Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2019 A6 (C8) (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 12168)
GeorgJoo
huviline



Registreerunud 17.05.15
Asukoht: Lääne-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.18 08:10 Tsiteeri
2019 A6 (C8)



https://imgur.com/tQKoEPp.jpg

https://imgur.com/epwxSDf.jpg

https://imgur.com/SjnfXMr.jpg

Mis arvate? Mulle isiklikult ei meeldi tagaots, mis minu arust meenutab liiga palju BMW-d (seitsmendat/G11). Ei meeldi ka need nn. summuti otsad, mis viimastel Audidel (ja Mersudel) kasutusel on - jätavad kuidagi väga odava mulje. Salong on 1:1 A7’mega ehk kvaliteetne ning väga suur näpujälje magnet.

Hetkel kinnitatud kaks jõuallikat:
3.0TFSI (tähisega 55) - 250kW (340hj)
3.0TDI (tähisega 50) - 210kW (286hj)

Edit:
3.0TDI (tähisega 50), mis nüüd ka esmakordselt saadaval 8-käigulise tiptronic kastiga, algavad Saksamaal €58.000 ehk hinnatõus on oodatust väiksem (praeguse 200kW 3.0TDI hinnad algavad €55.500).

Unustasin ka mainida ehk üht kõige suuremat probleemi (minu arvates) uute Audidega: MMI kontrollnupu puudumine. Ei meeldi see, et pole tehtud sellist lahendust nagu Mersu ja BMW teinud on, kus on võimalik kasutada nii rullikut kui puuteekraani. Audi aga on absoluutselt kõik nupud, mis vähegi MMI-ga seotud, likvideerinud ning läinud täielikult digitaalseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 28.02.18 09:10 Tsiteeri


Üsna ebaõnnestunud tagaosa tõesti, aga võimalik, et hakkab ajapikku meeldima. Tagatiivad oleks nagu mersu pealt maha viksitud (eriti kole) ja tagatuled bemmi pealt (mage). Esiots on aga väga kena ja mõnesmõttes on tore, et auto küljejoont muudeti, C6 ja C7 sedaanid olid üsna sarnaselt pontsakad/inetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mara6
huviline



Registreerunud 26.02.15
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 200kw 2016

postitati 28.02.18 10:26 Tsiteeri


Minu silma jaoks on küljejoon ikka samasugune.Mulle tundub et see sama küljejoont hoiab audi teadlikult, muidu lähevad kõik autod varsti ühesuguseks.


www.jarvareisid.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 28.02.18 10:34 Tsiteeri


Täitsa ok küljejoone kohalt, A4-ja A6 segaveri. Tagaosa on laiemaks aetud vähemalt koopalaienduse joone koha pealt. See on pluss. Aga tagaosa jah...ei ole midagi mis vau tekitaks. Äkki avantile sobib paremini see tulede osa, mine võta nüüd kinni. Seest ei kommenteeri eelneva põlvkonnaga ikka ulmehüpe.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 28.02.18 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mara6
Minu silma jaoks on küljejoon ikka samasugune.Mulle tundub et see sama küljejoont hoiab audi teadlikult, muidu lähevad kõik autod varsti ühesuguseks.


Akende raam on jah üsna sama ja igav, 20 aastat samasugust autot juba teinud...

2018 mudelitest on minu arvates ainult A5 coupe õnnestunud, ülejäänudel kõikidel tagaosa ära rikutud :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.02.18 11:32 Tsiteeri


Kui mulle autos kolm "aipääd" ekraani vastu vahib, siis üle 10 km kaugusele ilma oma vastava ekraanita ei läheks. Tulevik on põnev :D
Nüüd on (võib olla) veel puudu vilkuvate tuledega diagnosticbox, kuhu sisse sõites hakkab auto ise tehaseserveriga suhtlema. Oleks kõik kliendid ilusti konksu otsas, nagu plastikrahaga inimesed.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kresetnjak
huviline



Registreerunud 11.01.18
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C7 4.0 V8 396kw

postitati 28.02.18 15:51 Tsiteeri


Välimus kohe ültse ei meeldi. Esi otsaga võib veel harjuda ja rahule jääda aga olgem ausad taga on üritatud mingit ulme disaini teha vist.
Aga samas oma c6 taga tuled ka mulle pildil ei istunud väga FL omad nagu ilusamad. Peale 2 nädalat mõtlen juba vastupidi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.18 18:03 Tsiteeri


Samas mulle meeldib.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 28.02.18 19:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas mulle meeldib.


