Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Audi S4 3.0 245kw - 2010 - Ricky (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 51128)
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 07.07.20 20:00 Tsiteeri


Märge endale...

Uus aku installitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.21 17:05 Tsiteeri


Uued OEM katalüsaatorid paigaldatud VKM-i poolt.

Auto müügis, hädad puuduvad. 16 jun hooldus, 17 jun tarkvara optimeerimine vkm-is ja siis annan ära.

https://www.upload.ee/image/13206082/20210603_153754.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.06.21 17:47 Tsiteeri


Viisakas oleks soft enne stockiks kirjutada, mitte teistele mujal tehtud softi annetada (mis iganes põhjusel sa sinna lähed).
Mul endal eriti vahet pole, ei ole tuuningus tegev enam, aga nii muuseas mainin.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.21 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Viisakas oleks soft enne stockiks kirjutada, mitte teistele mujal tehtud softi annetada (mis iganes põhjusel sa sinna lähed).
Mul endal eriti vahet pole, ei ole tuuningus tegev enam, aga nii muuseas mainin.


Ja, esmasp läheb soft stocki, aeg kirjas, seal kus see peale kirjutati.

Põhjus on selles, et midagi on valesti, proovime teisiti. Oleks sa veel tegev oleks pöördunud sinu juurde, aga olen teadlik ,et sa "kodukontoris" :)

...btw, meat resto sobis? :), mu lemmikutest 100 meetri kaugusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.06.21 18:37 Tsiteeri


Ma ei ole mitte ainult kodukontoris, vaid ma tegin kogu tuuninguga suht lõpparve...
Kui on stockiks kirjutamise aeg kirjas, siis kõik hästi.

Aga erineva softiga sa ei tee suurt midagi selle autoga. Seal on kõige määravama tähtsusega ma ütleks isegi kasti soft.
Mootori softis ei ole lihtsalt suurt midagi teha - bypass flap kinni sundida ja siis enam-vähem normaalne segu ja süütenurk panna.
Lisaks ei tee paha ka intercooleri jahutuse pumba loogika muutmine.
Edasi sõltub kõik pigem sisselaske- ja väljalaske modifikatsioonidest, et sinna piisavalt õhku peale saaks. Nukkade liigutamine ei anna ka suurt midagi sellel autol, stockis väga hea juba.

Kui sul on performance-ga mingid probleemid, siis soovitan jälgida sisselaske tempi. Kui see väga ulmelistesse kõrgustesse kerib, siis on väga tavaline nendel autodel, et intercooleri jahutuse pump on saba andnud.
Kusjuures see on veel nii debiilne sellel autol, et mitte mingisugust veakoodi ei tule sellest. Lihtsalt ei käi edasi auto, sest IAT on väga kõrge ja ajus jookseb piiraja peale, aga ei anna ühtegi veakoodi!
Kontrolli see kindlasti üle.

Resto hea, nagu ikka. Krt te kõik nii terava silmaga :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.21 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma ei ole mitte ainult kodukontoris, vaid ma tegin kogu tuuninguga suht lõpparve...
Kui on stockiks kirjutamise aeg kirjas, siis kõik hästi.

Aga erineva softiga sa ei tee suurt midagi selle autoga. Seal on kõige määravama tähtsusega ma ütleks isegi kasti soft.
Mootori softis ei ole lihtsalt suurt midagi teha - bypass flap kinni sundida ja siis enam-vähem normaalne segu ja süütenurk panna.
Lisaks ei tee paha ka intercooleri jahutuse pumba loogika muutmine.
Edasi sõltub kõik pigem sisselaske- ja väljalaske modifikatsioonidest, et sinna piisavalt õhku peale saaks. Nukkade liigutamine ei anna ka suurt midagi sellel autol, stockis väga hea juba.

