Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Mis vahe on 66kw ja 85 kw b4-st on jutt (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1533)
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


shocked.gif postitati 26.12.04 22:19
Mis vahe on 66kw ja 85 kw b4-st on jutt



On plaan siis endale b4 soetada ja selle auto kohta ei tea veel suurt midagi.Huvitakski mis vahe nendel on ja kumb on parem??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 26.12.04 22:43


nu mida rohkem seda uhkem aga otsingusse:
66kw 85kw
andis päris palju asjalikke vastuseid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.04 23:13


Tänud!!! Nagu ma aru saan siis on 85 kw parem :D .Millest aga sõltub b4 rool.Olen näinud osadel ilusaid roole(ka audi oma) ja teisi millel on tavaline 80 rool.Ma ei tea mis margi rool nendel teistel on,aga ilusam ta on!?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 27.12.04 00:32


Tsitaat:
Esialgne postitaja ristot
Tänud!!! Nagu ma aru saan siis on 85 kw parem :D .Millest aga sõltub b4 rool.Olen näinud osadel ilusaid roole(ka audi oma) ja teisi millel on tavaline 80 rool.Ma ei tea mis margi rool nendel teistel on,aga ilusam ta on!?!


:o
Ma pole ühelgi müügis audil mõnd teise margi rooli näinud. Rooli välimuse vahe ehk selles, et kas on turvapadjaga või ilma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 27.12.04 06:21


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Tsitaat:
Esialgne postitaja ristot
millel on tavaline 80 rool.Ma ei tea mis margi rool nendel teistel on,aga ilusam ta on!?!


:o
Ma pole ühelgi müügis audil mõnd teise margi rooli näinud. Rooli välimuse vahe ehk selles, et kas on turvapadjaga või ilma...


Ma arvan et ta mõtleb siinkohal sellist:

http://elec.dyn.ee/~eham/rool/imgp1736.jpg

huvitaks ennastki, et mis puhul on B4 küljes selline rool. Olen vaadanud oma masinast vingemaid B4'si, enamusel ikka tavaline (ja suht kole) rool küljes, mõnel üksikul selline.
Sportrool ta ka justkui eiole, või on?
ning airbagist pole seal haisugi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.12.04 07:40


selline rool on minu arust 92 lõpp ja 93 aastal. Mul endal 92 lõpp ja polstrid ning roool juba uuema tüübi omad (akna äärest nahaga).

mis vahe aga autodel? mu esimene audi oli 66kw ja vahetasin ta 1 aasta pärast 85 se vastu, sel lihtsal põhjusel, et 66 oli minu jaoks liiga lahja. Kui sõidad ntx tln-tartu vms kus vaja tihti mööda süstida ja kui rahvast ka veel peal, ei olnud võimalik mööda sõita. Ökonoomsem oli küll kui 85 kw.

Juppide kohapealt ma ei oska kommanteerida, vähemalt Tartu lammutustest olen küll kõik vajamineva leidnud ja ega pole suurt vahetanud ka peale pukside. Ah jaa mõlemal 2 liitrisel ka klapisääred.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 27.12.04 08:44


Tsitaat:
Esialgne postitaja Fxz
teema siis selles, et 85kw on sport variant hoolimata sellest, et mõlemad- nii 66kw kui ka 85 kw on 2.0 l, siis 85kw juppe on raskem saada! 85kw 2,0 L masinaid eestis ka liiga vähe, et saada juppe ka romulast :) Ise tead mis teed!


Mis sport see 85 ikka nii väga on :) ... ja mis puutub juppide saamisesse romulast, siis 66kw puhulgi edu otsimisel ;) - ma olen ennast mõne jupiga küll halliks otsinud ....


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 27.12.04 12:32


Kui spordist rääkida siis Audi B4'le paigaldatakse ka 2,8l V mootorit! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 27.12.04 12:44


kui 85kw mootori juppide leidmisega juba probleeme on siis ma peaks ülce omale kuuli pähe laskma... ptui ptui ptui...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ristot
huviline



Registreerunud 21.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.04 21:43


Muidu mõtlesin jah sellist rooli mille pilt siia ülesse on riputatud.Minu meelest on see täiesti suvaliselt autodel,mõnel on ja mõnel mitte.Üldiselt on siis 85 kw parem.Minek ka veits parem nagu aru saan.Maanteel tahaks ju ka mööda saada mitte teise auto kõrvale seisma jääda ja kõrval sõitjaga tõtt vaadata.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
j.audi
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant

postitati 29.12.04 21:59


66kw kohta ei oska ise midagi öelda aga 85kwon täitsa ok kütet ei võta palju kuid liigub üsna hästi . Ja selline rool on mul originaalis peal aga on plaan ära vahetada kui kunagi huvi on:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.0% - SQL: 51.0%]