Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: POLITSEINIKUD EI OLE INIMESED! (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 2841)
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 01.06.03 11:29 Tsiteeri
POLITSEINIKUD EI OLE INIMESED!



Minuga juhtus selline asi: Sõidan öösel Tln.-s Pärnu mnt.-l üle viadukti Järve suunas. Kuna liiklust praktiliselt pole ja ise olen surmväsinud läheb sõidukiirus viaduktist alla sõites pisut üle lubatu... (u. 70-75 km/h) Sõidan rahulikult sama kiirusega kuni Kalevi peatuseni ja keeran parklasse. Jätan auto seisma ja räägin mobiiliga kui äkki sõidab kõrvale politseiauto ja mehed tulevad kahekesi minu auto kõrvale. Aken alla, dokumendid... Mul kõik korras loomulikult. Ja siis nad väidavad, et ületasin kiirust. Võtsin omaks. Rääkisin, et olen väsinud ja kiirustan koju - kogemata juhtus ja ega ma ju suurt liiklusohtu ei põhjustanud ju inimtühjal tänaval! Aga siis väideti, et ma eirasin peatumis märguannet!!! Nimelt olevat nemad mõõtnud minu kiirust Alevi tänava ja Pärnu mnt. ristmikult (Petra pesutänav) ning üritanud mind peatada, aga mina sõitsin edasi. Ütlesin rahulikult, et ei märganud - no tõesti ei märganud! Olge nüüd inimesed ja laske mind koju puhkama. Lõppude lõpuks ma ju peatusin, mis sellest, et 200m eemal. Aga ei. Tehti protokoll ära ja seal kirjas, et ületasin kiirust nii ja nii palju (muide nende autos näidati mulle küll kiirusemõõtja peal kiirust mis võis olla minu kiirus). Load võeti kohapeal ära ja anti ajutised. Läks mööda aega ja läksin politseisse otsusele järgi. Otsus - TRAHV 12000.- + 3 KUUD JUHTIMISÕIGUSEST ILMA!!!!!!(tasuda 15 p. jooksul). Pikemalt aru pidamata andsin samal päeval asja kohtusse. Kohtus käisin 2 korda. Ütlen ausalt, et "nalja" sai seal palju. Politsei väitis, et mina ületasin lubatud kiirust, peatumismärguande saamisel lisasin kiirust ning üritasin põgeneda! Sisenesin suurel kiirusel parklasse, kustutasin tuled ning püüdsin ennast putka taha ära peita! Kuku perseli! Lühidalt - ülejäänud aja vaidlesime teemal "miks ma üldse parklasse sõitsin?" Vastasin, et läksin mobiiliga rääkima. Ei usutud ja võeti EMT-st. kõnede eristus. Kõnede eristus näitas sissetulevat kõnet täpselt sellel ajal. Kohtus käimine andis kasu niipalju, et minu trahvi vähendati 3000 EEK võrra ja tasuma pidin 9000 EEK 3 kuu jooksul. Ma ei saa aru miks minuga nii tehti? Ikka ja jälle jõuan järeldusele, et taheti lihtsalt ära teha. Mina näiteks ei näinud mente enne kui nad olid juba minu auto juures ja usun, et neid polnudki seal Alevi tänava nurgal... Tahtsid äkki omale lisapappi teha minult välja pressida lootes? Mina ei pakkunud, ise nad ei küsinud. Kokkuvõtteks sain hea õppetunni igas mõttes - kuidas mentidega käituda, neisse suhtuda ning kogemus ka kohtus käimise osas. AGA kas see kogemus on väärt 9000 EEK !!!???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 01.06.03 14:14 Tsiteeri


Sitt lugu....
mõni mees kiidab mente mõni mees laidab.....:D:(


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.03 20:34 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 01.06.03 23:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Zarvik
Täitsa p*r*e*..
Ma ei saa aru kustkohast need mendid neid asju võtavad. Omalgi tuttavaid kes on täiesti tühise asja eest saanud ntx 12k ja muid taolisi huvitavaid numbreid.

