Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 C5Q kummaline kolks esisillas. Korras. Teema lukku. (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2168)
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 22.09.18 22:33 Tsiteeri
A6 C5Q kummaline kolks esisillas. Korras. Teema lukku.



Autoks A6 C5 2,8 v6 nelik.

Probleemiks kerest läbikäiv kolks seda nii rooli keerates, vahest pidustdades ja ka ka kiirendades. Sõites ka sirgel teel ja jõnksutades paremale ja vasakule annab kolksu tunda. Remondis mainiti, et roolilatt pidava kergelt lekkima. Aga kas saab roolilatt ka sellist kolksu tekitada? Seda nad 100% ei kinnitaks).
Maanteel justkui ebaloomulikku ujumist ei tunne. Mitte rihkem kui seda 235 laiusega rehvist tulenevalt.
Just vahetati roolivarda seesmised ja välimised otsad. Nii esimene kui ka tagumises sillas on vahetatud kõik mis võimalik koos vedrude ja amortidega.
Kas kellelgi kokkupuuteid sellise asjaga olnud ja oskab abi osutada?

Parimat; Ivar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 23.09.18 06:35 Tsiteeri


Oli sel suvel täpselt samasuguste sümptomitega kolksumine enda C5-el. Probleem seisnes selles, et esisilla talal oli üks polt jäetud töökojas korralikult kinni keeramata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TEPO6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant Q 3.0TDI

postitati 23.09.18 17:18 Tsiteeri


Minu C5-l tegi kolinat šarniiri puks, mis sai edukalt vahetatud. Teine kolks oli läbikulunud kummimuhv, mis mootori otsas ja ette paneeli istub. C6-l sai õõtsad vahetatud, aga kolin jäi. Kahtlus on, et sillaraami puksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 25.09.18 11:13 Tsiteeri


Probleem lahendatud.

Probleemiks oli paremapoole raami poldid. Mis olid korralikult kinnitamatta jäetud. Kuidas küll töökojad sellised apsakaid teevad. Kui veel oled läinud tagasi ja lasknud kõik uuest üle vaadata ning selliseid asju ei ole suudetud uuesti üle vaadata. Kergelt kurvaks teevad sellised asjad. Seda eriti veel kui töökoda peaks olema tasemel ja hind ei ole kõikse odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.09.18 11:25 Tsiteeri


Mul oli A5 sama asi. Pingutasin pidurisadula polte, kontrollisin klotse jne.Vahetasin praktiliselt terve esisilla ka välja ennem vea leidmist. Eks õõtsade puksid olid pehmed ka, hakkasin mingiaeg hiljem toruga raamipolte üle pingutama ja kolks kadus. Kõikidele keerasin veerand-kuni pool pööret juurde.
Kusjuures lühikese narrega proovides ükski lahti ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 25.09.18 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxcools
Kuidas küll töökojad sellised apsakaid teevad.


Äkki selle pärast, et nende kliendid ei julge kuskile kirja panna, mis töökojaga tegu?

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 25.09.18 12:31 Tsiteeri


Autot tuleb remontida üksinda, siis saab peas pidevalt läbi mõelda, et mis tagasi kinni keeratud ja mis mitte. Kui peab pidevalt kellegi küsimustele vastama või mingeid elulugusid kuulama, siis läheb järg käest. Ma ei ütle, et alati selles põhjus on, aga siiski see segab jubedalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 25.09.18 12:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Oli sel suvel täpselt samasuguste sümptomitega kolksumine enda C5-el. Probleem seisnes selles, et esisilla talal oli üks polt jäetud töökojas korralikult kinni keeramata.


Endal sama lugu. Seda, et sillatala ühelt poolt lahti oli, sain teada järgmises töökojas (kui lahti ta siis oli, seda ei oska öelda, mulle mainiti, et oleks võinud väga halvasti minna). Ahjaa, üks mootoripadi oli samuti lahti. Ühesõnaga täiesti uskumatu, mis tööd tehakse.

Mis veel naljakam, ühest respekteeritud töökojast loetleti ette (minu palve peale sillakontroll teha) hunnik detaile, mis välja tuleks vahetada - õõtsad, puksid jms. Kõige viimasest töökojast (kes kõik korda tegi, ilma et midagi tolknema oleks jäetud), vaadati selle peale imelikult ja öeldi, et kõik detailid on värsked ja võrdlemisi hiljuti vahetatud. Igatahes, kui kõik poldid kinni keeratud ja ees amordid vahetatud, saabus vaikus majja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maxcools
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Tartu, Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8 Q 142kw 2000a.Volvo S80 2,9. Jumpy 17

postitati 27.09.18 19:01 Tsiteeri


Ei ole erilist põhjust arvatavasti ka täpset nime hakata mainima kus täpsemalt. Apsakaid juhtub kõigil ja nagu võib tõdeda ka korralikes kohtades. Sai ka seda mainitud koheselt sinna asutusse). Kahtlen muidugi, et hakkan remondikohta seepeale kohe vahetama. Olen seal lasknud reguleerida silda igal masinal juba üle 10 aasta ja see töö ka olnud alati minu meelest üks täpsemaid). Ei ole veel läinud 3Dpinkide usku)). Ja egas lisafaktor ka see, et mõni kohe avastab selle kolksu ja hakkab seda koheselt likvideerima)).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 28.09.18 15:26 Tsiteeri


Eks ta nüüd õige on, et tegijal ikka juhtub. Ja et inimene eksib. Kuigi ei tohiks! Liiati, kui ei ole ''õpetaja'' (omanik) kõrval, kes segaks mõttetööd. Selles osas ei tohiks ükski värkstuba latti alla lasta a'la - juhtub! Kui juhtumisi jääb kinnitamata-pingutamata mõni oluline polt või muu vidin, võib juhtuda, et selliseid probleemide lahkamisi jääb üha vähemaks (pole enam algatajat äkki).
Kümneid aastaid tagasi vahetati mu Audil sidur võrdlemisi autoriteetse isiku firmas, kus ei oldud rumalad ka muude markide osas. Paari-kolme kuu pärast (mei bi 6 kuud) oli sittur (täpne olles, sai taas vahetatud survelager) taas kaputt. Vingerdasin läbi kesklinna töökotta, tehti tehnika korda, tasusin ja ..... Jällenägemiseni!
Ning siis juhtusin mingil ajahetkel vaatama kapoti all olevale tehnikale ülevalt alla. Puhas juhus, et seda tegin (ja märkasin), sest mõne aja pärast oleks üks veovõllidest võinud tekitada suure pahanduse- 6-st poldist oli kinni vaid uan (one-1), viis olid komplektist lahkumise äärel. Ja ma usaldasin selle firma tööd! Rohkem ma seal ei käi.
Kõik probleemid (mida ise ei oska või ei viitsi) lahendan seal, kus mind protsessi juurest ära ei aeta. Kus saan ise ka äkki nõuga või jõuga aidata. Ja kus pakutakse lahkelt kohvi (mida ma ei joo) ja lobisetakse maailma parandamisest. Ja tasumine on mitte normtundide järgi vaid kokkulepitav.
Usalduse asi! Ja ei kahetse!
Aga hea seegi, kui on kohti, kus julgetakse oma vigu tunnistada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.8% - SQL: 39.2%]