Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Juba teised Audi 100 valged suunatuled läinud (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3365)
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

mad.gif postitati 23.05.03 07:43 Tsiteeri
Juba teised Audi 100 valged suunatuled läinud



Kui eelmine nädal sai kirjutatud, et läksid öösel auto küljest suunatuled jalutama, siis täna öösel läksid järgmised. Ostsin siis eelmine nädal uued valged suunad (135 kr tk. B varuosana) ja paigaldasin seekord tugevalt suurte peatulede külge kruvudega. Tagajärg on järgmine, et läksid suunad ikka minema. Üks suunatuli läks koos peatulega ja teise suuna eemaldamisel lõhuti teine peatuli lihtsalt ära, et asja kätte saada. Kuradi raisad tigedaks teeb, oleks üks kurikas ja teaks kes käis siis lihtaslt peksaks, peksaks, peksaks jne. Politsei käis ka muidugi kohal ja ütlesid, et tere jälle. Seekord uuriti isegi asja põhjalikult kuni dna analüüsini välja. Aga kas sest ka kasu, eks näis. No ei ole ju üks suunatuli nii kallis, et seda peaks varastama. Kuid järelikult on Audi omanike poolt antud asjale nõudlust. Minu autot käib ilmselt üks ja sama vend rüüstamas. Raisk laupäeval kurikaga Kadakale minema. Nüüd siis jälle uusi suunatulesid ja vähemalt ühte peatuld vaja.
Kui kellegile pakutakse kruviaukudega suunasid ja tulesid müüa võite mulle teavitada. Igasugune info on vägagi teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 23.05.03 08:01 Tsiteeri


Pead palkama endale kas siis oma majas või naabermajas elava pensionäri, kellel öösiti und ei ole :D

Las ta siis sulle helistab kohe, kui raisad auto kallale tulevad. :mad:

Endal mul naabrinaine aitas ära hoida korterivarguse. Päeva ajal tulid 2 nolki vähemusrahvusest ukse taha, muukisid lukud lahti ja läksid korterisse sisse.

Naabriteks olid siis sellel ajal pensionärist perekond, kes armastas kohe vaadata uksesilmast, kes tuli meie ukse taha. Ja nii ka sellel korral :D:

astus vanamemm julgelt meie korterisse sisse ja pätid raisad lasid jalga ja kaasa ei jõudnud midagi võtta.

Selline teguviis sai ka tasutud vanaprouale :)

Nii et otsi endale "kambajõmm"

:)


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.03 08:27 Tsiteeri


No krt.. Täielik jama.... Mina luban küll, et turult ega KB-st ma suunakaid ei osta.... Kes seda teevad, kaevavad endale auku.. Tõmban jälle paralleele mersude peeglite ja liistude varastamisega... see täpselt samamoodi.. kunstlikult tekitatud turuosa.... Juba seda teemat lugedes tuleb selline viha peale, et kui kätte saaks.. siis.... :mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alien
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: audi ikke

postitati 11.07.03 15:44 Tsiteeri


see pole küll õige koht.. aga teema on siuke... ma siis ütlen ära et mu tuttaval tõmmati vectra kapoti pealt opeli märk ära:D
huvitav kes seda tahtis:D


mehed... mis siin sünnib?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 11.07.03 16:05 Tsiteeri


Teadmiseks neile, kes veel ei tea.
Kunagi käis tuttav Kadaka turul ja tahtis sealt kasutatud tulesid osta. Ei olnud aga parasjagu selliseid. Oli laupäev ning vennal soovitati pühapäeval tagasi tulla, et siis on olemas:mad: . Eks nii need tuled kaovadki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rk
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.03
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90; astra

postitati 11.07.03 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja InTz
Kui eelmine nädal sai kirjutatud, et läksid öösel auto küljest suunatuled jalutama, siis täna öösel läksid järgmised. Ostsin siis eelmine nädal uued valged suunad (135 kr tk. B varuosana) ja paigaldasin seekord tugevalt suurte peatulede külge kruvudega. Tagajärg on järgmine, et läksid suunad ikka minema. Üks suunatuli läks koos peatulega ja teise suuna eemaldamisel lõhuti teine peatuli lihtsalt ära, et asja kätte saada. Kuradi raisad tigedaks teeb, oleks üks kurikas ja teaks kes käis siis lihtaslt peksaks, peksaks, peksaks jne. Politsei käis ka muidugi kohal ja ütlesid, et tere jälle. Seekord uuriti isegi asja põhjalikult kuni dna analüüsini välja. Aga kas sest ka kasu, eks näis. No ei ole ju üks suunatuli nii kallis, et seda peaks varastama. Kuid järelikult on Audi omanike poolt antud asjale nõudlust. Minu autot käib ilmselt üks ja sama vend rüüstamas. Raisk laupäeval kurikaga Kadakale minema. Nüüd siis jälle uusi suunatulesid ja vähemalt ühte peatuld vaja.
Kui kellegile pakutakse kruviaukudega suunasid ja tulesid müüa võite mulle teavitada. Igasugune info on vägagi teretulnud.



Ma ostsin täna omale peale vargust gaasipüstoli ja lähen ka homme st laupäeval Kadaka turule. nii, sinu tunnen ma siis kurika järgi ära ja mind tunned siis gaasipüstoli järgi ära. oi ja kui ma oma cd-mängijat seal näen...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.1% - SQL: 37.9%]