Kui sul on performance-ga mingid probleemid, siis soovitan jälgida sisselaske tempi. Kui see väga ulmelistesse kõrgustesse kerib, siis on väga tavaline nendel autodel, et intercooleri jahutuse pump on saba andnud.
Kusjuures see on veel nii debiilne sellel autol, et mitte mingisugust veakoodi ei tule sellest. Lihtsalt ei käi edasi auto, sest IAT on väga kõrge ja ajus jookseb piiraja peale, aga ei anna ühtegi veakoodi!
Kontrolli see kindlasti üle.

Resto hea, nagu ikka. Krt te kõik nii terava silmaga :D


Perf on, hea, siteaks hea ma ütleks, hinge jääb sittuma see, et redbackid lendasid tänavale peale mõndasada kilomeetreid kuid samal ajal GTR-id 1000hp lasevad ilusti ringi nendega. lihtsalt ei soovi, et uued sammuti tänaval on.

Annan sulle 500 evrot peo peale homme ülehomme kui vaatad üle ja kinnitad, et soft on OK, et katidele pole see probleem.


...ma poisi ja naisega nautusin samal ajal terassil.. (Y)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.06.21 20:38 Tsiteeri


Ma ei saa, sõidan Eestist ära. Rahas pole asi. Kui ma õigesti mäletan, siis ma tegin selle softi kuskilt soojalt maalt sulle ise remote-ga nagunii. 95 vist oli isegi sees esimene kord ja pärast sai ringi tehtud 98 peale?

Nende kattidega võib olla ka mingisugune probleem sukkadega, et vibra kandub edasi/tekib resonants.
Softi pärast need sealt kindlasti ei lahku. Need vibreerivad füüsiliselt katki. Ma võin sulle 100% kinnitada, et softiga isegi hea tahtmise korral ei õnnestuks niimoodi teha. Isegi kui teeks maailma kõige sitema softi :D Ma arvan, et mootoris sulaks enne kolb ära, kui katiga tekiks probleem.
Paraku on see massiline probleem nendel autodel, ka stock softiga. Aga peale metallkattide sisse keevitamist on üldiselt pidama jäänud alati.
Ma prooviks sukad ära vahetada summutil ennekõike. Näiteks 4.0 TFSI-l on konkreetselt TSB sest räme vibra on 3000 pöörde juures osadel. Sukkade (või siis uute summutite, nagu tehas ette näeb) vahetusega vibra kaob.

Mulle on mitmel korral tulnud tuuningusse selline auto, millel oli juba katt lahti ja kõrises sees, soft täiesti stock. Mingi hetk hakkasin kontrollima sellist asja kõrvaga...

Segu on su autol 11.8-11.4, see piisavalt rikas, et 1 bari boostiga ei toimu mingisugust retsi ülekuumenemist, samuti on see palju rikkam (= jahedam) kui stockis. Ma ei aja nendel autodel just nimelt kattide tõttu segu eriti lahjaks. Rohkem jõudu teeb 12.3-12.5 seguga, hoian alati pigem safe selle.
Vahet pole kes sulle sinna softi teeb, ma arvan, et need kaks asja ei ole omavahel väga seotud. Ausalt öeldes mul ei ole 100% vastust, miks osadel need katid sealt lahkuvad. Esineb nii B8 kui ka C7 peal seda.

Loe siit ka:
https://www.audizine.com/forum/showthread.php/725584-Discussion-Possible-solution-to-destroying-catalytic-converters

Ma ei ole kunagi näinud ühelgi autol, et need ära sulaksid (s.t. temp liiga kõrge), vaid pigem on probleem olnud selles, et füüsiliselt kukuvad tükkideks... Kärg eraldub seinast.
Kui sa tahad autot nagunii müüa, äkki on kõige lihtsam full stocki kirjutada? Võib-olla on lihtsam müüa ka nii. Kuigi kui keegi rinkale vms läheb stock softiga, siis ma olen kindel, et nendel ka seal pikka pidu pole.

Veel:
https://audisrs.com/catalytic-converter-failure-t60142.html

259 postitust:
https://www.audizine.com/forum/showthread.php/760957-The-Official-Blown-Catalytic-Converter-Thread
Mingi vend, kes autole vähe rohkem pähe andis sai garantii korras 3x uued jne...

