Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C6 istmete reguleerimine (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2039)
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.18 12:27 Tsiteeri
C6 istmete reguleerimine



2007 aasta Allroad. Sportistmed. Juhiiste on palju ebamugavam kui parempoolne. Täna avastasin, et parema istme alumise osa esimene pool tõuseb palju kõrgemale kui juhiistmel. Kas see peabki nii olema või on juhiistmel midagi katki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on foorumis

Auto: B6 Quattro

postitati 03.11.18 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
2007 aasta Allroad. Sportistmed. Juhiiste on palju ebamugavam kui parempoolne. Täna avastasin, et parema istme alumise osa esimene pool tõuseb palju kõrgemale kui juhiistmel. Kas see peabki nii olema või on juhiistmel midagi katki?


Elektrilised või manuaalsed? B6/B7 on sisuliselt samad (sport) esiistmed, mis C6 ja nendel ma ei ole küll erinevust tähendanud reguleerimise osas juhi ja kõrvailstuja omal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.18 16:24 Tsiteeri


Elektriline. Ma ei teagi, et manuaalsel saaks esimest osa eraldi tõsta. Nendel saab tavaliselt ainult kogu istet madalamaks lasta. Aga see polegi tegelikult selline asi, millele keegi tähelepanu pööraks. Ma isegi poleks vaatanud kui see juhiiste nii ebamugav poleks. Aga täiesti silmaga nähtav, et parema istme esiosa tõuseb kõrgemale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.0% - SQL: 66.0%]