Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: mõnus sõbra pill (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2646)
artsa
huviline



Registreerunud 20.07.04
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Otsin alles

postitati 29.04.05 20:48
mõnus sõbra pill



krt müüs maha nii, et minagi sellest midagi ei teadnud. Oleks vähemalt mõnele liikmelegi läinud. Norm pill oli, kahjuks paremaid pilte ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
artsa
huviline



Registreerunud 20.07.04
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Otsin alles

postitati 29.04.05 20:50


http://www.rate.ee/userinfo.php?id=290520 kui link töötab siis siin pilt, paremini ei oska panna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 29.04.05 21:24


Nu andke andeks, aga varsti tehakse uus teema juba siis ka vist siia foorumisse, et rääkida kui hea oli hommikul peldikus lehte lugeda :P

Vaadates hetke olukorda siis igapäev tekib mitu teemat mis on täiesti mõtetud.

Foorumi kasutajad, palun mõelge ennem 9 korda kui uue teema teete. Ja kui siis ikka leiate, et uus teema vaja teha siis kasutage ennem seda veel otsingut ning külastage Chati. Ja kui siis ikka veel leiate, et uus teema vaja teha, siis tehke.
Igapäevase foorumi lugejana on küll tihti tunne, et inimesed teevad täiesti lambist teemasi. Nagu ka antud - Jah võis ilus auto olla, mingi udune pilt on ka kus natuke autot peal, AGA sellest pole ju vaja kogu ilmale karjuda.

Kui ma olen millestki valesti aru saanud, siis palun selgitage mulle mida näiteks antud teemaga tahetakse teistele foorumi lugejatele edastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.6% - SQL: 67.4%]