Kuivõrd seal on mingi miljoni erineva tune-ga tüübid, siis ehk see rahustab sind natuke, et ei ole vahet, kelle soft on (ka Audi enda!) ikka feilivad need katid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.21 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma ei saa, sõidan Eestist ära. Rahas pole asi. Kui ma õigesti mäletan, siis ma tegin selle softi kuskilt soojalt maalt sulle ise remote-ga nagunii. 95 vist oli isegi sees esimene kord ja pärast sai ringi tehtud 98 peale?

Nende kattidega võib olla ka mingisugune probleem sukkadega, et vibra kandub edasi/tekib resonants.
Softi pärast need sealt kindlasti ei lahku. Need vibreerivad füüsiliselt katki. Ma võin sulle 100% kinnitada, et softiga isegi hea tahtmise korral ei õnnestuks niimoodi teha. Isegi kui teeks maailma kõige sitema softi :D Ma arvan, et mootoris sulaks enne kolb ära, kui katiga tekiks probleem.
Paraku on see massiline probleem nendel autodel, ka stock softiga. Aga peale metallkattide sisse keevitamist on üldiselt pidama jäänud alati.
Ma prooviks sukad ära vahetada summutil ennekõike. Näiteks 4.0 TFSI-l on konkreetselt TSB sest räme vibra on 3000 pöörde juures osadel. Sukkade (või siis uute summutite, nagu tehas ette näeb) vahetusega vibra kaob.

Mulle on mitmel korral tulnud tuuningusse selline auto, millel oli juba katt lahti ja kõrises sees, soft täiesti stock. Mingi hetk hakkasin kontrollima sellist asja kõrvaga...

Segu on su autol 11.8-11.4, see piisavalt rikas, et 1 bari boostiga ei toimu mingisugust retsi ülekuumenemist, samuti on see palju rikkam (= jahedam) kui stockis. Ma ei aja nendel autodel just nimelt kattide tõttu segu eriti lahjaks. Rohkem jõudu teeb 12.3-12.5 seguga, hoian alati pigem safe selle.
Vahet pole kes sulle sinna softi teeb, ma arvan, et need kaks asja ei ole omavahel väga seotud. Ausalt öeldes mul ei ole 100% vastust, miks osadel need katid sealt lahkuvad. Esineb nii B8 kui ka C7 peal seda.

Loe siit ka:
https://www.audizine.com/forum/showthread.php/725584-Discussion-Possible-solution-to-destroying-catalytic-converters

Ma ei ole kunagi näinud ühelgi autol, et need ära sulaksid (s.t. temp liiga kõrge), vaid pigem on probleem olnud selles, et füüsiliselt kukuvad tükkideks... Kärg eraldub seinast.
Kui sa tahad autot nagunii müüa, äkki on kõige lihtsam full stocki kirjutada? Võib-olla on lihtsam müüa ka nii. Kuigi kui keegi rinkale vms läheb stock softiga, siis ma olen kindel, et nendel ka seal pikka pidu pole.

Veel:
https://audisrs.com/catalytic-converter-failure-t60142.html

259 postitust:
https://www.audizine.com/forum/showthread.php/760957-The-Official-Blown-Catalytic-Converter-Thread
Mingi vend, kes autole vähe rohkem pähe andis sai garantii korras 3x uued jne...

Kuivõrd seal on mingi miljoni erineva tune-ga tüübid, siis ehk see rahustab sind natuke, et ei ole vahet, kelle soft on (ka Audi enda!) ikka feilivad need katid.


Tänud valgustamast, nagu vanaisa tõi pojapojale turvatunde tagasi:D

Teemasid mujalt maailmast olen lugenud, ~60k miili lasevad need õue.
Väljalase on mul vahetatud milltek-i vastu otsast lõpuni.

Katid ei sulagi, eralduvad oma keskkonnast nagu mäki kott.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.21 12:12 Tsiteeri


Auto läks paar kuud tagasi Soome.

https://www.upload.ee/image/13649584/12.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 20.11.21 20:56 Tsiteeri


Krt.... see pilt siin jälle süstib isu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]