Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: B4 Quattro poolteljed (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2716)
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 22.08.14 07:28 Tsiteeri
B4 Quattro poolteljed



Selline küsimus, et millised esimesed poolteljed sobivad B4 2,3 quattro käigukasti külge?

Loo tagamaa selline, et sain ühed poolteljed quattro doonoriga kaasa, aga nood ei lähe käigukasti külge. Sisemise otsa läbimõõt on neil 94mm, aga kasti flants 100mm. Lisaks mainin, et need on ka veel erineva pikkusega.
Kuna mul oli alles üks katkine esiveolise 2.0 66kw sisemine pooltelje ots, siis otsustasin seda proovida ning too istus kasti külge. Seega ostsin neti teel sellise isendi komplektsed poolteljed, kuid ka neil ostetutel olid millegi pärast 94mm otsad. Samas need poolteljed on mõlemad ühe pikkused. Kas keegi teab, et millise pikkusega poolteljed sinna 2,3 quattro kasti külge peaks sobima ning juhul kui on erineva pikkusega, siis kumbal pool pikem käib? Kui teaks, et ehk üks neist kahest paarist sobib siis julgeks poest osta uued sisemised otsad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.08.14 07:47 Tsiteeri


Käigukasti küljes olevaid flantse saab vahetada vastavalt oma vajadusele!
Ma ise ei usu, et quattrol ette erineva pikkusega poolteljed käivad. Kas ei ole lihtsalt võimalust, et need poolteljed, mis pagassist leidsid, et üks pooltelg on pärit auto esiosast ja teine tagaosast? Nende pikkused on eeldavasti juba erinevad, kuid ega mina ka ei tea täpselt, küll keegi täpsustab neid mõõte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 22.08.14 11:22 Tsiteeri


Esimesed ja tagumised poolteljed erinevad juba jämeduse poolest, seega neid omavahel segamini ei saa ajada. Ees siis jämedamad ning taga kitsamad.
See flantside vahetus kasti küljes eeldab ilmselt kasti maha võtmist? Kui jah, siis lihtsam ikka teised pooltelje otsad leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 22.08.14 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimesed ja tagumised poolteljed erinevad juba jämeduse poolest, seega neid omavahel segamini ei saa ajada. Ees siis jämedamad ning taga kitsamad.
See flantside vahetus kasti küljes eeldab ilmselt kasti maha võtmist? Kui jah, siis lihtsam ikka teised pooltelje otsad leida.

Kasti ei pea maha võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 22.08.14 19:16 Tsiteeri


Flants tuleb lihtsalt tõmmates ära?

Kas ma olen õigesti aru saanud, et sobivad ükskõik millise 80/90 või Coupe kasti küljest pärinevad 94mm flantsid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.08.14 19:46 Tsiteeri


Flants tuleb jah tõmmates ära, ise tead kas lihtsustad flantsi välja võtmist tõmmitsa või kõige lihtlabasema kangiga.
Esimene kord tuleb see flants natuke raskemalt sealt välja, kuid ei miskit ülejõu käivat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
butan
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: (80Q 20V ex :( ) A4 1.9TDI

postitati 26.08.14 13:23 Tsiteeri


Mina näiteks keerasin 2 polti flantsi sisse, et see suruks lehtvõtmesse mida panin käigukasti korpuse ja polti otsa vahele(et polt ei teeks k.kasti korpuses auku :) ) ja siis keerad polte niipalju kui vaja, mõlemad ühlaselt , flants läheb vaikselt sealt ilusti välja, kõik on lihtne ja ei ole vaja mingeid vardasi ja hamreid, aga see on lihtsalt minu lahendus, keegi võib teistmoodi teha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 30.08.14 19:28 Tsiteeri


Flantsid said vahetatud ja poolteljed paigaldatud. Piisas kahest heeblist.

Vastus minu küsimusele on siis see, et poolteljed on R5 quattro kastil erineva pikkusega. Pikem käib juhi pool ja lühem kaasreisija pool.

Seega see teema on end minu jaoks ammendanud ning nüüd on tagaveolisest saanud quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.1% - SQL: 59.9%]