Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 C3 1.8 66kw - 1988 - Archetype - Lisatud pildid (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3003)
Archetype
huviline



Registreerunud 26.11.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 Avant 2.4D

postitati 26.11.16 22:53 Tsiteeri
Audi 100 C3 1.8 66kw - 1988 - Archetype - Lisatud pildid



Tervist.

Autoks Audi 100 C3 1.8 66kw.
Värvuseks Sinine.

Kui mõni sõber julges kommenteerida mu valikut, et liiga lahja mootor ja mõttetu Sigar siis julgen väita vastupidist - kuna ma ei tegele kiirenduste ja igasuguste jõukatsumistega siis 1.8 66 kw on minu jaoks täiesti piisav ja muide - ka üsna ökonoomne. Välimuselt väga hästi hoolitsetud ja näha ka oli, et vaeva on nähtud selle masinaga. (Lisan siia juurde, et peale pikka kaevamist siinses foorumis õnnestus mul ka leida selle auto teema, kus on just see informatsioon, mida ma soovisin teada selle auto kohta.)

Sai ostetud siis Viljandi külje alt ühe meesterahva käest (kes oli minu ja siinse foorumi kasutaja vaheline omanik), kes rääkis, et on ka üsna palju sellel autol teinud. Lugedes eelnevat teemat siis ma ei teagi, mida tema tegi nüüd.

Edasi rääkides, auto on natuke teise välimusega tagant, sest leidsin natuke vingema paneeli ning kuna sellel paneelil ei olnud olemas nupu ava siis leiutasime elektrilise nupuga avamise luugile.
Vahetatud sai ka käigukast, sest lõpuks ei tahtnud ei tagumine ega esimene käik sisse minna ja olin kesklinnas täitsa hädas.

Peale selle on hakanud radikas natukene lekkima, kuid ei midagi katastroofilist. Sumbuti sai vahetatud uue vastu.

Lisan veel, et see jõletu kleeps salongis sai asendatud millegi muuga.
Auto välimuse kohta saan tihti töökaaslastelt kiita, et nii vana auto, aga nii hästi läigib ja korralik.

Mainin veel ära, et eelmine omanik oli teinud miskise "tuuningu" ja voodririidest proovinud teha valget sisustust. See sai teisel päeval juba eemaldatud. Õnneks pilte ei teinud sellest.

Ja veel hammasrihmast. Siinne kasutaja, kes seda vahetas ja kurtis selle kulumist ühelt poolt siis nüüdseks on see probleem lahendatud. Nagu ikka autot ostes olen lasknud vahetada nii hammasrihma koos vajalikuga ja mootoriõli koos filtriga. Seekordseks probleemiks hammasrihma kulumisel oli seibi vale asukoht. Kes hiljem soovib, võin täpsustada. Nüüdsest hammasrihm käib ilusti ning ei kulu kuskilt peale normaalse eluigalise kulumise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Undercover
huviline



Registreerunud 08.07.14
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.16 11:41 Tsiteeri


Eks ikka jälgin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Archetype
huviline



Registreerunud 26.11.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 Avant 2.4D

postitati 02.12.16 22:55 Tsiteeri


Ehk oskab keegi aidata mind.

Panen auto käima, käib normaalselt. Lasen käia umbes minut-kaks ning alustan sõitu.
Kuulen mootor käib normaalselt ja kui rohkem gaasi vajutan siis järsku selline hääl mootoris nagu üks silinder ei töötaks, mootoril madalam hääl, vajutan gaasi ja edasi ei lähe ning ainult undab madalal pöördel. Rohkem gaasitades hakkab mootor normaalset häält tegema (kõik töötab nagu peab) ning siis saab alles normaalselt edasi sõita. Paar korda välja ka surnud sel samal viisil, kuid käima pannes ja gaasitades jälle probleem lahenenud. Kui mootor soe, ei tee sedasi ja sõidab ilusti.

Küünlad on vahetatud.

Kas keegi oskab ehk pakkuda, milles asi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.16 09:29 Tsiteeri


Kütusesegu paigas? Süüde ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Archetype
huviline



Registreerunud 26.11.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 Avant 2.4D

postitati 13.02.17 13:14 Tsiteeri


Jagaja ja mootoris märgid olid paigast. Nüüd sõidab paremini kui kunagi varem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Undercover
huviline



Registreerunud 08.07.14
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.17 08:08 Tsiteeri


Mis autost saanud on ka vahepeal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Archetype
huviline



Registreerunud 26.11.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 Avant 2.4D

postitati 03.05.18 10:51 Tsiteeri


Vahel sõidab, aga muidu puhkab. Plaanis on teha diisliks, kuid eks näis, millal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.05.18 11:57 Tsiteeri


Miks diisliks? Mina ei soovitaks. Alati on mõistlik osta juba valmis auto. Tuleb kokkuvõttes odavam. (Ma ei mõtle projektikaid, eks :)
Hoia masinat võimalikult originaalilähedasena ning nii on temast kõige rohkem rõõmu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.4% - SQL: 51.6%]