Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi S8 Exclusive 5.2 V10 - 2008 - tonism (Vastuseid: 63 | Vaatamisi: 26673)
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 07.05.18 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Sellised nagu mul. Ainult tähed ja nr ilma igasuguse euromarkeeringuta. Mul üks kombintasioon veel riiulis, kui kellegil huvi(tutikad peaaegu). Ei ole erinr, lihtsalt visuaalselt puhas vanatüübi nr.

Tartus pidi politsei neid küljest ära korjama juba, tuttav hoiatas kes oli politse käest ära saanud kuna mu enda autol kah mustvalged küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 07.05.18 22:23 Tsiteeri


Euromärk on emotsiooni asi. Kuid eri numbrite valikud võiksid tõesti areneda uude aega!:D

Vägev teema oli. Edu Volvoga.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 08.05.18 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus0000
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Sellised nagu mul. Ainult tähed ja nr ilma igasuguse euromarkeeringuta. Mul üks kombintasioon veel riiulis, kui kellegil huvi(tutikad peaaegu). Ei ole erinr, lihtsalt visuaalselt puhas vanatüübi nr.

Tartus pidi politsei neid küljest ära korjama juba, tuttav hoiatas kes oli politse käest ära saanud kuna mu enda autol kah mustvalged küljes.


Arvan, et see on tühi loba. See on vana tüübi nr, mida väga palju on liikvel. Vói oli politseinik mingeid oma seadusi tegema hakanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M2ki
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: B3q; B4q;

postitati 08.05.18 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Tsitaat:
Algselt postitas: margus0000
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Sellised nagu mul. Ainult tähed ja nr ilma igasuguse euromarkeeringuta. Mul üks kombintasioon veel riiulis, kui kellegil huvi(tutikad peaaegu). Ei ole erinr, lihtsalt visuaalselt puhas vanatüübi nr.

Tartus pidi politsei neid küljest ära korjama juba, tuttav hoiatas kes oli politse käest ära saanud kuna mu enda autol kah mustvalged küljes.


Arvan, et see on tühi loba. See on vana tüübi nr, mida väga palju on liikvel. Vói oli politseinik mingeid oma seadusi tegema hakanud.


Kui tahad oma vana auto küljest võtta ilma euro ääreta numbrid ja panna uuele, pead need kõigepealt arki hoiule andma. Hoiule aga saab jätta ainult euromärgisega numbreid.
Seega autod mis on valmistatud peale 2004 ja puudub euro märgisega number on selle sinna ette pannud illegaalselt.

Ainuke legaalne variant on, on mnt ametisse kirjutada avaldus, et sinu vanakesele mitte üks raas ei sobi need euro äärega numbrid ja saad erandkorras vana tüübi numbrid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 08.05.18 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ki
Kui tahad oma vana auto küljest võtta ilma euro ääreta numbrid ja panna uuele, pead need kõigepealt arki hoiule andma. Hoiule aga saab jätta ainult euromärgisega numbreid.
Seega autod mis on valmistatud peale 2004 ja puudub euro märgisega number on selle sinna ette pannud illegaalselt.

Ainuke legaalne variant on, on mnt ametisse kirjutada avaldus, et sinu vanakesele mitte üks raas ei sobi need euro äärega numbrid ja saad erandkorras vana tüübi numbrid.


Miks illegaalselt? Täiesti legaalne viis on tellida ARKist duplikaadid (mis on EUR tähisega) ja seejärel need sinna hoiule jätta. Duplikaate võib arkist tellida kasvõi haakekonksule paigaldatava rattahoidja jaoks, kui rattad varjavad auto reg nr ära. Ehk siis kõik, mis pole keelatud, on lubatud. Kui seaduses on auk, siis ei saa ükski ment mitte midagi teha sellist numbrit kandvale autole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ki
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: B3q; B4q;

postitati 08.05.18 12:02 Tsiteeri


Ma rääkisin ilma eur märgiseta numbritest.

Kui vana auto küljes on ilma eur märgiseta, siis hoiule jätmiseks pead kõigepealt tellima eur märgisega numbrid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 08.05.18 12:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ki
Ma rääkisin ilma eur märgiseta numbritest.

Kui vana auto küljes on ilma eur märgiseta, siis hoiule jätmiseks pead kõigepealt tellima eur märgisega numbrid.


