Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: MIllega parandada bassiga kummi membraani auku (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1913)
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 19.07.05 07:11 Tsiteeri
MIllega parandada bassiga kummi membraani auku



Tegu siis RF 12" elemendiga. Naine pani siis lapse vankrit taha kui sealt mingi metall junn valjuka membraani sõrmeotsa suuruse augu lõikkas. Kast hakkas kohe vaiksemalt mängima. MIllega soovitaksite augu kinni panna????
Membraan ei ole puhtast kummist vaid selline vahtkumjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 19.07.05 07:48 Tsiteeri


Moment liim peaks asja ära ajama sel puhul. Ise olen miski odavama elemendikäki kunagi nii parandanud ja töötas küll. Sobib ka vast mõni teine liim - peaasi, et elastne on - nagu ma vigastuse kohast arus saan.


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 19.07.05 08:03 Tsiteeri


Loomulikult pole see parandamise värk enam päris õige asi, aga mingi aasta-poolteist tagasi parandasin ma endal Estonia S90 kõlari bassikõlli silikooniga ära. täpselt samuti oli see vahtkummist osa katki. minul oli küll asi veel hullem - vahtkumm oli ajapikku lihtsalt pudruks muutunud. Aga kiht kihi järel sai silikooni peale pandud ja vana kuju ja kumerused taastatud, nii ta käis üle aasta, nüüd vaikselt mängides on ragina sisse võtnud.. eks asjad ikka kuluvad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djcannabiz
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro , Audi 80 coupe 2dr , Audi V8

postitati 27.07.05 15:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Loomulikult pole see parandamise värk enam päris õige asi, aga mingi aasta-poolteist tagasi parandasin ma endal Estonia S90 kõlari bassikõlli silikooniga ära.


radiotehnika s90 äkki?:D

teineasi on see..et mida elastsema liimiga vms paikad..seda parem :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 27.07.05 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djcannabiz
Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Loomulikult pole see parandamise värk enam päris õige asi, aga mingi aasta-poolteist tagasi parandasin ma endal Estonia S90 kõlari bassikõlli silikooniga ära.


radiotehnika s90 äkki?:D

teineasi on see..et mida elastsema liimiga vms paikad..seda parem :)


Tegelt oli see üldse Estonia 100, aga ma ei tea mida ma mõtlesin kui kirjutasin S90... ;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]