Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Käikude lülitavusega mure (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 5633)
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 20.06.03 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
seda ma pidevalt peangi tegema...aga imo peaks ka liikumise ajal nagu toimima :(


Sama asi on ka minu puhul, kui parklasse sisse sõidan. Sissesõit sinna on nagu takistusriba läbimine :D, olen sunnitud peatuma ja I käigu sisse lükkama. Ma arvan, et kui jõuga lükata, siis peaks ka saama üks kord (ainult vo :) ) I käigu sisse lükatud, kuid pole nagu siiamaani erilist soovi olnud käigukasti "vägistama" hakata.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.03 14:07 Tsiteeri


Mul jälle seda muret pole... kõrgemalt madalamale ja vastupidi käivad kõik käigud :)
Ainult siis külmalt esimene ja tagumine ei taha minna :( eriti... korra neljas siis kolmas ja lähevad ka muud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 20.06.03 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
seda ma pidevalt peangi tegema...aga imo peaks ka liikumise ajal nagu toimima :(


Hoo pealt kaik valja, sidur yles, vahegaasi, sidur alla ja esimene sisse! Vahegaasiga PEAB sisse minema ka madal kaik hoo pealt! Kòlab kyll, kui GAZ 53, aga toimib!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.06.03 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Mul jälle seda muret pole... kõrgemalt madalamale ja vastupidi käivad kõik käigud :)
Ainult siis külmalt esimene ja tagumine ei taha minna :( eriti... korra neljas siis kolmas ja lähevad ka muud :P


mul sama teema täpselt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 20.06.03 20:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
seda ma pidevalt peangi tegema...aga imo peaks ka liikumise ajal nagu toimima :(


Hoo pealt kaik valja, sidur yles, vahegaasi, sidur alla ja esimene sisse! Vahegaasiga PEAB sisse minema ka madal kaik hoo pealt! Kòlab kyll, kui GAZ 53, aga toimib!:D



Kõlab küll, kui GAZ-53:D Nimelt oma C-kati tegin selle veokal oma 8 aastat tagasi:o


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tarvotu
huviline



Registreerunud 26.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan `98a, Audi coupe 83a. 1,8

postitati 03.12.04 22:00 Tsiteeri


Mul lükkab tagurpidi käigu ise välja kui natuke juba tagurdanud. Mida teha?
Ja kui ma siduri alla vajutan siis käib kahtlane heli nagu kusagil käiks midagi vastu.Tundub et läheb hullemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.04 08:53 Tsiteeri


Minul tuli korraks probleemile lahendus uue siduri näol, et selles viga oligi, peale vahetust kõik käigud käisid vägagi hästi. Kuid nüüd miski kaks kolm nädalat peale vahetust hakkab sama pull pihta, jälle ei taha otse sisse minna, tra vapsee ei saa aru milles asi on :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tarvotu
huviline



Registreerunud 26.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Vectra Caravan `98a, Audi coupe 83a. 1,8

postitati 10.12.04 22:52 Tsiteeri


Mul ikka selle tagumise käiguga jama:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.8% - SQL: 50.2%]