Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mmi ekraani puhastamine (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2537)
trancer01
huviline



Registreerunud 25.03.09
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.17 20:14 Tsiteeri
mmi ekraani puhastamine



Tere.
Hakkas nüüd selline asi silma riivama,et mmi ekraan on kuidagi äärtest ära kriimustatud vms.Eriti hull just vaatepit kõrvalistuja rollis,kui veel päikesepaisteline ilm.Ekraan lausa sellises olukorras mitte loetav.
Püüdsin ka pildile saada,mulle isiklikult tundub,et mingisugune kaitsekiht oleks pealt maas vms.

Kas on mul võimalik,seda olukorda kuidagi parandada ja ekraani uuesti säravaks saada`?
Tänan vastamast!


http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/445/212/01113560730f19a.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Unisol58
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0TDI q

postitati 17.11.17 20:19 Tsiteeri


Jutt täiesti õige, et kiht on maha "puhastatud". Algselt peaks seal olema matistav kiht peal, et oleks päiksepaistelise ilmaga ka midagi näha, kuid inimesed puhastavad neid ekraane natuke liiga suure hoole ja keemiaga.
Olen ise lapanud natuke foorumeid sellel teemal, kuid head lahendust probleemile pole leidnud. Üks lahendustest on ka see viimane osa kihist maha võtta ja jätta ainult läikiv ekraan millele kile peale panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 17.11.17 20:35 Tsiteeri


Tuttaval puhastasime ekraani LCD puhastus lapiga, mis oli alkoholiga vms ja tulemus oli samasugune. Lõpptulemus oli selle sama lapiga kogu ekraani piinlikult puhtaks teha. Seal on jah anti glare vms kiht peal mis peaks peegeldamist vähendama. Ütleks et ekraan nägi peale seda ilusam välja ja otsest päikest sinna nii peale nagu väga ei paistagi, et ekraani ei näeks.
Kes ei tea, see vahet ei teegi.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.11.17 21:28 Tsiteeri


Ei soovita neid immutatud pseudo- "monitori puhastamise lappe" mitte kuskil kasutada, eriti veel pabervarianti. Lavaline pehme märg lapp ja pärast kuiva, puhta mikrofiibriga üle. Olen näinud palju objektiive, kust idioodid paberlappidega vääristuse maha on nühkinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 18.11.17 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Olen näinud palju objektiive, kust idioodid paberlappidega vääristuse maha on nühkinud.


Krt, ma vist kahjuks kvalifitseerun kah sinna idiootide hulka. :(
Umbes 10a tagasi ostsin poest pentax isd-i ja siiani seda otsa puhastanud lolli peaga vaid käepäraste vahenditega, s.o. pluusihõlma vms-ga. Kunagi ta vist isegi tõesti läikis isegi kuidagi sinakalt. (kas see ongi see vääristus?)

Aga see vast pole põhjus, miks ta täna enam nii häid pilte ei tee?
Mingit uut softi pakutakse talle ka, aga see nõuab 4Gb kaarti...


.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]