Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A7 Airsuspension Fault (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 7021)
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 06.06.19 05:22 Tsiteeri


Nagu juba kirjutanud olen, siis lahti võtmine ja puhastamine aitas mind ~3000km, kuni uuesti jama pihta hakkas. Mul ei suutnud keegi tuvastada, milline andur läbi oli, aga kuna üks oli eelnevalt natuke kõver olnud, siis peale selle vahetamist viskas errorit veel mõned päevad ja siis jäi süsteem nagu tööle. Eile juhuslikult auklikul teel lõi errori esimest korda uuesti peale seda. Loodan, et see ei hakka igapäevaseks muutuma, aga praeguse seisuga olen peale anduri vahetamist ~15000+km sõitnud ilma veateateta.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.19 12:13 Tsiteeri


Tänud vastamast!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 17.06.19 10:29 Tsiteeri


Teema jätkuks...

Auto hetkel esinduses. Kolmapäeval lähen järgi. Esiots langes vasta maad. Vahetati esimesed kõrguandurid ära. Varasemalt tõmbas lihtsalt jäigaks, aga kuskilt alla midagi ei lasknud. Loodetavasti saab nüüd rohkem kui 15000km sõita :D. Nüüdseks siis sügisel vahetatud üks tagumine ja nüüd eest mõlemad. Üks on jäänud... :D. Algul kartsin midagi hullemad, aga kui õhtul arvutiga nina üles lasin, siis hommikul oli veel üleval. Sõitma hakkamisega tõmbas jälle vasta maad ja viskas jack modei ise peale. Sellega nagu välistasin poolenisti patjade probleemid.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OTTK
huviline



Registreerunud 04.08.11
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.19 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OTTK
Olen sama jama ees. Algas mõned kuud tagasi, siis ilmutas harva, kuid nüüd juba igapäevane häda.

Panin VCDSi taha ja läksin Tallinnas Kalaranna teele, seal ilmutab see viga ennast 100% alati (miks?!). Minu arusaama järgi on viga esimeses paremas sensoris, sest selle numbrid ei muutu eriti tihti - ehk siis ei anna õiget infot ja lähebki errorisse?

Siin logi väljavõte: LINK

Kusagil 20 sekundi peal hakkasin sõitma ja viga ilmus ~100 sek juures. Aga näha on, et esimene parem ei muuda enda väärtust eriti. Tegin kokku kolm katset ja kõik logid sarnased, et esimese parema väärtused püsivad pikalt muutumatuna.

Kas võib eeldada, et viga on esimeses paremas anduris? Kas tuleb lasta alguses puhastada või peaksin kohe uue ostma? Flameko, Forss, või teeb sellist asja iga teine? Mis selle jupi kood võiks olla, et ise osta? Kas peale vahetust peab midagi kalibreerima vms?

//EDIT
Poola teemas on suhteliselt sarnane olukord ja ka esimene parem, seal kirjas kood 4H0 941 286 G.
Tundub vist, et odavam on kohe uuega töökotta minna kui et hakata vana seisukorda hindama eraldi?


Esimene parem sai vahetatud ja viga pole tagasi tulnud. Muide, isegi Hiinas (ali) müüakse neid andureid, kvaliteeti muidugi ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 20.06.19 14:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OTTK
Esimene parem sai vahetatud ja viga pole tagasi tulnud. Muide, isegi Hiinas (ali) müüakse neid andureid, kvaliteeti muidugi ei tea.

Olles Hiinast paarsada pakki tellinud, siis nende kvaliteedile oluliselt ei panustaks. Eriti veel mingi asjale, mis on pidevalt ilmastiku ja väliste mõjutuste eest kaitsmata. Kogemuse põhjal ütleks, et enamus asju on ikkagi põhjusega 3x odavamad.

Aga tore, et oma probleemi praeguse seisuga lahendatud said.

Ma endal avastasin peale remonti, et Dynamicu peal ei muuda kõrgust enam (jäikust muudab). Varem läks mingi arv millimeetreid ikkagi madalamale, aga enam seda ei tee. Esindusse tagasi ei viitsi minna. Nii väga ei pitsita. Seda sai kasutatud pigem ainult silmailu eesmärgil. Minu pool-vanaema sõidustiil juures ei saa Dynamic mode eriliselt kasutust niikuinii.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.9% - SQL: 41.1%]