Endal juhtus siis selline lugu, et see talv sõitsin mina Laagris VW Golf IV-ga (1.8T) suunaga maa poole ja sooritasin ennem maksimarketit õiges kohas tagasipöörde (eelnevalt veendudes et TALLINN-a sildi juures mente ei olnud). Peale tagasipööret mõtlesin, et puhastan korraks lõõre. Tee oli päris lumine ja mingi tulika takso piiderdas ka ees mingi 50-60, ala on siis 70km/h. Tulistasin siis taksost mööda ja kiirust oli kuskil 110km/h. Sõitsin siis TALLINN-a sildist mööda kui järsku sõber kõrvalt mainis, et raisad järgi tulevad. Selge siis.. sõitsin Laagri vahele kus on ala 30km/h, minu kiirus oli seal 120km/h< ja mõtlesin, et kaotada pole enam midagi. Jälgisin ka muidugi koguaeg tahavaate peeglit ja raisad tulid oma aparaadiga vabsee kiiresti järgi. OK andsin alla kuskil metsavahel e-v .. vennad kargasid auto juurde ja tavai autost välja ja võtmed siia. Nu selge.. lülitasin auto välja endal turbost kahju küll kuid mis parata.. läksin istusin nende autosse ja öeldi mulle, et 33k on see summa mis selle eest max teha saab ja, et mis ma sellest arvan. Ma arvasin seal ühtteist ja siis kui oma autosse tagasi jõudsin siis näitasin sõbrale väärtuslikku pastakat mis maksis 1500 eeki. Ma ei tea ise olin rahul kuid samas on mulle palju palju palju väiksemate asjade eest tehtud ikka häid pauke. Asi toimus siis öösel mingi 2 paiku ja 30 alas suutsid veel tagant kiirust ka mõõta.. nägin ka..128km/h :D
Uskuge või mitte aga ise usun ise tegin ja sõber oli ka kõrval.. krdi kahju et kaamerat ei olnud.


sry Zarvik, aga IMO see imal jutt siin, kelgi SR foorumis, seal sul kyllalt poolehoidjaid !
Me arust ikka pollarid sellex, et nad oma TÖÖD teex, samas hea kui nii pääsed, aga millega siin kelkida, sellega et EP SUCKS täiega ?? seda teab eesti riik niigi ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.03 07:49 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 02.06.03 08:12 Tsiteeri


Sorry aga kui sa 30 alas 120 sõidad siis peax sul kyll juba load ära võtma...sa sead krt teiste elusi ohtu, mitte :mad: fck krt olex ma see ment olnud olex ma sulle täiega kirjutanud selle tembu eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.03 08:35 Tsiteeri


rahu inimesed...
pole mõtet siin hakata üksteise kallal võtma...
eks igaüks on meist lollusi teinud ja ka maksnud nende eest... kas siis riigi rahakotti või politsei taskusse..
ma olen ka mööda tehnika tänavat 110 km/h sõitnud keset päeva oma lollusest jne... aga eks omad vitsad peksavad...

Proovime säilitada viisakust üksteise vastu, mitte kohe kaikaga üle kurgi anda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 02.06.03 09:19 Tsiteeri


Püüame viisakust säilitada küll, aga kui ikka 30 alas 128'ga sõidetakse ja veel vist miilitsa eest ära (võibolla sain muidugi valesti aru) ja miilits seetõttu trahvi tahab teha siis sellise asja põhjal ei saa kohe kuidagi jõuda arusaamale, et miilitsad ei ole inimesed!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 02.06.03 09:23 Tsiteeri


30 alas 120 sõita ??? ja eest ära talvel ? selline teguvus on ikka viltu küll, sain isegi karistada 50 alas 90 'ga aga pole miskit kobiseda, oma viga.
see et Kaitsile öösel nimodi näkku n....ti on jama ja väga ebainimlik tegevus küll.
täiesti mõismatu tegevus nii kohtu kui ka mentide poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.03 09:37 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 02.06.03 12:04 Tsiteeri


ok olen nõus et mu eelmine post oli natuke ylepingutatud vihast...... aga ikkagi eest ära sõita..millex???
Ma ei taha kellegagi tylli minna. :) Peace


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zarvik
huviline



Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.03 12:10 Tsiteeri


-.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 03.06.03 07:33 Tsiteeri


To: Kaits

Mis teha politseisse on neid patuoinaid ka ikka päris palju võetud. Aga see mis sinuga juhtus see on küll paras pirn! Ise vist oleks ka päris vihane :mad:


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 29.06.03 02:41 Tsiteeri


Mulle meenub teise vabariigi algusaastate reklaam: KUI SUL S*TTAGI TEHA POLE, SIIS TULE POLITSEISSE! :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 29.06.03 09:35 Tsiteeri


Kaits: oleks olnud mingigi tunnistaja, oleks sa sellest jamast pääsenud. Alati kui tunned et tahetaxe teha ülekohut, leia tunnistaja!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 30.06.03 15:42 Tsiteeri


ICE: sitt õnn oli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.06.03 16:21 Tsiteeri


Olen nõus et pollade seas on igasuguseid kahtlaseid tüüpe,aga kui keegi väidab et sõidab 100ga 30 või ka 75ga 50 (ei vihja konkreetsele juhtumile)alas siis sellel mehel on küll igasugune teadmine autojuhtimisest ja seda mõjutavatest jõududest puudu.On kõige lollim mõelda et suudad autoga teha midagi kui liigud kitsastel tänavatel ligi 28m.sek(100km/h).Hea reakts .juht hakkab tegutsema ca 0,6-0,7 sekundiga.Ka inimtühjas kohas tuleb kõik vägagi ootamatult.Sama teooria kehtib ka väiksematel kiirustel.Miks muidu maailmas kiirusi piiratakse,sellepärast et meie sugused tarkpead ennast ega teisi surnuks ei sõidaks sest meie liikumist autoga mõjutavad paljud muud asjad peale meie suurepärase sõiduoskuste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raixxx
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.03 19:52 Tsiteeri


eh mul korra 6nnex l2inud, kiirustasin onu matustele ja lendasin mingi 150 ga aga siis tuli asula olen seal 10 aastat s6itnud mitte kyll roolis, aga l2bi sealt ja pole kunagi mente kohanud, aga nyyd nad seal olid ei tea mida nad tegid aga vaesekesed ei suutnud radarit sisse lylitada ja kiiruse m66tmine j2i 2ra sain k6va noomituse et enam nii ei teex( kus juures rohelised lehed veel siis kyljes ka):) m6nikord veab, aga nyyd suht palju pean ikkagi kiirusepiirangust kinni eriti asulas mnteel ikka kipub paljux minema, aga inimene ju see kes peab k6ik omal nahal j2rgi proovima -> teiste juhtumitest ei 6ppi;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.03 06:01 Tsiteeri


See viimane postitus ei käi kyll selle alateema alla, pigem selle alla et miilitsad on inimesed!
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raixxx
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.03 06:47 Tsiteeri


aga ikkagi politseinikud on ebanormaalsed

sry aga mul lihtsalt on 5 korrast 4 h2sti l2inud (rohkem pole vahele j22nud) ja trahvi maxsin eelmine aasta j6uludex:)
(lihtsalt turvav88d ei kasutanud)

aga kui nad olex inimesed ja suudax ennast kontrollida- see kes trahvi tegi oli hea ja rahulik ment, aga ylej22nud tahtsid ennem 2ra syya mind ja siis ytlesid et vaata et enam nii ei tee (egas ma kurt ei ole et karjuma minu pihta peab ) rohkem kogemusi mul lihtsalt pole, loodan ka et ei tule:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 11.07.03 07:00 Tsiteeri


mõneti võib mentidest ka aru saada, sest tegelt on ikka päris palju täiesti süüdimatuid jobusid. arvavad et täis peaga kettase ja kiirus on see mis neist veel kõvema mehe teevad. (tõenäoliselt siin klubis neid pole) politseikroonikat või raportit vaadates tuleb teinekord omal ka viha peale, no mingi suvaline narkar juba 5 korda, lubadeta jääb vahele täis peaga kellegile otsa sõitnud. igal inimesel viskab selline liikleja ära. aga jah mendid võiks veits mõelda enne kui paukuma hakkavad. äkki poleks vaja ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.07.03 07:19 Tsiteeri


OT: eelmise nädala "Sopranodes" peeti boss kinni politsei poolt, ületas kiirust.

Kes nägid seda osa said naerda :)


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.0% - SQL: 21.0%]