Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 jalaruumi valgustus (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2315)
galaxy09
huviline



Registreerunud 25.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.16 15:29 Tsiteeri
Audi A4 B6 jalaruumi valgustus



Tervitus huvilised ja klubilised!
On keegi kursis, kas A4 B6'l on originaalis jalaruumivalgustus ka? Olen nii googeldanud, kui ka siit otsinud, kuid midagi silma ei hakanud..

Päikest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 30.09.16 15:36 Tsiteeri


B5 ja B7 on jalaruumi valgustusega, ma ei näe põhjust, miks b6 ilma peaks olema. Vaata kindalaeka alla, kas on tule jaoks ava olemas? Mina paigaldasin enda B7 kerega autole ise aga selleks peab vist konkreetse lisa valmidus olema juhi jagade all moodulis.
Samamoodi on järelpaigaldatavad ka lombivalgustused ustel. Juhtmestik tuleb loomulikult ise vedada, seda sinna igaks juhuks tehases pandud pole.
Kasutaja Rocket on selle valgustuse alal väga pädev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.09.16 15:41 Tsiteeri


Kui mõtled seda, mis süttib ukse avamise peale, siis on täiesti olemas selline asi. Paigaldasin enda autole alles kuu-kaks tagasi. Vaja läheb comfort aju, millel on olemas väljund nende valgustite jaoks, 4x valgustid, 2x kinnitused istmete alla ja juhtmestiku. Kõige keerulisem ilmselt on leida sobiv comfort aju. Eesmised lambid on samad, mis ka mujal autos kasutusel (pagass, kindalaegas, uste all jne), tagumised tunduvad olevat väheke teise kujuga. Istmete aluste kinnituste kasutatult leidmine võib olla keeruline, uuena tuleb välja käia komplekti eest ligi 30€.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.16 16:19 Tsiteeri


Mul on täielik kuusepuu. Uste küljes all valged ja taga punased ja iga jalamatti ka veel üks valgustamas. Iga ukse avamise korral süttib ainult selle ukse juures olev valgustus. Vaatasin varustust ka sealt võiks ainult kood QQ1 seda tähendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.09.16 16:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mul on täielik kuusepuu. Uste küljes all valged ja taga punased ja iga jalamatti ka veel üks valgustamas. Iga ukse avamise korral süttib ainult selle ukse juures olev valgustus. Vaatasin varustust ka sealt võiks ainult kood QQ1 seda tähendada.


Mul nüüd sama seis, enne seda oli ainult punased lambid uste tagumistes servades. Ideaalis tahaks siiski peeglite alla saada lombivalgustust, kuna uste all olevatest on alles ukse avamisel kasu, kuid mitte auto juurde minnes.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 30.09.16 16:41 Tsiteeri


Peeglite all valgust ilmselt originaalis A4-l pole? Selle peaks siis kojusaatmistuledega kombineerima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 30.09.16 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Kui mõtled seda, mis süttib ukse avamise peale, siis on täiesti olemas selline asi. Paigaldasin enda autole alles kuu-kaks tagasi. Vaja läheb comfort aju, millel on olemas väljund nende valgustite jaoks, 4x valgustid, 2x kinnitused istmete alla ja juhtmestiku. Kõige keerulisem ilmselt on leida sobiv comfort aju. Eesmised lambid on samad, mis ka mujal autos kasutusel (pagass, kindalaegas, uste all jne), tagumised tunduvad olevat väheke teise kujuga. Istmete aluste kinnituste kasutatult leidmine võib olla keeruline, uuena tuleb välja käia komplekti eest ligi 30€.


Ma rocketile küll ütlesin, et ei pea vajalikuks neid valgustusi, kuid igaks juhuks viitsid juppide tootekoodid kirja panna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
galaxy09
huviline



Registreerunud 25.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.16 17:36 Tsiteeri


Hmm. Siis pean kuskilt viga otsima hakkama, endal 2004 B6 avant ning imelikul kombel ei ole ustes, ega ka jalgadel valgust, kõik pime :D. homme valges alustuseks vaatan, kas üldse pirnid on olemas. Juhi oma peaks olema ilmselt pedaalide juures ja kunde oma jalgade üleval?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 30.09.16 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: galaxy09
Hmm. Siis pean kuskilt viga otsima hakkama, endal 2004 B6 avant ning imelikul kombel ei ole ustes, ega ka jalgadel valgust, kõik pime :D. homme valges alustuseks vaatan, kas üldse pirnid on olemas. Juhi oma peaks olema ilmselt pedaalide juures ja kunde oma jalgade üleval?


