Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ettevaatust inimesega nimega Khen King (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 12850)
jnursi
huviline



Registreerunud 01.03.13
Asukoht: Aravete
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.15 06:05
Ettevaatust inimesega nimega Khen King



Tervist.

Sai temalt soetatud 1.9TDI starter. Pakk jõudis minuni kiiresti, mis on positiivne. Kuid Starteri külge pannes, selgus, et tegu vigase starteriga. Nimelt tõmberelee vms läbi ja ei haaku hoorattasse. Muudkui ketrab tühja, ilma mootorit ringi ajamatta.

Sai koheselt KHEN KINGi sellest teatatud, kuid ajab ikka oma joru edasi, et korras starter jne. Nüüd on hakanud ka kirju ignoreerima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.15 06:55


Kui Sa selgitad mulle ära, detailselt, kuidas starter pakiautomaadis rikki läks, olen nõus starteri tagasi ostma. Hetkel on tegemist laimamisega. Kuna ma vahendasin antud starterit, siis olen 110% kindel asja töökorralisusest, 50-50 variandi puhul poleks ma seda Sulle pakkuma hakanud. End of story.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.09.15 07:20


Teema algatajale lihtsalt tehniliselt poolelt pisut infoks, et tõmberelee toimimine panebki tegelikult starteri ringi käima/ühendab starteri mootori vooluahela. Kas pigem pole siin sellist muret, et tegemist on vale mudeli starteriga, mis üldse hooratta hambumuseni ei jõuagi? PS! Starter alt ära võetuna ja laual voolu andes saab kenasti veenduda selle toimimises või mitte toimimises.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 07.09.15 11:52


Kui starteri pendiks on kulunud, siis laua peal sellest aru ei saa - kõik justkui töötaks nagu peab.
Relee klõpsatab, ühendab mootori, samal ajal on hammakas liikunud õigesse asendisse ning tiirleb.

Aga koormuse all libiseb läbi. Diislit on eriti raske ringi ajada.
(jah, ma tean, osavamad hoiavad ka laua peal kullinokkadega hammakat kinni ja testivad nii, aga see võib hambad rikkuda...)

Seega, peale vale starteri võib tegu olla ka vigase pendiksiga.

Kas müüja väidab, et starter on auto peal kontrollitud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.15 13:19


Siin ei saa aru mida kumbki räägib- üks kinnitab 110%- liselt, et on korras starter, samas pidi ise hoopis vahendaja olema. Teine kirjeldab starteri tööd- ...ja pendiksi hammasratas tiirleb. Kuid kas hammasratas ka liigub asendisse, kus ta peaks hammasvööga hambuma? Ei kujuta küll ette, mis peaks katki/puudu olema, kui nii ei juhtu, kuid kui kirjeldada, siis põhjalikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.15 14:13


Vahendaja all mõtlesin seda, et sõber lammutas audi varuosadeks. Eelnevalt liikus ringi sellega. Kordagi ei näidanud starter väsimuse märke. Kuna olin ise juba antud detaili korrasolekus kindel, olin nõus n.ö vahendama, ehk küsida sõbralt starter ning viia ise posti. Poleks ma starteri korrasolekus kindel, poleks sellist lüket teinud, just nimelt selliste situatsioonide tõttu. Hetkel on tegemist laimamisega, mis on Eesti riigis karistatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.09.15 15:42


Laimamine ja karistus või mitte (pole mõtet lahmida kui tagamaad on pisut hägused nendel kahel sõnal), aga algus on tehtud ja ehk lahendate selle mure omavahel ära ja saab siit foorumist teema eemaldada! Võib ka mulle u2u's märku anda kui kompromiss on leitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jnursi
huviline



Registreerunud 01.03.13
Asukoht: Aravete
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.15 14:20


Probleem endiselt õhus. Nüüdseks ta mu ära blokeerinud ega saa talle kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KhenK
huviline



Registreerunud 23.02.15
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.15 22:28


?? Pole kedagi blokeerinud. Teoreetiliselt võin ka Sinust kirjutada igas foorumis, et vahetad töökorras asja enda katkise asja vastu ning tekitad sellega probleeme. Oleksin Sulle ammu raha tagasi kandnud, kuid nagu enne öeldud, olen endiselt asja töökorralisuses kindel, seega ei näe ma mingit kohustust seda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.09.15 22:59


Edasine on juba teie endi teha, teema lukku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.3% - SQL: 48.7%]