ei tunne oma autot, aga tuleb välja, et siin ongi mingid töllmokad koos, kes ei tea kus immo asub:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kama2
huviline



Registreerunud 24.08.03
Asukoht: Dorpat
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.05 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Ma arvasin, et olen ainuke tuhajuhan siin foorumis, kes peale kahe kuulist audi omanikuna olemist ei tunne oma autot, aga tuleb välja, et siin ongi mingid töllmokad koos, kes ei tea kus immo asub:o

Tundub et oled jah ainus "tuhajuhan". Kui kahe kuuga ise ei leidnud, isegi interneti vahedusel, siis vii oma auto teeninduse, las siis mitte tuhajuhanid Sinule ta korda teevad. Krt mõni on ikka lahe vend küll, jalad laua peal arvuti juures, ja teised otsigu talle plokki asukoha. :mad:

P.S. ja kui juba teenindise pöördud, siis lase oma aju ka üle vaadata, ehk siis saad targemaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.09.05 20:59 Tsiteeri


A4 immo plokk asub armatuuri all paremal selline hallikasvalge karp. Üks pistik külje peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 22.09.05 19:36 Tsiteeri


Suured tünud Dixi, sellist vastust ma ootasingi, veelkord tänud.

To: kama2
ma pole enda autot veel lammutama pidanud, seega loomulikult ei tea kus see plokk asub. Mis puutub aga interneti vahendusel... siis interneti vahendusel ma ju vastuse saingi;)
Ok peace, oli lihtsalt tol korral väga halb tuju, sorry et tulin teistepeale välja elama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.7% - SQL: 42.3%]