Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Auto oksjonid? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 4310)
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 10:23 Tsiteeri
Auto oksjonid?



Tere,

Kas ehk on siin foorumis keegi, kes on on kursis làhedalt oksjonitega?
Oleksin huvitatud tooma miskit head endale oksjonilt kui sealt leidub.
Tahaks kogemuse vôrra rikkamaks saada ning soov teada kuidas need oksjonid üldse toimivad?
Loodan, et on siin keegi asjalik kellel kogemust jagub ning teab ka neid portaalne, kus kôik toimib?

Parimat,


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 01.07.17 10:41 Tsiteeri


Mis arvad et tasuta lõunaid on veel olemas?
Mõnikord neid ehk isegi leiab, kuid enne seda tuleb palju si..a sisse endale ajada.
Kui sul pole õrna aimugi selle asja toimimisest ja autoturu olukorrast, siis tee seda mida oskad jääb raha rohkem alles.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 01.07.17 11:09 Tsiteeri


Leedukatega oksjonitel konkureerida algajana oleks tubli saavutus. Lisaks ostad tehniliselt põrsa kotis, mis minu meelest eriti kallite autode puhul peaks olema välistatud endale ostes. Leedukatel on savi, peaasi, et hind oleks hea. Küll pärast mõni poolakas või eestlane ära ostab :D
Nagu ikka, võib näkata, kuid pigem mitte.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 11:30 Tsiteeri


Huvitav on see, et ju tuuakse sitta kanto eesti neid oksjonitelt. Kuida asi siis nii mööda. Turuga olen kursis ning toonud autosid hetkel rootsist. Tean ka rootsi oksjone aga ehk on reaalselt keegi ka, kes on rootsi oksjonilt miskit ligi vôtnud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 11:43 Tsiteeri


Ise olen mitu autot ostnud www.exleasingcar.com oksjoni keskkonnast. Positiivseks pean seda, et autod vastavad üldiselt sellele mida piltidelt näed ja sõltumatu firma ülevaatuse aktis kirjas on. Lisaks asub HUB kuhu autod Saksamaalt jne. toimetatakse Leedus ehk järgi minna pole ka suurem probleem. Miinuseks pean aga seda, et hinnad pole väga konkurentsivõimelised ehk tihti samasugused nagu meil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 11:55 Tsiteeri


Indro sa oled toonud siis Firmana vôi pigem Eraisikuna? Exleasingcar.com-iga olen isegi pisut kursis juba. Kuid konktreetselt vôitma pole làinud sinna oksjonit.
Ja sellega olen ka tàiesti pàri, et hinnad suhteliselt sarnased..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.07.17 12:04 Tsiteeri


Mul seal firmana ikka kasutaja, nii asju lihtsam ajada ja autod seal nagunii kõik km-ta.
Tsitaat:
Algselt postitas: actike
Indro sa oled toonud siis Firmana vôi pigem Eraisikuna? Exleasingcar.com-iga olen isegi pisut kursis juba. Kuid konktreetselt vôitma pole làinud sinna oksjonit.
Ja sellega olen ka tàiesti pàri, et hinnad suhteliselt sarnased..



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.9% - SQL: 42.1%]