Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: coupe ukseliistud! (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1665)
sobe
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3.0tdi 2008

postitati 13.01.05 21:54 Tsiteeri
coupe ukseliistud!



Probleem selles,et käsil siis coupe (typ89) värvimine ja oleks vaja teada kuidas käivad alumised ukseliistud ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cyrus
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi neli

postitati 13.01.05 22:16 Tsiteeri


polster maha ja seespool on mutrid, umbes 5-6 tk.
sellest peaks VIST aitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sobe
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3.0tdi 2008

postitati 13.01.05 22:18 Tsiteeri


ma mõtlen neid alumisi musti liiste ukse all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 14.01.05 07:51 Tsiteeri


typ88 kohta ei oska öelda, kuna pole sellist keremudelit kunagi kuulnudki. Aga typ89 omal oli selle kummiriba sees metallriba, mille külge kinnitusid plastikust klambrid, mis omakorda siis hoidsid ukse kyljes olevate väikeste metallist "naelapeade" küljest kinni. Kui see kummiriba on juba suht kaua seal olnud, siis ma ei usu, et sa selle sealt ilusti sirgelt kätte saad. Võibolla kuidagi altpoolt näiteks noaga need plastikklambrid ukse küljest lahti kangutada. Ja kui sa juba selle riba sealt ukse küljest ära tõmmates kõveraks teed, siis ei ole seda enam eriti lihtne ilusaks ja sirgeks saada.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sobe
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3.0tdi 2008

postitati 14.01.05 16:00 Tsiteeri


Kes räägib typ88 kes typ89 mul juba kõik segamini.Eks ma proovi tänan.::)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MgM
huviline

Avatar


Registreerunud 02.08.04
Asukoht: Pärnumaa/Pärnu/Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Yamu R6

postitati 14.01.05 19:17 Tsiteeri


Ma arvan, et mul samad liistud all. Ja tuli ainult otsast punn ara võtta ja saigi tahapoole mööda siini maha tõmmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sobe
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3.0tdi 2008

postitati 14.01.05 23:04 Tsiteeri


Nii siis ma üritasin lahti saada,kuid tulutult liist on kinni ei julgenud eriti väänata äkki läheb päris kõveraks ei saa pärast tagasi ka panna.Siiim sa ühes teemas rääkisid nendest liistudest kuidas sa need ise tegid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 14.01.05 23:11 Tsiteeri


Mul pole need veel valmis, aga põhimõtteliselt teen need klaaskiust. Sobitan ilusti küljelaienditega kokku ja mingisugune tihend vahele. Peaks jääma samahea, kui originaal. Kui valmis saan, siis räägin täpsemalt. Umbes kuu aja pärast peaks juba küljes olema küljelaiendid ja need ukse alt ääred ka valmis.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sobe
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: a8 3.0tdi 2008

postitati 14.01.05 23:46 Tsiteeri


auto24 on üks must abt tuuninguga coupe millel on erilised külje laiendid.Kas tahad taolised teha?:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 15.01.05 09:19 Tsiteeri


Liistud tulevad kindlalt nii maha,et teed ukse lahti ja sealt kohe tömbad taha poole sirgelt.Liist jookseb plastmass siinide peal mis on ukseküljes kinni.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 15.01.05 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sobe
auto24 on üks must abt tuuninguga coupe millel on erilised külje laiendid.Kas tahad taolised teha?:cool:


Põhimõte on jah sarnane (et küljelaiendid asendavad kummiribasid uksest eespool ja tagapool). Aga kuju tuleb teistsugune.

pilt küljelaienditest poolikutena


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.8% - SQL: 68.2%]