Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: AUDI 100 2.3 (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 1798)
raylj
huviline

Avatar


Registreerunud 29.04.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3l 100kW

postitati 15.05.03 22:15 Tsiteeri
AUDI 100 2.3



Sai ostetud AUDI 100 2.3 R5 100 kW -87 ja nüüd sooviksin teie arvamust mida tasuks kohe järgi vaadata, et kas ikka korras jne ja mis selle head ja vead on jms. Sooviksin veel teada sellisele Audile sobivaid romulaid, kust saaks sellele tagavarajuppe ja manuali kui kellegil on või kusagilt saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 16.05.03 01:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja raylj
Sai ostetud AUDI 100 2.3 R5 100 kW -87 ja nüüd sooviksin teie arvamust mida tasuks kohe järgi vaadata, et kas ikka korras jne ja mis selle head ja vead on jms. Sooviksin veel teada sellisele Audile sobivaid romulaid, kust saaks sellele tagavarajuppe ja manuali kui kellegil on või kusagilt saaks?


Oman analoogset 100 2.3 -87 1998 aastast saadik. Minu auto vead on olnud 95% mu enda pòhjustatud: Laiali aetud automaatkast, 3 avariid... Autopoolsetest riketest vòiks mainida probleeme bensiinipumbaga.
Kontrolida tasuks hammasrihma, piduriklotse, yldse - kòiki vedelikke. Soovitav vahetada òli, òlifilter, bensiinifilter, òhufilter, kyynlad koos juhtmetega, jagaja kaas... Kuula, kas hydrotòukurid klòbisevad hommikuti kaivitades. Mootorikood Sul NF, jah? Selle mootori tugev kylg on òkonoomsus ja ka vaga hea minek minu arvates. KE-Jetronik pritse koos lambdaga tagavad mootori hea tòò ja òkonoomsuse. Mis juppe vaja on, et kohe romulaid taga otsid? Palju varustust peal on?
Mul inglisekeelne manual olemas.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.0% - SQL: 59.0%]