Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: pensa pump undab (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 2595)
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 08.12.04 11:44 Tsiteeri
pensa pump undab



pensa pump undab mis tal viga võiks olla kas rem. saab. 80 b3(mõned korrad on kuivale lastud ka ikka )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.04 12:42 Tsiteeri


Hei

Minu omal ka undas ja undas, kuni lõpuks vaikis. Pump taastamisse ja koos küljest ära ja külgemonteerimisega 900.-

Korralik töö. Pump nagu uus.

Paagiväline pump maksab uuest peast 2500 :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.12.04 13:19 Tsiteeri


Minu eelmisel masinal undas ostmisest alates (ise sõitsin selle masinaga kõvasti üle kahe aasta) kusjuures rõhu lõi 10 baarise kellaga mõõtes kõvasti põhja kinni. Sellega tahtsin öelda, et ainuüksi undamine ei näita veel midagi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cypress hill
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.04
Asukoht: Keila-Tallinn-Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: Audi coupe 2,3

postitati 08.12.04 14:25 Tsiteeri


Jah,ega undamine alati järgi jää,ise sai uus pump pandud,ka see undas.
Pumba taastamine olenb kvaliteedist,kui tehakse korralikku tööd(vahetatakse ala plastmassist seib või tihend ära miss on liiga pehme,läheb ka kiirelt kotti,veel tuleb pump korralikult kinni valtsida)on sai good,kui ei siis maksad tühja:mad:


GTA
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bremann
huviline



Registreerunud 26.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2,3E 1989

postitati 10.12.04 01:15 Tsiteeri


Kunagi hakkas ka pump unduma ja see kestis nii 1,5 aastat kuni jäin kusagil Lõuna-Eestis päraperses keset talve teele. Sai siis mindud bensupumba parandaja juurde. Muide sama koht, mida siin foorumis ennegi reklaamitud (http://www.hot.ee/bensiinipump) - täielik pask. Kuna öeldi, et minu pumpa korda ei saa, pandi külge mingi suvalise audi pump, mis undas hullemini kui vana pump. Tüüp ütles, et too pump on renoveeritud ja survestatud ja kontrollitud. Alguses mõtlesin, et harjun undamisega ära, aga lõpuks hakkas asi ikka jube närvidele käima. Kuna õigel ajal parandusse tagasi ei läinud, siis mõtlesin et enam pole mõtet õigust nõudma minna ning sõitsin edasi. Aga poole aasta pärast oligi see pump ka perses. Ostsin siis foorumist järgmise kasutatud pumba ning viisin teenindusse, aga tuli välja et minu autole selle survetase jääb madalaks ning lõpuks ostsin ikkagi uue pumba. Siit siis moraal - osta uus, säästad raha.

P.S.

Müün ikka pumpa, mis minu autole ei sobinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 10.12.04 02:11 Tsiteeri


las ta undab, mul undas ka, aga lõpux hakkas see jama, et soojast peast autot käima ei saanud ja siis oli juba pumba surve ainult 3,1bar'i aga töötas ikka:) ja jõud kadus ka autolära u.3000-4000 rpm juures... sai siis mööda romuladi kolatud otsidud kasutatud pumpa aga ei midagi! lõpuks ikka tutika poest ostsin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 10.12.04 06:58 Tsiteeri


Ostsin ise renoveeritud pumba http://www.hot.ee/bensiinipump siit augusti alul kuskil, siiani küll asi igati ok töödanud, pole aru küll saanud, et ei suudaks mootorit ära toita, hetkel tomib igatahes kõik korralikult:)!
Mul just enne seda oli kurb kogemus uue pumbaga mis kestis ainult max 8 kuud, kuna tsekk oli kadunud siis kahjuks ei saanud ka garantii korras vahetada ümber:(.


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 10.12.04 10:21 Tsiteeri


Las ta siis undab mul ka ühel autol undab,
kül ta kunagi täitsa vait jääb.
Kui sõidad siis se aeg pole kaugel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 10.12.04 10:35 Tsiteeri


Tean kes teeb seda tööd Viljandimaal: ise lasin seal teha ja minul ei unda. Algul ei uskunud, et pump kuna survet oli minu meelest küll. Proovisin näppu ees hoida kuid ei jõudnud. Tühikäigul vedas ennast kuidagi käima, nii kui gaasi andsin suri kohe välja.

