Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Spidoanduri vahetamine. (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1016)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.11.04 19:50 Tsiteeri
Spidoanduri vahetamine.



Mismoodi kinnitub uuemate sigarite kasti külge spidoandur. Uurisin ja puurisin täna ja aru ma ei saanudki. 86 aasta omal oli lihtsalt keermega otsas, kuid sellel (90 aasta) tundub see asi üldse mingi imeliku kujuga olevat. Oskab keegi öelda mismoodi seda eemaldada õnnestub?
Ning veel väike lisaküsimus: Difriluku vabastamine käib ilmselt sellesama spidoanduri pealt? Järelikult kui spido ei tööta siis ka difrilukk automaatselt maha ei tule?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.11.04 11:03 Tsiteeri


Uurisin ka elcats.ru lehelt, kuid aru ei saanud. Mingi klamber? Või keere ikkagi? On mõnel äkki lammutamisel sellist kasti, saaks lähemalt järgi vaadata, auto peal on tõesti raske asjale pihta saada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarks
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 2,5 tdi Quattro

postitati 15.11.04 11:12 Tsiteeri


Ise vahetasin kunagi audi 80 ,91 aasta vist kui hästi mäletan seal oli polt ja klamber , kui need lahti saad siis andur iseenesest tuleb sealt välja tõmmata kuna anduri enda küljes on ka veel kummirant. Andur kui niisugune peaks neil ühesugune olema. 80 seal all vähe ruumi ja seega vahetamine üsna jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.0% - SQL: 64.0%]