Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K. pidurdamisel tekkiv hais lämmatab. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2242)
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 22.04.05 09:56 Tsiteeri
K. pidurdamisel tekkiv hais lämmatab.



Küsimus siis järgmine kas teistel b4-ja omanikel tuleb ka pärast pidurdamist julm kärsa hais salongi? Hais on nagu sarnane juukse põletus haisule. Hais tuleb siis salongi kui pidurdad tugevamini nii 100-lt 30-le ja eriti palju tuleb siis kui pole tykk aega pidurdanud nt. pärast pikka maantee sõitu.
Kas seda haisu võivad tekitada halvad piduriklotsid? Pidurid natukene vilisevad ka aga see on savi.
Autoks on siis 1.9 tdi avant. kõik neli pidurit on ketas pidurid.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 22.04.05 11:03 Tsiteeri


mul on sama lugu olnud tallinna kesklinnas kus suur tõmblemine pidevalt. mul muidu ees kettad aga taga trumlid. tagumiste seisukorda ei tea ka täpselt aga mingil määral ikka võtavad:P . ülekuumenedes hakkavad pidurid ilmselt kärssama siis :P a kui seda parandada annab kuidagi siis oleks ka ise info eest tänulik :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aerodynamic
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.04
Asukoht: Viljandi/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 22.04.05 17:25 Tsiteeri


Täpselt sama lugu, ei olegi sellele mingit lahendust leidnud, krt vahest jäävad peale, ei saa aru, milles probleem! Nüüd tundub, et on korras, vahest on kärsahaisu üleval, aga see on sellepärast et naisterahvas sõitis üle kilekoti, mis sumbuti külge sulas.
Lühidalt, jah, mul on ka piduritega samuti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.04.05 19:41 Tsiteeri


kui kärssama hakkavad linnasõidul siis kas klotsid mingid kahtlased või jäävad silindrid kinni


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 22.04.05 22:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allans
kui kärssama hakkavad linnasõidul siis kas klotsid mingid kahtlased või jäävad silindrid kinni


krt kinni need ei tohiks jääda mul. aga klotside päritolu kohta ma ei oska midagi öelda.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 23.04.05 06:12 Tsiteeri


Vanal autol sai alla pantud B-varuosa klotsid ning samuti pidurdamisel hakkasid asjad väga kergelt kärssama, kuid veel hullem asi oli see et pidurdamisel hakkas selline vilistav hääl.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 23.04.05 06:43 Tsiteeri


ärge kasutage mingeid Europart jne rämpsu, paari tuhande pärast peale vahetust nad teil juba vilistavad ja ei pidurda korralikult - klotsi kate kuumaga hirmus kõvaks läind, tulemuseks vilinad ja hais. ostke korralikud natu kallimad klotsid, mina julgeks soovitada Lockheed i klotse, ise kasutanud ja töötavad korralikult
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ABK 92
huviline



Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Seat Cordoba

postitati 23.04.05 06:51 Tsiteeri


Et siis mul näiteks noname klotsid ei vilistanud ning uued said Lockhead`id pandud. Tulemus-> vilistavad...
Selle peale muidugi siin targemad ilmselt ütlevad, et s..tad klotsid panid, oleks pidanud ikka Ferodo panema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
board
huviline



Registreerunud 12.12.04
Asukoht: Tallinn / Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4

postitati 23.04.05 07:25 Tsiteeri


Mul ka kõvema pidurdamise korral hakkavad eest klotsid haisema :s aga arvan,et vanad.kas keegi on proovinud,kas uued ka haisevad??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 23.04.05 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: board
Mul ka kõvema pidurdamise korral hakkavad eest klotsid haisema :s aga arvan,et vanad.kas keegi on proovinud,kas uued ka haisevad??


üldiselt peaks just uuest peast nad mingit haisu/lõhna eritama aga et vanad klotsid...? huvitav


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 23.04.05 10:44 Tsiteeri


klotside päritolust ja vanusest ei tea ma paraku midagi a seda ma kahtlustan küll et silindrid võivad kinni jääda sest vahepeal oli kuulda sõitma hakkamisel et väike vilin käis piduritest läbi korraks. ka pidurdamisel oli vilinat a nüüd sai ükspäev korralikult lennuväljal neid pressitud nii et nüüd ei vilise enam :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 23.04.05 14:02 Tsiteeri


omal sai vahetatud kõik nelja ratta klotsid korraga.mingit kärssa küllei tule.kuid vahel vaike vilin ikka kostub.tegemist siis nelja kettaga.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.3% - SQL: 37.7%]