Ah ja, maksma läks mingi 800
nüüd on aasta möödas ja pole probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 10.12.04 20:27 Tsiteeri


kas pensa pumbast võib ka oleneda auto edasiminek. ja see ei ole just lohutav teada et asi kusagil ei millestki võiks ülesse ütelda, mis peaks olema sellise pumba rõhk mis on ok seisus (b3 83kw 1,9)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 09.02.05 21:00 Tsiteeri


minu oma ka undab juba pea aasta.kindlasti undas enne ostmist ka.kas keegi oskab tartu kandis remontijat soovitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karuott
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,3 ´87

postitati 09.02.05 21:16 Tsiteeri


Tartus on Siriuse putka juures on üks koht: http://www.autodiagnostika.ee/
seal võetakse vana pump maha ja tehakse korda...hind 1000.- (+uus benafilter)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 16.02.05 18:31 Tsiteeri


ole tänatud,nüüd tuleb seal ära käi:Da


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 16.02.05 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karuott
Tartus on Siriuse putka juures on üks koht: http://www.autodiagnostika.ee/
seal võetakse vana pump maha ja tehakse korda...hind 1000.- (+uus benafilter)

ka mul on seal taastatud pump ja ei ütle ühtegi halba sõna ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 17.02.05 20:18 Tsiteeri


käisin siis ära.tüüp ütles, kui pumba lauale panen siis kaheksa sotti.nüüd probleem,sõita vaja.pean seniks midagi muud alla otsima.:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
timur9
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A 100 Q, A.80

postitati 17.02.05 23:03 Tsiteeri


mul sama asi aga undab vahelduva eduga kord kõvasti siis on jälle vait.Torud on puhtad ja filtrid on uued.Ka mineku üle ei saa kurta ja nii juba1,5 aastat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vidiit
huviline



Registreerunud 23.11.03
Asukoht: Tallinn/Cincinnati
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Coupe GT

postitati 17.02.05 23:08 Tsiteeri


endal sama mure. sügisel panin pool aastat vanakütusepumba külge, mootoriks 1.8. algul oli vait 10 mintsa ja siis hakaks pihta.
kuulsin sellist lugu, etvõib poroovida lisada 10g õli liitri bena kohta korra ja ehk jääb vaiksemaks? on sel tegevusel mõtet või mitte?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 18.02.05 07:31 Tsiteeri


julgen soovitada põlvas meest kes remondib pumpasi.Tegi mulle pumba ja olin rahul.2 aastat toimis nagu kell ja siis müüsin auto koos selle pumbaga maha.Nüüd läks uuel kah pump aga neid vist ei anna remontida.kuna kiire oli kah siis ostsin põlvast sale poest uue ja see maksis 1800.-.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 19.02.05 01:34 Tsiteeri


kas palju pole taastamise eest romulast saab 700eek. pumba. mida seal üldse taastatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 19.02.05 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sulps
kas palju pole taastamise eest romulast saab 700eek. pumba. mida seal üldse taastatakse.



http://www.hot.ee/bensiinipump

siit saad lugeda taastamise kohta kui huvi on, juttu üle korrata nagu ka poleks siin mõtet:)!

Ise romulast pumpa ever ei ostaks, see suurem loterii kui taastamise värk, pluss taastamise mees annab garantii ka sulle ning see 200 eeku hinna vahet ma arvan, et enam ei elata ka!
ise nüüdseks ca 9 kuud sõitnud taastatud pumbaga, pole igatahes mingit jama täheldanud, masin läheb ilusti pöördesse ja pump toidav ilusti moto ära, motoks siis 10V WJ mootor turboga 125 kW. Kui juba taastatud pump suudab turbo moto ära toita siis vabalthingavaga ei tohiks ammugi probleeme tekkida!


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
timberwolf
huviline



Registreerunud 28.03.05
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,2

postitati 28.03.05 17:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
julgen soovitada põlvas meest kes remondib pumpasi.Tegi mulle pumba ja olin rahul.2 aastat toimis nagu kell ja siis müüsin auto koos selle pumbaga maha.Nüüd läks uuel kah pump aga neid vist ei anna remontida.kuna kiire oli kah siis ostsin põlvast sale poest uue ja see maksis 1800.-.

palju taastamine maxis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.4% - SQL: 36.6%]