Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 100 c4 piduripedaal vajub põhja (Lahendatud) (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 4954)
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 10.05.17 09:40 Tsiteeri


Ikka on probleem alles, kolme otsaga peapumba leidsin kuid tal millegipärast üks ots kinnine, ei tea kas peaks läbi puurima? Sai ka nelja otsaga metallist pumpasid kolm tükki proovitud kuid kõik on vanad ja roostes ning tööle ühtegi korralikult ei saanudki.

Sai ka kolmandat abs pumpa proovitud ja veelkord ka vaakumvõimendit vahetatud ning probleem endiselt sama (pedaal vajub põhja ja põhjast suure surumise peale võtavad enamvähem)

Oskab keegi veel nõu anda mis kuradi jama see on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spindle
huviline

Avatar


Registreerunud 08.10.12
Asukoht: Saarlane
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q1.8T

postitati 10.05.17 11:06 Tsiteeri


Tere,
ei lugenud siit välja, kas välistasid mõranenud/paistetavad pidurivoolikud?

Olen ise ükskord sellist asja näinud, et esi pidurisadul oli valepidi peale pandud (e. vasak sadul paremale ja vastupidi) ning nippel jäi alla poole. sadulast õhku kätte ei saadud ning prooviti ka mitme päeva jooksul 7 imet, enne kui lahti hammustati...
Ma muidugi ei tea, kas C4 sadulad istuvad valele poole peale.

kui kunagi põhjuse leiad, ole hea kirjuta siia ka. siis ei jää teema õhku ning kellegil võibolla sama asja lihtsam lahendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.05.17 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Olen ise ükskord sellist asja näinud, et esi pidurisadul oli valepidi peale pandud (e. vasak sadul paremale ja vastupidi) ning nippel jäi alla poole. sadulast õhku kätte ei saadud ning prooviti ka mitme päeva jooksul 7 imet, enne kui lahti hammustati...

See peab vist ikka pime olema, kes sellist asja kohe ei märka auto alla vaadates.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 10.05.17 13:29 Tsiteeri


Voolikud ja suppordid said ka vahetatud ja ikka õigetpidi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spindle
huviline

Avatar


Registreerunud 08.10.12
Asukoht: Saarlane
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q1.8T

postitati 10.05.17 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: spindle
Olen ise ükskord sellist asja näinud, et esi pidurisadul oli valepidi peale pandud (e. vasak sadul paremale ja vastupidi) ning nippel jäi alla poole. sadulast õhku kätte ei saadud ning prooviti ka mitme päeva jooksul 7 imet, enne kui lahti hammustati...

See peab vist ikka pime olema, kes sellist asja kohe ei märka auto alla vaadates.


Ju siis lugematu arv töötunde ja unetud ööd võtavad silmanägemise ära, kes teab....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 18.05.17 09:54 Tsiteeri


Noniinonii lõpuks ometi on viga leitud.... esi pidurikettad ja klotsid olid kogu kurjajuur. Klotsi oli veel omajagu kuid kettad olid suht õhtal omadega ja kolb oli ka mõlemil pool umbes 1,5cm väljas. Ei teagi nüüd kuidas see asi sai võimalik olla, kas supportites oli õlikogus nii suur, et andis kokku suruda õli või klotsid ise vetrusid juba nii palju?
Kummaline on see, et ennem sai proovitud niimodi, et panime haamrid ja paar metallplaati supportite vahele kuid pedaal vajus ikka põhja seetõttu välistasimegi alguses kettad ja klotsid aga juusiis andis seda kompotti ka piisavalt kokku suruda, et pedaal jõudis põrandani venida.

Oli see alles aju****/kool


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.05.17 10:52 Tsiteeri


http://ufo.planet.ee/foorum/hail.gif
Ma vist hetkel oskan ainult nii palju arvata enda kogemuste põhjal, et support tõmbas pidurdades ennast ka kiiva ja pedaali vabastades lükkas silindri lihtsalt liiga palju sisse ära, nii et pedaali vajutades pidi kogu kompott uuesti kokku pressima, millest aga ei piisanud. Mul oli selline mure puksi sees liikuvast kehvast juhthoovast (see oli lihtsalt nii mäda, et pidurdas iseenda liikumist ja painutas ketast jne). Kõik uus külge, määret normaalselt, kork peale sellele hoova kojale ja käinud aastaid. Ma eeldan, et sel masinal olid ees ikka need "isasemad" pidurid võimalik, et andurite ja ventketastega :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 18.05.17 11:51 Tsiteeri


Supporti juhthoovad/kelgud liikusid ilusti ja sai ka teisi supporte proovitud koos teiste kelkudega aga viltu võis minna sellegipoolest kui nt. klots ei liigu raami peal hästi kuigi klotsid kinni ei olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.05.17 13:14 Tsiteeri


Ma nägin ebamäärast vahet ketta ja klotsi vahel oma juhtumi korral, just selles asendis kus pedaali lahti lasin. Ja seda siis ainult ühel pool, millest piisas. Kelgud/klotsi kanalid olen alati üle käinud ja keraamilise määrdega "rikastanud", sellepärast pole klotsidega muresid olnud. Kusjuures mingeid klotse pidin küll modifitseerima viiliga, et asjad normaalselt kelgu peale istuks - tootjat enam ei mäleta, aga mõlemalt poolt ja lisaks hambast lahkus mingi 1mm vähemalt, et asi vabalt käia saaks. Ma ei imestaks kui sellised ebastandardsed klotsid oleks ka mind "läbi tõmmanud" :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.5% - SQL: 45.5%]