Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A8 D4 4.2TDI - 2010 - Kalmistu (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 15198)
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 25.04.20 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kalmistu
Pulli pärast tirisin miski äpi, millega mõõta 0-60mp/h (97km/h) kiirendust. Puhtal aga kergelt niiskel maanteel näitas äpp 5,0s. Sealjuures ei hoidnud ma algusest lõpuni kogu aeg täiesti põhjas. Isegi, kui äpp valetab, on tegemist päris kiire autoga :)


Tervitused!

Muidu ma olen paar korda näinud, kuidas kiirendust mõõdetakse, pole kunagi kedagi poole gaasiga laskmas kohanud. Mis SIIS veel saaks kui põhja vajutaks?

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kalmistu
huviline



Registreerunud 18.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D4

postitati 28.04.20 12:41 Tsiteeri


Kui hoiad ainult põhjas, käib vähese pidamisega tühja. Ilusa suvise ilmaga, kui aga asfalt ei sula, saab täisgaasiga ka kindlasti proovida. Selleks peaks mõne päris mõõteseadme peale panema, mul on selline muidugi võistlusautos sees, eks näis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kalmistu
huviline



Registreerunud 18.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D4

postitati 28.04.20 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vähemalt sajaesimene, kes samasse ämbrisse astub. Öeldi ju lausa 2 korda, et kontrolli halogeenid eest üle. Arvuti näitamist peab lugeda oskama ja alati ei ole kõik mustvalge. Aga noh, kogemuse võrra rikkam, rahaliselt vaesem.


Ma arvan, et rahaliselt ma oluliselt vaesemaks ei jäänudki. Kodustes tingimustes ma seda testima ei hakka niikuinii, sobiliku programmiga arvutit mul pole, sõbralikus töökojas oleks ehk soodsam olnud, aga sinna praegusel ajal mittetöötajaid juurde luurama ei lasta.

Kõigele lisaks kaasnes väga mõnus kodust välja saamine, töökoja hoovi peal semuga juhuslik kokkujooksmine ja tunnikene sotsialiseerumist. Tõeline nauding praegusel ajal :)

Lõpp hea, kõik hea. Tänud sellegipoolest, katsun edaspidi foorumis olevat infot süvenenumalt lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kalmistu
huviline



Registreerunud 18.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D4

postitati 31.08.20 12:26 Tsiteeri


Millalgi juunis sain kaks ehmatust. Esiteks lõpetas konditsioneer külma puhumise, algul sai proovitud täita+lekkepeatajat, aga süsteem oli nädalaga tühi. Tuli hakata probleemi lahkama, leidsime lekke eest vasakult, kliimaradikasse minev toru oli ära oksüdeerunud. See sai vahetatud (ca 140€), süsteem uuesti täidetud ja korras.

Samas oli vahel kimbutanud palju suuremat mure tekitanud error. Näidikuplokk andis teada "Audi adaptive light: system fault," "Air suspension fault," "main beam assist: system fault" ja "ACC and Audi braking guard: not availible."

Kartsin muidugi kõige hullemat, aga selgus, et üks tagumine nivooandur kippus kinni jääma. Kui auto juba kliimatoru vahetamise jaoks üles tõstetud oli, sai andurite munakad määritud ning probleem on juba paar kuud kadunud.

Ühtlasi tundsin teinekord üle lamava politseiniku sõites kerget kolksu, tõstukil ei suutnud tuvastada, kust see tuleb, kuid kui rattad vastu maad panna ja käsi koopasse toppida, selgus, et üks esimene ülemine ristiõõts on lõtkuga. Selle hind u 55€ ning u tund vahetuseks lisaks.

Senimaani on olnud võrdlemisi murevaba auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kalmistu
huviline



Registreerunud 18.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: D4

postitati 23.10.20 11:53 Tsiteeri


Panin enda auto müüki, tarvis on ikka suuremat masinat.

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3434792&rhash=3fc2

Vahepeal on pakutud odavamat kaskot ka, ca 100€ kuus, isegi veidi vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.2% - SQL: 46.8%]