Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: pioneeri makk töötab aga ei jäta mällu (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2060)
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

sad.gif postitati 22.04.05 13:33 Tsiteeri
pioneeri makk töötab aga ei jäta mällu



võtsin välja gamma s maki, panin siis pioneeri DEH 3590MP, töötab ilusti aga peale süüte väljavõtmist kaob kõik maki mälust (raadio jaamad, ja cd sätted), tean midagi et pioneeril peab olema kaks + juhet, nii on ka iso otsikul punane ja kollane, vaatasin audi juhtmeid aga jah seal on need värvid hoopis erinevad, et mis ma nagu tegema peaksin, kas mingid juhtmed kokku panema või mis, muidu kõik töötab aga jah ei vinna koguaeg otsida kanaleid ja cd sätestada :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marko2100
huviline



Registreerunud 22.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant TDI

postitati 22.04.05 13:42 Tsiteeri


Makile peaks jah tulema kaks toidet: üks pidev 12V ja teine läbi süüteluku(st. siis kui süüde sees). Sinul tundub olemas olevat ainult see läbi süüteluku toide. Sul võivad seal autopoolses ISO pistikus mõned klemmid ümber tõstmist vajada...igatahes tester abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.05 13:46 Tsiteeri


Gamma pistik
Kasuta sealt nr 1 klemmi massiks ja nr 5 klemmi toiteks. Maki punane ja kollane pane kokku. Läbi süüteluku sinna pistikusse voolu ei tule.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riivz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8 Turbo Quattro

postitati 22.04.05 14:30 Tsiteeri


kui maki taga on kaitse siis selle ümber tõstmine aitab ka, minu clarioni makil aitas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.05 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riivz
kui maki taga on kaitse siis selle ümber tõstmine aitab ka, minu clarioni makil aitas

Kuhu sa ta ümber tõstsid siis? Kaitsmele on ju tavaliselt ainult 1 pesa 2 klemmiga.
Kui ma ei eksi, siis Pioneeridel oli kaitse üldse eraldi pesaga toitejuhtme vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 22.04.05 17:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: riivz
kui maki taga on kaitse siis selle ümber tõstmine aitab ka, minu clarioni makil aitas

Kuhu sa ta ümber tõstsid siis? Kaitsmele on ju tavaliselt ainult 1 pesa 2 klemmiga.
Kui ma ei eksi, siis Pioneeridel oli kaitse üldse eraldi pesaga toitejuhtme vahel.


Clarionil on jah selline võimalus, et tõstad kaitsme ümber ja saad kasutada Audi/VW tüüpi autodel. Väga paljudel C4 ja B4 kerega autodel on siiski "süüte" ots olemas, tegelikult reageerib ta sellele kas võti on süütelukus või mitte ning tegemist on tavaliselt peenikese punase juhtmega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
badog
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S6 C5 Avant 4,2 V8 250 kW

postitati 22.04.05 18:46 Tsiteeri


sain tööle, panin punase ja kollase juhtme kokku, nüüd töötab korralikult, ei pea võtigi sees olema, tnx ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.9% - SQL: 58.1%]