Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Autor:
Pealkiri: Tartu tellijate särkide/jakkide jagamine - 18.07 - Bauhofi parkla (Tehtud) (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 14471)
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 17.07.14 19:58 Tsiteeri
Tartu tellijate särkide/jakkide jagamine - 18.07 - Bauhofi parkla (Tehtud)



Annan teada, et Tartu tellijate särgid ja jakid on hetkel minu käes ja plaanin neid jagada homme õhtul, s.o. reedel kell 19:00 Tartus Bauhofi parklas Neste poolses nurgas. Olen kohal ainult 1 tund. Olen kohal tumeda Kia Optimaga ja äratundmiseks panen selga ka valge AC Racing kirjaga särgi :D
Hiljem lähevad asjad edasi kps kätte ja kuna teda pole Tartus kättesaadaval enne 23-dat, siis annab ta teada edasisest juba ehk ise.
Palun mind mitte väljaspool jaotamise aega tülitada ei helistades ega privaatsõnumitega, kuna ma ei hakka muul ajal kokkusaamistega tegelema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 18.07.14 17:48 Tsiteeri


Kuna järgi käis tellitud kaubal päris vähe inimesi, siis palun teil nüüd veel kannatust varuda ja oodata kuni kps asjaga edasi tegeleb ehk annab ise ta teada kuidas asjad tema käest on võimalik kätte saada.

Kõigil kellel oli midagi tellimusega ja saadud kaubaga nihu, andke sellest indrole ise teada privaatsõnumiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 18.07.14 18:51 Tsiteeri


Suured tänud Hegolile, kes võttis vaevaks kaupa transportida ja jagada! ;)


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.9% - SQL: 63.1%]