Ega see pole kõikidel autodel olemas, see on siiski eraldi tellitav lisa kunagi olnud. Augud on olemas ja ustes on punased klaasid ka olemas, millel pole pirnipesagi taga. Ukse all on ainult süvendid aga auku pole sisse lõigatud tule jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.16 17:42 Tsiteeri


Mul on S4, sellel on ilmselt muidugi rohkem nodi peal kui näiteks plangul A4l, millel vb polegi neid tulesid, ega valmidust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 30.09.16 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Ma rocketile küll ütlesin, et ei pea vajalikuks neid valgustusi, kuid igaks juhuks viitsid juppide tootekoodid kirja panna?


Täpsemalt mille tootekoodid silmas pead? Istme alused kinnitused peaks B6 ja B7 samad olema (ilmselt ka C6). Aju sõltub autol olemasolevast varustusest ja olen aru saanud, et B6 ja B7 ajud omavatel vahetatavad ei ole (B6-l ka kaks eraldi ajastut, mis ei ole vahetatavad omavahel). Istme alused lambid sain koos kinnitustega, seega ei süvenenud üldse tootekoodidesse. Kui vaja võin kinnituste ja istme aluste lampide tootekoodid homme järgi vaadata.

Kui vaja aju ja kõik lambid, kinnitused jne osta kokku kasutatult, siis peab ~100€ga arvestama. Juhul kui just keegi väga odavalt kogu komplekti maha ei müü.


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mul on S4, sellel on ilmselt muidugi rohkem nodi peal kui näiteks plangul A4l, millel vb polegi neid tulesid, ega valmidust.

Olen aru saanud, et kõigil S4-del on tehasest peal maksimum võimalustega comfort aju, seega sinna lisada ükskõik kas coming/leaving home, lombivalgustus või varbavalgustus on vaid juhtmete ja lampide lisamise küsimus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 30.09.16 18:09 Tsiteeri


Klambrid ja lambid istme alla. Ajuga probleeme ei ole.

Edit: http://www.a4-freunde.com/archive/index.php/t-69538.html

Fußraumleuchten
A4 MJ 2006

2x Fußraum vorn 4B0947415A - 13,20€
2x Fußraum hinten 8E0947101 - 14,12€
2x Halter für die Leuchten hinten: 8E0947113A 6PS - 14,12€
4x Leuchtmittel N0177532 - ?
4x Steckergehäuse 893971632 - 3,40€
Einzelleitungen (Satz 5Stk.) 000979021E - 6,0€

*hinnad uuendatud



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rsaar
huviline



Registreerunud 16.11.15
Asukoht: Tallinna
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.16 17:26 Tsiteeri


Tere

Rumal küsimus aga mille järgi ma teen kindlaks kas minu B7 on comfort aju või mitte? kas saan vaadata vcds-iga või pean kuskil midagi lahti kiskuma?

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Kui mõtled seda, mis süttib ukse avamise peale, siis on täiesti olemas selline asi. Paigaldasin enda autole alles kuu-kaks tagasi. Vaja läheb comfort aju, millel on olemas väljund nende valgustite jaoks, 4x valgustid, 2x kinnitused istmete alla ja juhtmestiku. Kõige keerulisem ilmselt on leida sobiv comfort aju. Eesmised lambid on samad, mis ka mujal autos kasutusel (pagass, kindalaegas, uste all jne), tagumised tunduvad olevat väheke teise kujuga. Istmete aluste kinnituste kasutatult leidmine võib olla keeruline, uuena tuleb välja käia komplekti eest ligi 30€.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 14.12.16 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rsaar
Tere

Rumal küsimus aga mille järgi ma teen kindlaks kas minu B7 on comfort aju või mitte? kas saan vaadata vcds-iga või pean kuskil midagi lahti kiskuma?


Comfort aju on ikka kõigil, kuna läbi selle käivad ka kesklukk, aknad jne. Lihtsalt õige koodiga comfort aju peab olema, mis toetaks neid funktsioone. Siinkohal mainin ära ka, et B6 ja B7 ajud ei sobi omavahel ja B6-l on ka mingi 2-3 eraldi generatsiooni. Lisaks pead vaatama, et aju toetaks sinu autol teisi olemasolevaid funktsioone. Osad toetavad 2x el aknaid, osad 4x el aknaid, osadel signa tugi, teistel jälle mitte jne.

Siin lingil natuke lahatud seda teemat, et mis koodiga aju toetab mis funktsioone: 8E0 959 433.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.9% - SQL: 33.1%]