Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: A6 c5 2.5 v6 mootorid. Millised hitlerid millised mitte? (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 7865)
quattrodiisel
klubiliige



Registreerunud 04.07.13
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B7 TDI Quattro

postitati 02.10.18 07:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: teet82
Kui jutt käib klapikambrikaantest, siis kas seal on üldse mingit vahet, või on AKE ka BAU erinevad koodi järgi?
Ja need pihustite ümbrused saab edukalt silikooniga pidama ja nii, et isegi näha ei jää midagi, tuleb lihtsalt natule vaeva näha.


Neid pihusti ümber olevaid kummirõngaid on täitsa b-osana saada juba, külasta õiget varuosapoodi lihtsalt.


Street stock 2000W @ 151.4DB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.18 10:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Jyri678
Tere, mul on tekkinud segadus kuna kuskilt kuulsin, et teatud aasta või teatud kilowattidega 2.5 v6 diisel ei ole hitler aga mõned on.

Loodetavasti tead ka tervet väljendit, millest see "hitler" lühendatud on. Hitler iseenesest oli ju täitsa vunts ja isänmaallinen mies.


Ega vist tegelt paljud ei tea millest see hitler tuleb. Ma ise pole ka päris kindel. Aga ma olen arvanud alati, et Hitler on lühend Hitleri kättemaksust. Ja Hitler kaotas teise maailmasõja aga maksis maailmale nende mootoritega kätte. Ma neid BAU mootoriga autot ei ole omanud aga 110kw V6 diisel oli küll ebatöökindel igalt poolt õli lekkiv uimane ja seejuures janune käkk. Ju seesama 110kw oli ka selle hüüdnime põhjuseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.2% - SQL: 62.8%]