Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Segu läheb pidevalt paigast ära. (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1095)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.12.04 22:59 Tsiteeri
Segu läheb pidevalt paigast ära.



Probleem siis 2,3NF mootori ja selle tööga. Nimelt segu läheb koguaeg liiga rikkaks. Kui pritsepeal olevast rõhuregulaatorist lahjemaks keerata siis mingi aja pärast läheb ise rikkaks tagasi. (küünlad mustad) Kusjuures reguleerimiskruvi ise ei liigu. Kas tegemist on vigase aju, lambda või muuga seda ei oska kuidagi tuvastada. Viimastel päevadel olen keeranud iga natukese aja järel jälle kruvi väljapoole, kui nii edasi läheb siis varsti peaks reguleerimiskruvi juba päris väljas olema. Ehk on kellelgi sarnast müsteeriumi esinenud või oskab keegi mõne hea ideega toetada?!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 21.12.04 23:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Probleem siis 2,3NF mootori ja selle tööga. Nimelt segu läheb koguaeg liiga rikkaks. Kui pritsepeal olevast rõhuregulaatorist lahjemaks keerata siis mingi aja pärast läheb ise rikkaks tagasi. (küünlad mustad) Kusjuures reguleerimiskruvi ise ei liigu. Kas tegemist on vigase aju, lambda või muuga seda ei oska kuidagi tuvastada. Viimastel päevadel olen keeranud iga natukese aja järel jälle kruvi väljapoole, kui nii edasi läheb siis varsti peaks reguleerimiskruvi juba päris väljas olema. Ehk on kellelgi sarnast müsteeriumi esinenud või oskab keegi mõne hea ideega toetada?!


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=11649&page=1#pid90896

seal teemas sellest nats kirjutatud ja kui tahad siis võin jällegi viljandi moto mehele reklaami teha!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 22.12.04 01:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja syo
Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Probleem siis 2,3NF mootori ja selle tööga. Nimelt segu läheb koguaeg liiga rikkaks. Kui pritsepeal olevast rõhuregulaatorist lahjemaks keerata siis mingi aja pärast läheb ise rikkaks tagasi. (küünlad mustad) Kusjuures reguleerimiskruvi ise ei liigu. Kas tegemist on vigase aju, lambda või muuga seda ei oska kuidagi tuvastada. Viimastel päevadel olen keeranud iga natukese aja järel jälle kruvi väljapoole, kui nii edasi läheb siis varsti peaks reguleerimiskruvi juba päris väljas olema. Ehk on kellelgi sarnast müsteeriumi esinenud või oskab keegi mõne hea ideega toetada?!


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=11649&page=1#pid90896

seal teemas sellest nats kirjutatud ja kui tahad siis võin jällegi viljandi moto mehele reklaami teha!!!

See hoopis teine teema ju, tühikäiguga pole probleeme täheldanud. Tean, et neid asju ise käppida ei tasu, kuid hetkel sellest teadmisest väga vähe kasu.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 22.12.04 03:46 Tsiteeri


Mingisuguste moto probleemidega võid pöörduda viljandisse ja tuled terve autoga tagasi mina mõtlesin seda:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.9% - SQL: 49.1%]