Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Tartu autoärikad, est rus (Vastuseid: 71 | Vaatamisi: 42168)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.01.14 06:27 Tsiteeri


Mismoodi sa siis ohvriks jäid, aru ma ei saa? Said mingi 500€-ga sõitva A4, mis peale piduriketaste-klotside vahetust sai ÜV ka läbi. Minu arvates üsna hea diil. Välimus on autol (pildil vähemalt) täitsa kobe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.01.14 11:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Mismoodi sa siis ohvriks jäid, aru ma ei saa? Said mingi 500€-ga sõitva A4, mis peale piduriketaste-klotside vahetust sai ÜV ka läbi. Minu arvates üsna hea diil. Välimus on autol (pildil vähemalt) täitsa kobe.

Ma ka ei saa sellest vingujast aru. Mõne arust on vist autod müügis kõik ühesugused ainult hinnad erinevad ja ainult tema on nii tark, et odavam osta:) 500eur (umbes sellega vast sai kätte) on normaalses korras b3-me hind, mitte heas korras a4-ja hind.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 20.01.14 16:05 Tsiteeri


Ärge tehke nalja mehed, see on ikka korralik tünn. Igatahes, vähenda oma kaotusi ja müü mulle 400 ära. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.01.14 17:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Ärge tehke nalja mehed, see on ikka korralik tünn. Igatahes, vähenda oma kaotusi ja müü mulle 400 ära. :)


Ma võin 400-ga Sulle pisikese Metos-e taignasegamismasina juhtmooduli müüa :D.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.14 00:29 Tsiteeri


Volkswagen AG (VOW) ohvriks langes 2013. aastal kuskil 1.5 miljonit uue Audi ostjat. Veel rohkem ohvreid leidis Bayerische Motoren Werke AG (BMW) ja kolmas koht ohvritalgutel kuulus Daimler AG-le (DAI).


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karullas
huviline



Registreerunud 03.04.13
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.14 01:19 Tsiteeri


Mul üks tuttav käis kah EstRusi üht sakslast vaatamas. Pildid ilusad, jutt olevat olnud kah ilus ja kui auto kohale veeres, sai ta kõhutäie naerda. Stanged kipsikruvidega kinni lastud, karbid makrot täis lastud ja kiirelt matt must sprayga üle valatud. Vedelikud pidavat sees püsima. Mootor olevat tagant õline olnud ja kõik kopsikud jne olid triiki täis valatud. Pärast tema juttu meenus mulle kohe see, kui detsembris Saksamaal sai autosid vaatamas käidud. Autoaedades askeldavad türklased käitusid kõik samamoodi. Toon näite: VW Bora universaal 1.9TDI. Jutt oli ilus ja paistis, et autot on hooldatud (väljast vaadates), kere oli sile, kriime ja täkkeid ei olnud. Käivitades oli kuulda kohutavat vilinat kapoti alt. Kapoti lahti võtsime, käisid kõik rihmad kahte lehte, ainuke rihm mis veel korralik paistis olevat oli mootoririhm. Õlikorgi maha võtsin pritsis õli nii, et ainult silmad olid veel valged. Elektrilistest lisadest ja nende probleemidest ma ei hakka siia parem kirjutamagi.
Kui neile ise ei näidanud vigu, siis hind ei langenud.
Pole midagi parata, autoäri on juba selline, kui autodest midagi ei jaga, siis võid vastu näppe saada. Mida korralikum on eeltöö/uurimine, seda lihtsam on endal otsustada ja seda meeldivam on ka tulemus.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
unduC4
huviline



Registreerunud 15.08.12
Asukoht: Viljandi/ Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4

postitati 21.01.14 20:02 Tsiteeri


Lugesin ka teema läbi ja ühelt poolt nõustun, et kui nõudlus on olemas ja turgu on, siis miks mitte osta võhiku käest auto, puhtaks pesta, paremad pildid, veidike hoolt ja turuhinnaga edasi müüa. Aga seda ainult juhul kui tõesti on ausalt asi tehtud, samas pole see enamasti mitte mingil juhul tõestatav, olen ka ise pidevalt kuulutustel silma peal hoidnud ja näinud samu autosi ühel päeval ühe hinnaga müügis ja mõne veaga, järgmisel päeval aga suurema hinnaga ja parema jutuga müügis, taustaks spreivärv ja kahepoolne teip, idiootsematel juhtudel ka makrot täis küljekarbid ja palju muud.

