Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Kust võtta maki käivitus vool... (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2180)
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 11.02.05 10:09 Tsiteeri
K: Kust võtta maki käivitus vool...



Ühesõnaga süütelukku esimesse astmesse keerates EI leidu mu vanal Coupe'l (84a) kohta kuhu vool tekiks & süüde väja keerates jälle ära kaoks.
Üksküik kuhu ma EI vaadanud, Kust ma ka EI otsinud "POLE" :(
Teise astme pealt juba saab igaltpoolt aga siis on ju juba süüde sees & see pole ju hea seistes muusikat kuulates.

??? HELP ???




Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.05 12:44 Tsiteeri


Nu siis on kaks võimalust, kas panna asi otse, et maki lülitad ise sisse ja välja ning teine võimalus on panna nt tulede lüliti alla, et kui sõidad siis tuled peavad ju põlema. Jama teise variandiga tekib siis kui tahad seisva masinaga makki kuulata, sest tuled võtavad ju ka suht palju voolu.
Endal nt on asi otse, ei ole miskitki lülitust, ei tunne selle järgi vajadust kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 11.02.05 13:41 Tsiteeri


Otsisin kah seda kohta kust voolu saada kui süüde esimeses astmes, aga ei leidnutki. Ei jäänd muud üle tuli makk pideva voolu peale ühendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 11.02.05 13:44 Tsiteeri


Üks võimalus on veel eraldi lüliti alla panna aga see pole ikagi see mis süütelukku keerates, sealt ju peaks kuhugi ikka esimeses astmes voolud sisse lülitama, Küsimus on aga kuhu, sellist asja ju ka pole et esimene aste vanal Coupe'l EI teegi midagi.
Muidu leidsin süüteluku juurest 2 kohta kus oli vool & kui süütelukk esimesse astmesse keerata enam EI olnud voolu, Kas see ültse on normaane ???


Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.05 14:07 Tsiteeri


Võib seal see asi igatpidi olla tegelt. Kunagi vanal 100l mul see tagune sai seal otsa ning sai poest ostegud teine tagune ja üllatus üllatus sellel samamoodi vahepealset astet ei olnud kuigi eelmisel oli:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.02.05 14:10 Tsiteeri


Kui sul originaalis el. aknaid ega muud mugavusvarustust pole, siis sul võibolla ei tulegi seda ACC signaali süütelukust. Ainult maki jaoks sellist võimalust ei peetud vist varasematel aegadel vajalikuks lisada. Ka minu orig. Gamma ei sõltunud süüteluku asendist. Eraldi nuppu panna oleks vist kilplaslik, maki peal on ka tavaliselt power-nupp.
Linnas võetakse niikuinii paneel väljudes kaasa, kuid saarel vist on elu omajagu turvalisem ja sellest tekkivad ka sellised pseudoprobleemid... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 13.02.05 19:06 Tsiteeri
OK...



Eks ta üks jama ole, a eks peab siis kuidagi hakkama saama, Ega siis sellepärast Raadjo kuulamata EI jää.

Muidu on autole ise paigaltatud signalisatsioon, et kas äkki on selle paigaldamisega midagi paigast ära aetud, On see võimalik või peab see esimese astme vool igal juhul süüteluku taha tekkima kui ta sinna kuhugi ültse tekib ???


Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zillimees
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 21.04.05 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: K1KaZ
Eks ta üks jama ole, a eks peab siis kuidagi hakkama saama, Ega siis sellepärast Raadjo kuulamata EI jää.

Muidu on autole ise paigaltatud signalisatsioon, et kas äkki on selle paigaldamisega midagi paigast ära aetud, On see võimalik või peab see esimese astme vool igal juhul süüteluku taha tekkima kui ta sinna kuhugi ültse tekib ???



peab olema igatahes päris jäme juhe, et ta maki ära toidaks, mina vedasin uue juhtme ja mass peab ka korralik olema sis pole mingeid probleeme :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.04.05 01:26 Tsiteeri


Mina jändasin kah alguses süüteluku kaudu, aga kui olin sunnitud oma autos kõrvalistmel istuma ja võtmed võeti kaasa, et samas kimbus autovõtmega maja ust lahti teha, kakkusin järgmisel päeval kogu mängu jälle lahti ja ühendasin asjad otse :cool:. Kuradi nadi oli vaikuses istuda. Olgu kuidas see elu on, aga pill peaks ikka hüüdma igast asendist :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 22.04.05 11:15 Tsiteeri


Mu or. Delta samuti otse juba tehase poolt ja paljudel süütelukudel esimene aste ainult rooliluku avamiseks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.3% - SQL: 46.7%]