Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kuidas hoida foorumit korras (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1846)
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.03 13:32 Tsiteeri
Kuidas hoida foorumit korras



Kuidas hoida foorumit korras ehk kuidas ära hoida mõtetuid postitusi.. Igaüks võiks visata oma arvamuse asjast siia... Võibolla suudame ära hoida läbu, mis SR foorumis toimub... /me natuke mures, et kui kasutajaid juba kõvasti üle 600, siis võib asi "käest ära minna"... Omaltpoolt teen ettepaneku postituste arvu mittenäitamist.... vähemasti mitte kohe postituse ja avatari juures... Minu arvates on see ju suhteliselt ebavajalik informatsioon, kuid nagu lai maailm on näidanud, on inimesi, kes suure postituste arvu nimel on nõus igasugu ila suust välja ajama... Näiteks tooksin tqhq foorumi (minu arvates üks tegijaimaid/asjalikumaid foorumeid) , kus postituste arv peidetud profiili, kel tõesti vaja teada, palju poste on, saab sealt järgi vaadata... Olen kindel, et mina oma ca 140 postitusega olen ilmselt vähem kasulikku infot jaganud kui näiteks kodanik "päkapikk" oma ca 35 postitusega. Neid näiteid on ilmselt palju, loomulikult ka siis vastupidi.... :) Võibolla eksin, kes teisiti arvab, võiks asja kommenteerida omast vaatevinklist... (tähtis pole mitte kvantiteet vaid kvaliteet ;) )


--------
edit: loodan, et väga pessimistlikuna ei näi.... ;) asi nüüd nii hull ka pole, aga profülaktika mõttes võiks asja arutada ju... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 20.06.03 13:52 Tsiteeri


Mõte väga hea, tundub et paljudes foorumites aetakse postituste arvu taga. Mõtetute ja teemast täiesti mööda postidega tuleks midagi ette võtta küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.06.03 14:10 Tsiteeri


miksmitte jätta sinna kastikesse ainult:

Kasutajanimi
Avatar
Asukoht
Auto

minumeelest poleks vaja ka neid lisanimetusi, tärnikesi, registreerimise aega ning ka seda kas foorumis sees või mitte. kahjuks aga mina tehnilise poole pealt eriti midagi teha vist ei saa ega ka oska :)

siinkohal on abiks tuuma ja klem vast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.06.03 14:15 Tsiteeri


Reglementeerida tuleks asja kindlasti - mastaap on juba selline, et vajadus selleks on täiesti olemas. Alustuseks võiks jah postituste arvu profiili peita või siis üldse ära kaotada. Mis aga minu arvates on postituste arvust veel mõttetum (ent samas on selle arvuga otseses seoses), on kasutajate taseme asi - kõrgema taseme pärast läbupostitusi tehaksegi. Foorumi lugejale ei anna see "esmaesitlus" või "oma jope" vms. konkreetselt mitte ivakestki kasulikku informatsiooni. Kunagi äkki, kui klubi võib-olla ametlikuks saab, siis võib sinna eristuse mõttes kirjutada "klubi liige" ja "huviline" vms., praegu aga pole mingit pseudohierarhiat tarvis. Seega minu ettepanek on foorumist kasutajate tasemed ära kaotada.
Kolmandaks tuleks minu arvates avataride kasutust piirata nii, et seal ei tohiks näidata suvaliste autode pilte (loe: võõraste sulgedega ehtimist, mistahes eesmärgil või kaalutlusel). Kui avataril on auto siis olgu see enda oma. Igasugu muid pilte ja .gif'e võiks ikkagi lubada kasutada...

Edit: Eh, juba jõuti suurem osa jutust ära mainida :)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.06.03 14:16 Tsiteeri


ok, muutsin veidi asja...

tärne/rõngaid pole enam ja enamus on nüüd staatusega "audiklubi liige" va mõned eristaatused mis vist ka ära võiks kaotada...

ühesõnaga staatus ei oleme postide arvust.. ära neid seal ma kaotada ei saa kahjuks

vot nii


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.06.03 14:20 Tsiteeri


Olen kolme käega eristaatuste kaotamise poolt, kuna nende väljajagamine on väga subjektiivne ja põhineb personaalsetel suhetel tech inimestega - las parem olla kõigil näiteks "Member", "Foorumi liige" või kasvõi "Audiklubi liige", ehkki viimasel juhul see "Audiklubi" on hetkel veel väga abstraktne mõiste...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.06.03 14:31 Tsiteeri


"audiclub member" siis parem vast?

hmn ok tavaliikmetel kõik sama aga siin tekib nüüd küsimus et mida teha modekate ja adminnidega...

sesmõttes et kas panna ka neile kõigile "audiclub member" nagu teistel või peaks neile jätma midagi teistsugust, et oleks äratuntavam.. selleks et näiteks abi vaja kellegil või midagi?

mina isiklikult panin endale "audiclub member" kuna ei taha väga silma paista ja kõik teavad niikuinii et ma saan vajadusel abiks olla

aga kui jääb siiski peale otsus adminid jms eraldada siis eks lähen sellega ikka kaasa

näiteks "audiclub admin" ? või "audiclub staff" ?

see viimane oleks vist parim? eraldamaks siis adminne ja modesid tavaliikmest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 20.06.03 14:33 Tsiteeri


Tuumale võib jätta "Administrator". Modekatele pole mingit erimärgistust vaja, ma arvan. Nemad on nagunii rohkem kupja kui käskija rollis. Ja nagunii enamus teab, et tuuma ja Sina (rass) asja administreerite - see peaks ka Help'ist ja KKK-st välja tulema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.03 14:36 Tsiteeri


Nii mina arvan et sinna serva ribasse võiks kõik jääda v.a postituste arv ja nn"tärnid".Aga seda et siin läbuks läheb,ma ei usu sest see on natuke erinev foorum erinevalt streetraceist ja mis siin ikka läbustada :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.03 17:26 Tsiteeri


Minagi poolt, et kaotada need postid ja tärnid. Pealegi peax adminnid rohkem karmikäelised olema. Kui keegi ikke labustab või a`la peab kindlasti igal pool sõna võtma, isegi kui ei ole midagi asjaliku mainida, post näitex kustutada või yldse midagi karmimat ette võtta (näit: välja visata). Muidu läheb tahes tahtmata läbux ja mõttetux nagu näitex teatud foorum...

Mix nii karm suhtumine... põhjus lihtne, kuna see foorum on siiamaani asjalik ja ei tahax, et see muutux.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]