Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 B6 kiiruse andur ja selle ümberehitus (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1840)
kolmelehmajook
huviline



Registreerunud 27.07.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5 / A6 C5

postitati 05.11.18 09:00 Tsiteeri
A4 B6 kiiruse andur ja selle ümberehitus



Autoks on A4 B5 quattro kuuekäigulise kastiga, mootoriks on aga A4 B6 1.9TDi AVF 2003a masina pealt.
Eeltööd tehes sai avastatud, et B6 komplektil puudub käigukasti küljes kiiruseandur.

Kuna ABS süsteemi oleks veidike ohtlik hakata ümber ehitama, sooviks teada kas on siiski võimalik see vana süsteem tööle saada?

Mingisugune mõttevälgatus oli, et otsin üles mis juhtmed 2002a B6-el lähevad kiiruseandurist mootoriajju ja ühendaks samamoodi enda praegusel - pole ainult kindel kas see toimiks.

Olen avatud pakkumistele. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dellu
huviline



Registreerunud 10.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.18 14:10 Tsiteeri


Mida sa täpselt kuhu paned või palju tehtud? Mis B5-l enne peal oli?
Ise tegin alles hiljuti sama vahetuse, ainult C5 peale (ja ei olnud quattro). Üldiselt B6 on juba täiesti öö ja päev elektroonika osas.
Minul läks B6 mootor ja C5 kast (hooratas ja sidur jääb sama, sobib ilusti kokku ka 2.5-se kastiga). Ma muidugi ei tea mis sul praegu küljes on. Mul C5 oli 2.5. Juhtmestiku panin üldse Passat B5.5 oma, sest see oli garaazis olemas (mul muidugi doonor oli UK, see oli ka osaliselt põhjuseks). Aju läks ka Passati oma. Lihtsalt B6-l ka püsika osa on näiteks juba täiesti digitaalne roolisambast jne. Seega oli lihtsam võtta aluseks võtta sarnased asjad. Juhtmeid tuli ikka kõvasti ringi ehitada.


Soodsad puksiirveod Eesti ja miks mitte ka Euroopa piires.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, VAG immodega seotud probleemide lahendamine, spidode vahetamine ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - tel 55 15 335
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kolmelehmajook
huviline



Registreerunud 27.07.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5 / A6 C5

postitati 06.11.18 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dellu
Mida sa täpselt kuhu paned või palju tehtud? Mis B5-l enne peal oli?
Ise tegin alles hiljuti sama vahetuse, ainult C5 peale (ja ei olnud quattro). Üldiselt B6 on juba täiesti öö ja päev elektroonika osas.
Minul läks B6 mootor ja C5 kast (hooratas ja sidur jääb sama, sobib ilusti kokku ka 2.5-se kastiga). Ma muidugi ei tea mis sul praegu küljes on. Mul C5 oli 2.5. Juhtmestiku panin üldse Passat B5.5 oma, sest see oli garaazis olemas (mul muidugi doonor oli UK, see oli ka osaliselt põhjuseks). Aju läks ka Passati oma. Lihtsalt B6-l ka püsika osa on näiteks juba täiesti digitaalne roolisambast jne. Seega oli lihtsam võtta aluseks võtta sarnased asjad. Juhtmeid tuli ikka kõvasti ringi ehitada.


Kereks on A4 B5 2000, täiesti algselt oli tal 2.5 110kw. Vahepeal oli 1.9TDi 81kw, nüüd tuleb 1.9 96kw mille sain A4 B6 11.2003a auto pealt.

Tundub nüüd endalegi, et peaks kas A6 C5 (neile pandi ka ju 96kw motosid?) või Passat B5.5 pealt juhtmestiku leidma, saaks kohe selle kiiruse probleemi lahendatud. Neile minuteada neid uuemaid kaste ilma kiiruseandurita ei pandud.
Juhtmestiku ümberehitamist ei karda, skeemi lugeda oskan ja kileteibiga juhtmeid ei tee. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 07.11.18 13:08 Tsiteeri


Midagi sellist või sellist. Need küll 0A3 kasti jaoks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.5% - SQL: 49.5%]