Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28
Autor:
Pealkiri: Audi A5 coupe 3.0tdi quattro - 2009 - masuurik (Vastuseid: 676 | Vaatamisi: 356308)
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 13.03.21 19:31 Tsiteeri


Tänan heade sónade eest ja vòtan teie kommentaare komplimendina. Eks kahjuks on teil óigus. Hind on väga all auto seisukorda ja sisse pandud osi arvestades, kuid tuleb realist olla. Eriti sellisel keerulisel ajal, kus osa ostjaskonda peab elulisi vajadusi eelkóige katma, mitte sellist lelu ostma.
Tänaseks on Soomest 3 huvilist olemas 12 tunniga. Mulle väga hästi ka emotsionaalselt sobiks, kui see auto siia ei jää. Pole välistatud, et kibedalt kahetaen, kuid hetkel tunnen küll, et edasiminek mustale RS4 b8 2014+ vói erkpunasele RS3 2016+ peale on ainuke óige lahendus pikas perspektiivis. Ma kahjuks ei ole veel b5 ja b7 austaja. Kuigi madala läbisôiduga must b5 vôi tumeroheline sedaan b7 manual kasti ja wingback istmetega oleks killer investment.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.03.21 20:35 Tsiteeri


Igal lool on algus ja on lõpp.
Pidasin seda autot päris kaua, tegin käsi südamel ära kõik soovid ja mõtted, mis vähegi nooremana olid ja mis autoehitamises moes on olnud. Sisse pandud summad oli tõttöelda suured. Autot koristades taaskord sirvitud arved kõikide juppide kohta olid kainestavad, võibolla poleks pidanud neid läbi lappama? Audi Tallinnas olen käinud juba ainuüksi selle auto jubinaid ostmas kümneid ja kümneid kordi. Olen kõik tsekid ja paberid alles hoidnud. Ainuüksi veljed, vedrustus, istmed, bodykit, pidurid maksavad kokku rohkem, kui see auto maksis aastal 2015. Pisidetailidega ei taha hakata üldse enam juurde kruttima. Lõpptulemusega jäin väga rahule. Facelift nina ei jäänud kunagi kriipima. Tehniliselt on see auto alati laitmatus korras olnud ja kulunud asjad on kiiresti korda saanud. See auto ei ole iialgi mind teele jätnud ega alt vedanud. Sealjuures olen külastanud temaga paljusid välisriike ning käinud aastast aastasse välismaal autoüritustel. Ilusal päeval tegi tuju heaks ning vihmasel päeval pakkus võimalust midagi nokitseda.

Auto ei jõudnud müüki ühelegi müügisaidile. Soome Audiclubi Facebooki lehe kaudu sain esimese tunni aja jooksul 3 kindlat huvilist + 1 ka Eestist, kellest esimene broneeris kohe auto ja käis nädal tagasi vaatamas. Kõigile neist oli auto tuttav. Kaup peale proovisõitu oli kiire, otsus oli juba ennem käivitamist tehtud. Õhtuks oli raha üle kantud ja selleks nädalaks jäid vormistada ainult dokumendid. Tekkis isegi hinnas ülepakkumise olukord, kuid jäin endale kindlaks ja müüsin aumehena esimesele broneerijale.
Sentigi ei tingitud ja ekspordi kulud maksti peale. Arusaamine kaubast ja küsitud hinnast oli üksmeelne. Ma ei näe ka suures pildis kohta, kuhu näpuga näidata. Teisalt peab tõdema, et Soome turul sarnaste modifikatsioonidega A5 diislid seisavad juba tükimat aega. Tõsi, vidinaid on vähem ja üldine pilt pole pooltki nii komplektne, kui sellel autol.
Siiski on sellise auto ostjaid väga vähe ning tuunitud asjad on atraktiivsed peamiselt nende omanikele. Ma ise ei ostaks ühtegi tuunitud autot, seega saan aru, miks neid on keeruline müütada...
See auto on aastast 2008, diisel ning ühel hetkel tuleb aru saada, kui on GAME OVER. Ka ei tõuse kustkilt otsast tema hind ning vast ka minu ootused autole on muutunud.
Selline oli selle auto lugu. Loodan, et oli mida lugeda, oli mida kiita, oli mida laita.
Olen rõõmus, et ostja on nooremapoolne inimene, kellele selline auto hästi sobib. Läheb pühapäeva autoks ning Eestist ära. Seega sain aastate jooksul mida ootasin ja lootsin autost, arendasin ennast, müües sain välja mõeldud hinna ning müüsin Eestist kaugele.

Kas kahju pole? On ja ei ole ka. Annan tõele au, et RS6, RS..? ja veel mõne hobiauto ja igapäeva auto kõrval ma temaga ilmselt liiga tihti sõitma ei jõuaks.

https://i.imgur.com/NaNrgbG.jpg
https://i.imgur.com/tqxdgzK.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 24.2% - SQL: 75.8%]