Ja ma rääkisingi, et kui maanteametisse ilma EUR tähiseta hoiule ei saa anda, siis võid tellida EUR tähisega duplikaadid ja need hoiule jätta maanteametisse, enda EUR tähiseta numbrid paned kodus kapi otsa hoiule nii kauaks, kui EUR tähisega on maanteametis hoiul. Lihtne, või tundub ikka kole keeruline ja illegaalne? ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ki
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: B3q; B4q;

postitati 08.05.18 12:18 Tsiteeri


Selle peale pole tõesti tulnud :)

Enamus vana tüübi numbreid on nii koledaks kulunud, et viisaka välimusega saada saada, peab ikka illegaalseid teenuseid kasutama :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 08.05.18 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ki
Ma rääkisin ilma eur märgiseta numbritest.

Kui vana auto küljes on ilma eur märgiseta, siis hoiule jätmiseks pead kõigepealt tellima eur märgisega numbrid.


Oled praktiliselt proovinud seda? Mul oli 2014 tellitud kombinatsioon vahepeal autol küljes ja siis 2 aastat Tallinna büroos hoiul. Mitte ühtegi kobinat ei olnud EUR tähise puudumise kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M2ki
huviline

Avatar


Registreerunud 14.08.07
Kasutaja on eemal

Auto: B3q; B4q;

postitati 08.05.18 21:17 Tsiteeri


Olen. Järelikult on siis tavaline teema, et iga ametnik tõlgendab asju oma suva järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 14.05.18 00:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ki
Ma rääkisin ilma eur märgiseta numbritest.

Kui vana auto küljes on ilma eur märgiseta, siis hoiule jätmiseks pead kõigepealt tellima eur märgisega numbrid.


Oled praktiliselt proovinud seda? Mul oli 2014 tellitud kombinatsioon vahepeal autol küljes ja siis 2 aastat Tallinna büroos hoiul. Mitte ühtegi kobinat ei olnud EUR tähise puudumise kohta.

Eelmine aasta ostsin uue auto ja tahtsin Tartus arvele võtta mustvalgete nr ja ei saanud . Öeldi kohe ära et pean tellima nende asemele eur tähisega nr ja kui kohale jõuavad saan auto arvele .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tonism
huviline



Registreerunud 27.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 14.05.18 19:34 Tsiteeri


Naine õnnelik, hoovis korraks jälle ruumi rohkem.

Mälestuseks üks pilt kevadistest lilledest mille naisele tegin
https://i.ibb.co/HNNdGLy/spring-r.jpg

Olid ajad, lõputud asfalteeritud rajad.

Vähe on nii ilusate proportsioonidega masinaid.

Lõpetuseks viimane pilt mis autost tehtud
https://i.ibb.co/SVYdJJ3/last-r.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tonism
huviline



Registreerunud 27.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.18 16:32 Tsiteeri


Nüüd siis uus auto käes ja vana üle antud. Auto edasimüüja käes.

Minu uutest seiklustest siis juba siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 03.06.18 09:38 Tsiteeri


Minujaoks oli huvitav auto ja teema. D4 S8 oleks olnud loogiline ja väga hea jätk sellele järjejutule. Numbri sinine triip sai kah peaaegu lahenduse ja 0,000042mg kaaluvõit sinise triibu arvelt oleks pakkunud kustumatuid sõiduelamusi.

Tsitaat:
Algselt postitas: tonism
Karaamilisi paraku minu poolt sinna alla ei tule, kuna pere laienedes on otsus ikkagi mingi suur ja igav pereauto osta (diisel '16 XC90 tundub praegu). Kunagi tahaks kindlasti midagi huvitavat sinna kõrvale osta, aga siis juba manuaalkastiga.

Alternatiive ei proovinud? Q7, Touareg vms? Või isegi SQ7, siis oleks kaks ühes - suur perekaloss ja midagi huvitavat kah samas kestas.
50+k eest R4 diisel XC90 on huvitav ost ja selle lõplik lahtimõtestamine nõuab kraadi psühholoogias. Hea näeb see XC90 küll välja (õigemini oluliselt parem, kui vana XC90) ja BW saundile tõstame mütsi, kuid peale mootori käivitust ja esimest möödasõitu pageb tavaline maainimene nädalaks metsa. Kütusetankeriga samas kaalus auto mootorivalik on ikka totaalselt mööda.

Kas sa ESP-d (DTSC) oled sellel välja lülitanud? See on nt üks koht, kus Hiinlaste tagument sai mõistusest võitu. Sellel 3m pikkusel armatuuril on ju piisavalt ruumi, kuhu oleks saanud ilusa nupukese panna :)

Muretuid ja igavaid kilomeetreid sellega.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 63.9% - SQL: 36.1%]