Küll on olnud viimasel ajal ka Reporteris klippe mis hoiatavad petturite eest, küll palju muud. Minu jaoks üks kahtlemata arusaamatumaid asju on see, et kuidas see võimalik on, et ükskõik mis aasta auto see ka ´´Saksast toodud´´ ei ole, alati on sellel ilus läbisõidunumber, hea küll 5-10 aastase auto puhul peaaegu et veel usuks numbrit 250-280k km aga vanematel võtab küll muigama, samas diagnostiseadmed on ju 50 euriga müügis, millega kerida saab ja mida muud määdžikut veel muude asjadega teha ei saa, vut vut Rimisse, uued ilukilbid ka alla mis ühe päeva läikivana püsivad ja ongi auto väärtus tõusnud. Loll on lihtsalt klient kes seda usub ja ostab. Inimest kes selle töö ära teeb veel petiseks ei saa ju nimetada, aga vot need petised kes selliste inimeste seas on ja reaalselt jama müüvad, need ajavad küll asja hapuks.

Isegi olen käinud isaga üht Volvo S80-t vaatamas paar aastat tagasi, piltidel kõik kena auto, müüja jutt ka hea ja hind soodne, kohale jõudes aga ühe suunatule klaas katki, juhipoolne peegel katki, salong kahtlaselt kulunud, mis kohe üldse ei tundunud 220k sõitnud auto salongi moodi (poolnahk) ja viimase asjana sidur libises, mootoriruumist tuli ka auru, vabanduseks oli see, et auto olla pikalt seisnud ja et aku tühi ja selleks et mitte välja surra kuskil oli mootor pikalt käinud. Olime skeptilised aga tundsime siiski huvi auto vastu, sest vajaolevad osad oleks saanud, aga siduri küsimus jäi üles. Järgmine päev kohale minnes, et auto ära tuua aga polnud ta üldse enam käivitunud ei aku pealt, ega tõmmates, seega asi läks aina lõbusamaks. Vähemalt müüja andis ettemakstud raha tagasi (järjekordne asi, millest õppida seekord) ja lubasime ühendust võtta kui auto korras, ise aga sõitsime samal õhtul Tartusse ja ostsime sealt eraisiku käest veidi kallima kuid palju korralikuma auto. Seega siit kogemus, et alati tasub kõiges kahelda, aga mõõdukalt, kalli hinna eest ka ei pruugi alati korraliku autot saada, ja oma silm on ikkagi kuningas, autoostul tuttav kaasa kui ise ei tunne end kindlalt ja olla tähelepanelik. Too S80 oli aga hiljem kallimalt uuesti müügis ja väidetavalt remonditud.

Samalaadse autoäriga näiteks viimane juhus oli kui enda tuttav müüs ca 300 euroga B4, millel käigukast undas ja üv puudus, sama õhtu osteti see ära ja ülejärgmisel päeval oli juba soov.ee-s müügis 550 euroga, kirjelduses veel, et ´´kirjasõpru ja muidu vendi ei otsi´´. Eks muidugi kadedaks teeb, kuna oleks ise auto ära võtnud, aga pole midagi teha. Olen näinud ka Volkswagen Passat B5 Syncrot müügis 700 euroga, diisel nelik ja manuaal 1.9 mootoriga. Naisterahvas müüs, põhjendusega, et kolimiseks raha vaja kiirelt ja auto oli kadunud samaks õhtuks vist ja oi kus kirusin siis, et ei olnud hetkel seda raha välja käia, sest isegi remontivajavana oleks see auto 2k vähemalt väärt, korralikud samasugused aga olid 3k+ eest müügis samal ajal. Igaüks tahab rikkaks saada, eks selline see elu on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiljotiin
huviline



Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 TDI Q

postitati 13.02.14 05:52 Tsiteeri


EstRus on üks debiilik minu arust ( telefonis ka selle nimega). 1min jooksul tuleb rohkem valesid, kui mõne inimesel mitme aasta valed kokku liita.