Mulle ka meeldib. Ainult kurb, et kõik puutetundlikuks läheb. Olles sõitnud mitmete "nutimasinatega", siis mind on tugevalt häirima hakanud, kui sõiduajal pead koguaeg otsima "õiget kohta" ekraanil, et anda autole aimu oma soovidest. Vähemasti põhiliselt kasutatavad funktsioonid, mis on seotud raadio ning temperatuuriga võiks ikka füüsiliste nuppude alla jääda. Aga see on minu arvamus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kresetnjak
huviline



Registreerunud 11.01.18
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C7 4.0 V8 396kw

postitati 28.02.18 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Samas mulle meeldib.


Jõuame jällegi selleni et piltide peal näeb auto ikka palju magedam välja kui videos. ja kindlasti reaalselt auto kõrval näeb ta veel parem välja.
Järjekordselt selline auto vist mis esmapilgul on selline nääh aga mida rohkem vaatad teda seda rohkem ta sulle meeldima hakkab :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 28.02.18 21:00 Tsiteeri


Väga ilus auto. Stangetagune väljalase ja need "fake" torud tekitavad esialgu samuti vastakaid tundeid. Sarnane porr oli juba alates 2006 1.4 Civicul kasutusel. Tundub, et uuemate Sakslaste moerööge. Pesulameestel ilmselt lihtsam, ei pea neid kroomitud vilesid täiendavalt läikima nühkima.
Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Ainult kurb, et kõik puutetundlikuks läheb. Olles sõitnud mitmete "nutimasinatega", siis mind on tugevalt häirima hakanud, kui sõiduajal pead koguaeg otsima "õiget kohta" ekraanil, et anda autole aimu oma soovidest. Vähemasti põhiliselt kasutatavad funktsioonid, mis on seotud raadio ning temperatuuriga võiks ikka füüsiliste nuppude alla jääda.

Enamik funktsioone on kõik roolilt mugavalt keeratav. Palju seda kliimaseadet ikka näpitakse? Keerad temperatuuri paika ja ülejäänuga saavad audi kliimasüsteemid kenasti hakkama. Boonuseks veel hääljuhtimine.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.18 05:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Palju seda kliimaseadet ikka näpitakse? Keerad temperatuuri paika ja ülejäänuga saavad audi kliimasüsteemid kenasti hakkama.
Nõus.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audinaator
huviline



Registreerunud 17.02.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C7 230kw

postitati 01.03.18 06:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Väga ilus auto. Stangetagune väljalase ja need "fake" torud tekitavad esialgu samuti vastakaid tundeid. Sarnane porr oli juba alates 2006 1.4 Civicul kasutusel. Tundub, et uuemate Sakslaste moerööge. Pesulameestel ilmselt lihtsam, ei pea neid kroomitud vilesid täiendavalt läikima nühkima.
Tsitaat:
Algselt postitas: audinaator
Ainult kurb, et kõik puutetundlikuks läheb. Olles sõitnud mitmete "nutimasinatega", siis mind on tugevalt häirima hakanud, kui sõiduajal pead koguaeg otsima "õiget kohta" ekraanil, et anda autole aimu oma soovidest. Vähemasti põhiliselt kasutatavad funktsioonid, mis on seotud raadio ning temperatuuriga võiks ikka füüsiliste nuppude alla jääda.

Enamik funktsioone on kõik roolilt mugavalt keeratav. Palju seda kliimaseadet ikka näpitakse? Keerad temperatuuri paika ja ülejäänuga saavad audi kliimasüsteemid kenasti hakkama. Boonuseks veel hääljuhtimine.



Vot ikka näpin küll, ei hoia ka audi kliimasüsteemid alati klaasi udust puhtana. Istmesoojendust/ventilatsiooni näpin ka. Aga nagu ütlesin, on see minu arvamus.

Hääljuhtimine on teine selline maitse asi teema. Igaljuhul jään mina neid vanakooli rulle igatsema, millega mugavalt menüüs surfata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.18 23:01 Tsiteeri


Ei ei ei...üsna kole ikka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mulk2
huviline



Registreerunud 02.11.15
Asukoht: Viljandi-Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant C7 180KW Q, VW Golf VI Cabrio

postitati 05.03.18 06:53 Tsiteeri


Enam ei pakuta manuaalkasti võimalust ültse. 2,0 L (140KW) diisel ja 3,0 L(250kw) bensiin nelik saavad 7-k s tronicu. 3,0 d 170 ja 210 KW 8-k tiptronicu. S-tronicuga saab quattro ultra ja võimsamatega keskdiferentsiaaliga quattro.2,0 diisel jääb esiveoliseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 06.03.18 07:27 Tsiteeri


No jah. Õnneks tuli A7 ka päris ok välja, isegi tagaosa said paremaks ja enam ei ole katusejoone lõpp nii all kui ennem on olnud :)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.0% - SQL: 30.0%]