Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2006 3.0 171kw kliima (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1656)
jaanisbr
huviline



Registreerunud 12.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.18 08:18 Tsiteeri
Audi A4 2006 3.0 171kw kliima



Tere!

Mure siis järgmine: Kliima pole jupimat aega puhunud üldse külma. Lasin mingi kuu aega tagasi diagnosti teha ja täideti külmainega ära ka aga ikka ei tööta. Diagnost näitas rõhuanduri või kliima kompressori viga. Asi nüüd selles, et autol pole ammu küljes ka seda suuremat vendikat( labad oli lihtsalt mootori küljest lahti tulnud). Kas see vent ongi kllima jahutuse oma?
Ja seda mul polnud meeles öelda diagnosti minnes. Tundus et nad ise ka ei märkand seda. Nüüd ongi 3 probleemi ja ei teagi kust edasi minna . Ah ja muide check engine tuli ka põleb pidevalt , just suvel. Talvel ei põle. Ehk on mõtteid kellelgi?

Tänud ette :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.07.18 10:25 Tsiteeri


Esiteks tee vent korda, teiseks mine diagnosti sellisesse kohta, kus umbluud ei aeta. Rõhuanduri ja pumba viga peaks ikka suutma eristada.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 15.07.18 14:09 Tsiteeri


Mul ka kunagi öeldi, et on kas rõhuandur, või pump kulunud. Minu loogika ütles ka, et need on kaks täiesti erinevat teemat, kui just alarõhku ei näita. Minul oli ülerõhk ja no ei saa lahjaks jäänud pump ülerõhku ju toota. Peale anduri vahetust sain ise jaole, et kliimaradiaator oli eelmise pumba rikke tõttu umbes suuremalt jaolt. Pea aasta sai teise pumbaga toimida, kuni metallipuru imepeenikesed kanalid radiaatoris umbe ajas.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaanisbr
huviline



Registreerunud 12.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.18 09:43 Tsiteeri


Ühesõnaga selline asi tuli välja et mul polnud siiamaani kumbagi vendikat küljes ( umbes 3 aastat sõitsin ise nii). Ja huvitav mis valemiga mul mootorijahutus toimis? Nüüd suurem vendikas küljes ja toimib aga väiksemaga on nii et ei leia kohta kuhu pistik peaks minema . Tal pikem juhe küll aga jh! Muide Itaaliast toodud auto. Kas tal üldse peab see väiksem olema ....? Arvatavasti mul sellepärast siis kliima külma ka ei puhu? Väga rõhku ei pannud sellele need aastad aga see kord kuum suvi ja hakkasin kliimast puudust tundma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]