Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Õlil bensiini lõhn juures??? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2280)
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 02.02.05 09:36 Tsiteeri
Õlil bensiini lõhn juures???



On kellelgi kogemusi. Ilmselt on vist läbi õlirõngad kuna kõik muu on juba ära remdnitud. Õli kulub ka umbes 1l 2000km peale. Auto ei tossa absoluutselt ainult kui siis tuleb auru kogu aeg. Õliks Castrol poolsünt. Eile võtsin välja varda peale pikemat sõitu ja nuusutasin õli tundud bensiini lõhnaga. Kas keegi teab kui lihtne on vahetada kolvirõngaid ja kas kui neid vahetada peaks ka saaled ära vahetama? Kas teeb see et bena õlisisse sattub ka muudele detailidele liiga??? Autoks siis c4 2,8 quattro 128kw aah mootor


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 02.02.05 09:43 Tsiteeri


Sõidad ilmselt palju lühikesi otsi, mis tõttu ei saavuta moto töötemperatuuri ning põlemata kütus valgub õli hulka. Mina Sinu asemel ootaks rõngaste vahetusega. Kui nüüd pikk ots maha sõita, aurustub see bensiin sealt õli seest ise ära. Kui asi nii, soovitaks Defa elektrilist blokisoojendust, muidugi samas on meie talved nii nagu nad on!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 02.02.05 10:06 Tsiteeri


Niikaua kuni sul mootoris õli iseenesest juurde ei tule, ära muretse.Ja proovi selle poolsündi asemel miskit muud asja.Äkki kulutab siis vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audi2.3e
huviline



Registreerunud 24.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,8T Audi A6 2,6

postitati 02.02.05 12:42 Tsiteeri


Minu oma aurab ka kogu aeg. Linnas valgusfoori taga seistes ei paista auto väljagi.Olen 2 korda esinduses käind nende sõnul kõik ok. Ükski teine auto pole nii aurand (pole vahet kas mootor soe või külm või väljas +10 või -10)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 02.02.05 18:07 Tsiteeri


Mul ka kui hommikul sõitma lähen siis aurab päris kõvasti ja kui kusagilt suurest kallakust üles sõidan siis vesi lausa tilgub sumpast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.7% - SQL: 59.3%]