Kunagi sai ühte bmw müüdud. Siis ma teadsin ainult auto järgi teda. Helistas ja küsis kas vaatama saab tulla. Väitis, et tuleb bussiga Tartu, et saaks äkki Tartu linnas kokku. Muidu ise asun linnast väljas. Arusaadav, et kui inimene bussiga tuleb, raske Tartumaal liigelda niisama. Kui ta auto juurde siblis, siis oli selge. Hakkas oma ajuvaba juttu ajama. Ega seal pikka juttu polnudki. Head teed!

Kuna endale trehvab ka väga odavalt neid autosid näppu ja saab edasi müüdud, siis on veel ete tulnud, kui ta on helistanud. Viisakusest võtan ta kõnesid vastu, aga noh. Ega need kõned ei veni pikaks, kui ta tuleb oma debiilsuse jutuga lagedale.

Minu soovitus: kõik autod, mis seisavad Kuld Vasika nüüdseks vist KÕvera parklas Tartus. Ärge ostke neid. Kui Teil on keegi tuttav, kes saab selle Estrusiga läbi. Las tema uurib selle auto kohta. Tuttavatele pidi ta need auto vead välja rääkima, mis neil on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 13.02.14 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiljotiin
Kuna endale trehvab ka väga odavalt neid autosid näppu ja saab edasi müüdud, siis on veel ete tulnud, kui ta on helistanud. Viisakusest võtan ta kõnesid vastu, aga noh. Ega need kõned ei veni pikaks, kui ta tuleb oma debiilsuse jutuga lagedale.

Minu soovitus: kõik autod, mis seisavad Kuld Vasika nüüdseks vist KÕvera parklas Tartus. Ärge ostke neid. Kui Teil on keegi tuttav, kes saab selle Estrusiga läbi. Las tema uurib selle auto kohta. Tuttavatele pidi ta need auto vead välja rääkima, mis neil on.

Minu soovitus: müü kallimalt! :) Eks spekulant jahib ikka vaheltkasu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 13.02.14 11:31 Tsiteeri


No mina näiteks tean neid isiklikult, kui keegi tahab siis võin uurida, mingit garantiid muidugi ma ei anna et mullegi kõik vead ette laotakse :).


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.11.14 19:35 Tsiteeri


Et siis kah natuke autoärikatest Tartus. Nimelt ei takista pildi tegemist ei kõnniteerajad ega sissesõidukeelud antud territooriumitele, peaasi, et saaks oma masinaid pildistada ja müüki paisata: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1846150 ja http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1892667
Oleks tore, kui reegleid ikka järgitaks!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.11.14 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Et siis kah natuke autoärikatest Tartus. Nimelt ei takista pildi tegemist ei kõnniteerajad ega sissesõidukeelud antud territooriumitele, peaasi, et saaks oma masinaid pildistada ja müüki paisata: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1846150 ja http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1892667
Oleks tore, kui reegleid ikka järgitaks!


Mis õiglust sa loodad foorumist leida?
Kuulutus(t)e andmetes on ju kontakt nr. olemas, helista ja räägi mis sulle vastukarva on.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.11.14 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Et siis kah natuke autoärikatest Tartus. Nimelt ei takista pildi tegemist ei kõnniteerajad ega sissesõidukeelud antud territooriumitele, peaasi, et saaks oma masinaid pildistada ja müüki paisata: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1846150 ja http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1892667
Oleks tore, kui reegleid ikka järgitaks!


Mis õiglust sa loodad foorumist leida?
Kuulutuste andmetes on ju kontakt nr. olemas, helista ja räägi mis sulle vastukarva on.

