Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Probleem raadio kuulamisega peale installi. (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1820)
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 25.01.05 15:22 Tsiteeri
Probleem raadio kuulamisega peale installi.



Probleem siis järgmine sai siis hiljuti sisse pandud suppar ja võim. aga peale installi ei mängi raadio enam hästi s.t. et kui suppar lööb bassi ragisevad teised kõlarid. algus oli mul sees VDO raadio ja pärast panin pihuneeri aga probleem jäi samaks.
Kui kuulata raadiot vaiksel ei tee teised kõlarid seda ragisevat häält aga kui panna valjemaks hakkavad need ragisema. Mulle tundub veel ka sellini asi, et parema leviga raadiojaama kuulates ragiseb/sahisev vähem.
btw ennem kui mul supparit ei olnud, ei olnud mul ka antenni võim ühendatud(pistikus puudus juhe)..
cd kuulates probleemi ei esine


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 25.01.05 20:34 Tsiteeri


help needed


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Frank
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.05
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.0E

postitati 08.02.05 12:13 Tsiteeri


Soovitan üle kontrollida võimendi maanduse. Endas oli analoogne probleem, et valjemal kuulamisel hakkasid kõlarid krõbisema. Peale korralikuma maanduskoha tegemist ning jämedama juhtme kasutamist probleem kadus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 08.02.05 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Frank
Soovitan üle kontrollida võimendi maanduse. Endas oli analoogne probleem, et valjemal kuulamisel hakkasid kõlarid krõbisema. Peale korralikuma maanduskoha tegemist ning jämedama juhtme kasutamist probleem kadus.


aga kas pole imelik see, et ragiseb ainult raadiot kuulates?

ise pole veel korralikult asja kallale asunud kuna autos on üks elektri kala sees millele enda mõistus peale ei hakka. Kui targemad mehed el. kalaga ühele poole saavad siis vaatab tõsisemalt seda probleemi. ja ex ma informeeri ka teid.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]