Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mis sisse panna. (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2010)
cool90
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf III

postitati 01.05.05 16:21 Tsiteeri
mis sisse panna.



sooviks et autos oleks natukenegi tümpsu sees.aga ei ole just eriti mingite võimude ja suppakate pooldaja.kas ainult kõllidest piisab.et vahelgi veidi kõvemini kuulata.suurt ei taha. nagu ma olen kuulnud et ovaale paljud inimesed ei soovita.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mutjuki
huviline



Registreerunud 19.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q5

postitati 01.05.05 17:01 Tsiteeri


Vaata seda alustuseks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
incase
huviline



Registreerunud 12.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.05.05 12:44 Tsiteeri


Miks ei soovitata ovaale...?
Arvan et see on kellegi loll arvamus ja veel lollimad panevad aga takka..
Kui ei hakka mingit kõvemat muusikamasinat ehitama siis ovaalid on vägagi head.
Endal oli vanas autos JVC makk 4X50, ees olid originaalid audi kõlarid ja taga Sony X-plode(jällegi mõned räägivad et pole head ovaalid, mina ei ütleks midagi paha, pold küll eestist ostetud aga mürtsusid küll, ja seda ilma võimuta, 250w)
Niiet julgelt osta ovaalid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 02.05.05 12:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: incase
Miks ei soovitata ovaale...?
Arvan et see on kellegi loll arvamus ja veel lollimad panevad aga takka..


Ovaalid on jah kahjuks enamlevinud lahendus odavalt natuke rohkem muusikat autosse saada, aga kui oled hea heliga autot kuulanud, siis ikka ei kiidaks niiväga seda ovaale taha aknalauale süsteemi. Väidaks just vastupidi, et ovaalid taha aknalauale panna on kellegi ebapädev arvamus ja veel teised panevad aga takka.
Kui vähegi inimesel huvi on, siis soovitaks ette kompod panna jatulevikus saab süsteemi edasi arendada, mitte ei pea välja vahetama.
Ja kui ovaalsed kõlarid ikka niiväga meele järgi on, siis miks mitte midbassideks valida ovaalse kujuga elemendid :D


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
incase
huviline



Registreerunud 12.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.05.05 14:41 Tsiteeri


teema püstitaja tahab saada odava raha eest maksimumi, ja ovaale saab küll ;)
loogiline, et parem variant oleks suppar taga ja kompod eest..aga mida ei taheta seda, seda ka ei saada;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.05.05 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: incase
Miks ei soovitata ovaale...?
Arvan et see on kellegi loll arvamus ja veel lollimad panevad aga takka..
Kui ei hakka mingit kõvemat muusikamasinat ehitama siis ovaalid on vägagi head.
Endal oli vanas autos JVC makk 4X50, ees olid originaalid audi kõlarid ja taga Sony X-plode(jällegi mõned räägivad et pole head ovaalid, mina ei ütleks midagi paha, pold küll eestist ostetud aga mürtsusid küll, ja seda ilma võimuta, 250w)
Niiet julgelt osta ovaalid...


nüüd tuleb hea OT, kuid ma ei saa.

Endal nüüd reaalne kogemus olemas, st. autos kus on ees ja taga kõlarid.
Kuna olen sunnitud viimased 2 nädalat liikuma ühe C4 kere audiga, kus on originaal Bose süsteem sees, siis . . .
Ok, raadiot annab kuulata, pole häda. Probleemid tulevad siis kui heli tahaks nagu natukene kõvemaks keerata.
Minu esimene reaktsioon oli . . . vastik, heli ujus ümber ning kohati ajas pea keerlema, ilma naljata, vastik. Lisaks on väga hästi aru saada, et tagumised kõllid segavad tohutult helipilti, samas ka valesti paigutatud esikõlarid (ennekõike just nende suunad).
Lisaks tehase tweetrid ei kõlba mitte kuhugi, ausalt ka.

Midagi positiivset ka :D
Midbassi vahemik u. 150-200Hz on päris hea :) Kesksagedus ka suhteliselt talutav.

Kogu jutu point on see, et inimesed mida rohkem te erinevaid kõlareid (veel enam, kui need veel ühte sagedusala esitavad) autosse topite, seda rohkem te helipildi ja kõik muu nauditava per*e keerate.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]