Ühe inimese kurtmine neid ilmselt ei muuda, aga kui suurema grupi suhtumine nende suhtes muutub, siis hakkab ka nende suhtumine muutuma. Samuti ei ole mina saanud mingid varalist kahju, aga reeglid on ikka kõigile täitmiseks ja mulle lihtsalt ei meeldi, et mõned on omast arust võrdsemad kui teised! Äkki tänu sellele postitusele miskit muutub? Äkki mitte. Sa ei tea seda ju.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.11.14 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ühe inimese kurtmine neid ilmselt ei muuda, aga kui suurema grupi suhtumine nende suhtes muutub, siis hakkab ka nende suhtumine muutuma. Samuti ei ole mina saanud mingid varalist kahju, aga reeglid on ikka kõigile täitmiseks ja mulle lihtsalt ei meeldi, et mõned on omast arust võrdsemad kui teised! Äkki tänu sellele postitusele miskit muutub? Äkki mitte. Sa ei tea seda ju.


Kui sulle konkreetselt see olukord ei meeldi, siis tee midagi otsest ka selle lahendamiseks, foorum minu arvates seda pole.
Ole mees, helista ja räägi oma mure ära!


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.11.14 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ühe inimese kurtmine neid ilmselt ei muuda, aga kui suurema grupi suhtumine nende suhtes muutub, siis hakkab ka nende suhtumine muutuma. Samuti ei ole mina saanud mingid varalist kahju, aga reeglid on ikka kõigile täitmiseks ja mulle lihtsalt ei meeldi, et mõned on omast arust võrdsemad kui teised! Äkki tänu sellele postitusele miskit muutub? Äkki mitte. Sa ei tea seda ju.


Kui sulle konkreetselt see olukord ei meeldi, siis tee midagi otsest ka selle lahendamiseks, foorum minu arvates seda pole.
Ole mees, helista ja räägi oma mure ära!

Paku mida vastatakse? Kas sa ise helistaksid? Sinu arvates foorum midagi ei muuda, minu arvates aga küll ja ongi jutul lõpp:P
Loomulikult ei ole ka need kuulutused ainukesed, pigem esimesed kaks, mis ette juhtusid, teema on püstitatud pigem üldisemas laadis kutsumas inimesi oma autode pildistamisel ikkagi ka kehtivaid reegleid järgima!


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.11.14 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

Kui sulle konkreetselt see olukord ei meeldi, siis tee midagi otsest ka selle lahendamiseks, foorum minu arvates seda pole.
Ole mees, helista ja räägi oma mure ära!

Paku mida vastatakse? Kas sa ise helistaksid? Sinu arvates foorum midagi ei muuda, minu arvates aga küll ja ongi jutul lõpp:P
Loomulikult ei ole ka need kuulutused ainukesed, pigem esimesed kaks, mis ette juhtusid, teema on püstitatud pigem üldisemas laadis kutsumas inimesi oma autode pildistamisel ikkagi ka kehtivaid reegleid järgima!


Mina ei paku midagi ja ära sina ka paku, kui ei ole helistanud või kokku saanud.

Viimasel ajal on mingi trend, et kõik mis ei meeldi (ja mida ei julgeta näost - näkku öelda) riputatakse kuhugile avalikku ruumi ülesse (pildid, videod, kommentaarid), selle asemel et asi inimese kombel ära lahendada.

Mind on elu õpetanud, et kõik probleemid tuleb kohe ja isiklikult ära lahendada, mitte oodata asjade vaibumist/möödumist vms.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.11.14 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Mina ei paku midagi ja ära sina ka paku, kui ei ole helistanud või kokku saanud.

Viimasel ajal on mingi trend, et kõik mis ei meeldi (ja mida ei julgeta näost - näkku öelda) riputatakse kuhugile avalikku ruumi ülesse (pildid, videod, kommentaarid), selle asemel et asi inimese kombel ära lahendada.

Mind on elu õpetanud, et kõik probleemid tuleb kohe ja isiklikult ära lahendada, mitte oodata asjade vaibumist/möödumist vms.

