Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Oma auto tegeliku kiiruse arvutamine (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2791)
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 19.06.03 06:39 Tsiteeri
Oma auto tegeliku kiiruse arvutamine



Uuri välja oma auto käimakasti ja peaülekandearvud, sisesta rehvimõõt ja saad teada, missugustel pööretel millise kiirusega sa sõidad( juhul kui tahhokas ei valeta)

auto kiirus


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.06.03 08:20 Tsiteeri


Palju lihtsam ja täpsem võimalus on kasutada näiteks spido kontrollimiseks kilomeetripostide ja stopperi abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 19.06.03 08:29 Tsiteeri


Ma ka seda viimast varjanti kasutanud. Üks varjant veel mida kasutanud olen on selline, et olen kiirust mõõtva patrulli juures kinni pidanud ja palunud kiiruse üle mõõta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.03 08:32 Tsiteeri


GPS kah hea asi kiiruse kontrollimiseks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 19.06.03 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja alambe
GPS kah hea asi kiiruse kontrollimiseks


seda kindlasti kui olemas, mul näiteks puudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.03 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja madjs
Ma ka seda viimast varjanti kasutanud. Üks varjant veel mida kasutanud olen on selline, et olen kiirust mõõtva patrulli juures kinni pidanud ja palunud kiiruse üle mõõta.


See on tõepoolest abiks variant. :D Minul on reeglina vastupidi. Kiirust mõõtev patrull peab minu kinni ning teavitab ilma palumatagi minu TEGELIKU KIIRUSE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 19.06.03 18:14 Tsiteeri


Ma ei tea kas mul mingi viga küljes vä, aga kiiruse eest pole ma autoga vahele jäänud. Küll aga kunagi aegade unaruses jawaga sadasin 40 tsoonis 137-ga sisse. Pääsesin lihtsalt 25rbl kohapeal ja tõmba lesta, aasta oli siis mingi 1990. ja kui aus olla siis ega ma praegugi korralik ole, seda muidugi tuttavatel teedel, võõras kohas parem ei turgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 20.06.03 06:24 Tsiteeri


Mul oli autot ostes juba selline paberilipakas autos,kus on tegelik kiirus 5-nda käiguga kirjas.
Ja eeldusel,et auto süütesüsteem on korras,peaks tegu olema täpseima võimaliku arvutusega....


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.04.04 10:46 Tsiteeri


hmn, ega keegi ei tea kust need käigukasti ja peaülekande arvud võiks leida? miski tabel kuskil netis äkki keegi teab või mõni 3. võimalus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 01.04.04 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
hmn, ega keegi ei tea kust need käigukasti ja peaülekande arvud võiks leida? miski tabel kuskil netis äkki keegi teab või mõni 3. võimalus?


Ütle oma KK kood, siis saab need välja arvutada:D
Üks LINK veel


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.04 12:17 Tsiteeri


kõige lihtsam jää seisma seal kus kiirust mõõdetakse ,räägi asi ära sõidad paar korda läbi:D ja saad teada palju su spido valetab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 01.04.04 12:58 Tsiteeri


Kas pole lihtsaim siiski mõne sõberi käest korraks GPS-i laenata. Nii saad teada ka seda, kui palju valetab 30km/h juures ja kui palju 120km/h juures. Praegu mitmetele mobladelegi GPS sisse ehitatud, mitmetele saab lisana juurde osta. Ise plaanin just uuema ostmist, kui tuleb mõni huvitav pakkumine või kui saaks mõnede kohta veidi rohkem infot kätte. GPS-telefonide kohta natuke siin: http://everyday.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=11247


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tec
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1,9 TDI

postitati 01.04.04 14:34 Tsiteeri


Tallinn-Tartu mnt. enne Koset on üles pandud kiirusmõõtja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 01.04.04 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
hmn, ega keegi ei tea kust need käigukasti ja peaülekande arvud võiks leida? miski tabel kuskil netis äkki keegi teab või mõni 3. võimalus?


Ütle oma KK kood, siis saab need välja arvutada:D
Üks LINK veel


kust ma seda teada võiks saada? peaks käimari pealt otsima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 01.04.04 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
Tsitaat:
Esialgne postitaja 80quattro
Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
hmn, ega keegi ei tea kust need käigukasti ja peaülekande arvud võiks leida? miski tabel kuskil netis äkki keegi teab või mõni 3. võimalus?


Ütle oma KK kood, siis saab need välja arvutada:D
Üks LINK veel


kust ma seda teada võiks saada? peaks käimari pealt otsima?


Pagassis äkki kleeps alles:cool:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 07.04.04 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
hmn, ega keegi ei tea kust need käigukasti ja peaülekande arvud võiks leida? miski tabel kuskil netis äkki keegi teab või mõni 3. võimalus?


Arvutasin siis need ETKA-st käikude hammaste järgi, seega saad need ka elkats. ru-st:cool:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]