Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: aju?????? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1496)
lible
huviline



Registreerunud 18.02.05
Asukoht: sindi
Kasutaja on eemal


sad.gif postitati 18.02.05 16:33 Tsiteeri
aju??????



audi 80 1.8 ja volkswagen passat 1.8, sama mootor!
panin volksule audi aju, kuid see võtab nüüd rohkem kui eelmine...???kas on ikka viga ajus, kas neil on ajud erinevad?keegi teab rohkem saab aidata???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Unn66
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.04
Asukoht: Tallinn/Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Rahulik A6

postitati 18.02.05 16:47 Tsiteeri


Mida rohkem võtab?Raha vä:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 22.02.05 15:25 Tsiteeri


Kuidas sa selle aju ära vahetasid? Kas võtsid akuklemmid maha jne. Minul oli viga hoopis lamda anduris ja karburaatori all olevas kummitihendis. Sain 55 km 10 l bensuga. Sõites tekkis kerge viha.;);) Monopritsungitel pidi aju üsna töökindel olema ja väga väike tõenäosus, et see perses.
Ajud on samad. Ajude peal on numbrid. Kui need ühtivad siis ei tohiks probleemi olle. Kui on huvi siis võime 1-te aju proovida on üks üle. Kui bensiinikulu normallne siis ju aju ok. Aga ma arvan, et sul samad vead mis minu autol olid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lible
huviline



Registreerunud 18.02.05
Asukoht: sindi
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.05 16:11 Tsiteeri


jah ma võtsin töötava mootoriga kogemata aku lahti, ning nüüd kindlalt aju tuksis, mul tegemist volkariga, passat 1.8
aju koodi lõpp on 311 D, kui sul on sama koodilõpuga aju siis võix proovida, mu nr on 58103711, võtad äkki ühendust siis, nimi on erkki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 26.02.05 17:05 Tsiteeri


Vaatan õhtul järgi ja annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 26.02.05 17:13 Tsiteeri


Ajul on peal 2 numbrit. Monopritsungi aju. Nr on 0280000718 ja tootnud selle siis BOSCH. Vaata 1 peaks selline olema. Kui sul on üldse monopritsung.;) Milline bensiinipump sul on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]