Kuule mees, raudselt saadetakse per.se ja seda sõimu tuleks ilmselt rohkem, kui rubla eest, usu, kui juba kümme korda oled proovinud niimoodi miskit muuta ja saad lihtsalt sõimu, siis üheteistkümnendal korral enam ei helista. Kokku saada? Et raiskan paar tundi selle peale, et kokku saada ja rikun oma närve sellega? Helistan kõik analoogsed juhtumid läbi? Mingi 50 leiaks ilmselt müügiportaalidest. Saan kõigiga kokku? Äkki veel ka korraga? Mõtle ka, mis sa räägid. Pigem on see teemapüstitus selle jaoks, et see info on siin avalik ja avalik häbi on see, mis sellised tegelased mõtlema paneb ja järgmine kord, kui avalikule haljasalale pildistama ronivad mõtlevad, et ohhh, ei jõua seda teiste hala pärast ära kuulata, parem lähen teen pildid lubatud kohas. Kõik. See on minu nägemus asjast, kui see ei ühti sinu omaga, siis fine, ei peagi ühtima.

EDIT: No tegin siis erandi, DiaLabile kiri saadetud.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 28.11.14 21:11 Tsiteeri


audi_a4_v6 seda 20 velgedega A6 müüb foorumi kasutaja DiaLAB, võid kasvõi u2u saata ja uurida. Niisama vingumine maailma ei muuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.14 22:27 Tsiteeri


Ma ei saa kahest asjast aru,kõik foorumid on täis nendest hoiatusi ju?
Ja kui keegi ostab 750 eurose audi a4-ja ja alab,et klotid/kettad läbi siis parem sõitku bussiga.
Sama on mustlastega,telekast räägib kogaaeg ärge tehke nendega äri ja ikka leidub alati inmesi kes neilt kassikulda päris kulla pähe ostavad. Lambad,muud ei oska öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
varemax
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.11
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a4 b8 2,0 tdi 2008

postitati 28.11.14 23:04 Tsiteeri


Niikaua kui on rumalaid ostjaid,täpselt niikaua on ka neid vahendajaid.
Nagu öeldakse lollidelt tulebki raha ära võtta! kui ei võta sina võtab keegi teine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.14 07:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

Kuule mees, raudselt saadetakse per.se ja seda sõimu tuleks ilmselt rohkem, kui rubla eest, usu, kui juba kümme korda oled proovinud niimoodi miskit muuta ja saad lihtsalt sõimu, siis üheteistkümnendal korral enam ei helista. Kokku saada? Et raiskan paar tundi selle peale, et kokku saada ja rikun oma närve sellega? Helistan kõik analoogsed juhtumid läbi? Mingi 50 leiaks ilmselt müügiportaalidest. Saan kõigiga kokku? Äkki veel ka korraga? Mõtle ka, mis sa räägid. Pigem on see teemapüstitus selle jaoks, et see info on siin avalik ja avalik häbi on see, mis sellised tegelased mõtlema paneb ja järgmine kord, kui avalikule haljasalale pildistama ronivad mõtlevad, et ohhh, ei jõua seda teiste hala pärast ära kuulata, parem lähen teen pildid lubatud kohas. Kõik. See on minu nägemus asjast, kui see ei ühti sinu omaga, siis fine, ei peagi ühtima.

EDIT: No tegin siis erandi, DiaLabile kiri saadetud.



Võiks vähemalt, siis eraldi teema teha. Praegu on alusetult tema kuulutus kahtlase mainega autoärikate teemas, mõni loeb ilma süvenemata teab, mis siit välja.

Muidu arvan, et pildistamise eesmärgil korra kõnniteele sõitmine pole teab, mis patt ja see üldiselt kedagi ei häiri. Teine asi on, kui teed sama niisama sõiduajal aja kokku hoidmiseks.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.12.14 09:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Võiks vähemalt, siis eraldi teema teha. Praegu on alusetult tema kuulutus kahtlase mainega autoärikate teemas, mõni loeb ilma süvenemata teab, mis siit välja. ...

Nõus, pealkiri nagu sobiks, aga eelnev sisu mitte.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.7% - SQL: 24.3%]