Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: salongituled (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 3940)
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 20.03.05 12:34 Tsiteeri


Sa kirjutasid , et signa akkas tööle , oli nagu nii . Aga äkki signa akkas ikka tööle oopis mahuanduri peale eeldusel , et need sul olemas on ...

Lisa küsimus . et kas pagasniku tuli ja salongi tuli süttib pagasniku lahti tegemisel ?

Mina panustaks veelkord uste lülitile äkki on üks lühises või midagi sellist ...

Kisu kummikatikud anduritelt maha lase kõvasti seda roostevastast möksi neile peale ja mudi neid kuni mõni elumärgi annab äkki aitab ja noh kahju ei tee :P:D:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tafkinmeez
huviline



Registreerunud 02.09.04
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: oli b4 2,0 aut nüüd bmw 528 e39

postitati 21.03.05 15:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stylewarz
Sa kirjutasid , et signa akkas tööle , oli nagu nii . Aga äkki signa akkas ikka tööle oopis mahuanduri peale eeldusel , et need sul olemas on ...

Lisa küsimus . et kas pagasniku tuli ja salongi tuli süttib pagasniku lahti tegemisel ?

Mina panustaks veelkord uste lülitile äkki on üks lühises või midagi sellist ...

Kisu kummikatikud anduritelt maha lase kõvasti seda roostevastast möksi neile peale ja mudi neid kuni mõni elumärgi annab äkki aitab ja noh kahju ei tee :P:D:cool:

mahuandureid pole ja ükski tuli ei sütti ühegi ukse ega luugi avamise peale.
samas signa karjub ükskõik millise ukse luugi avamise peale.
nii et lülitid peaksid töötama nagu miilenkid. enda pole muidu viimasel ajal olnud eriti aega sellega tegeleda aga eks ma millalgi uurin asja edasi ja kui vea leian siis hõikan selle siin maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]