Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:Võimu kohta (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1955)
alpine20
huviline



Registreerunud 12.10.03
Asukoht: Viljandi,tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autota

postitati 11.11.04 17:33 Tsiteeri
K:Võimu kohta



Et siis asi selline,panin võimu subakale taha ja mida ma, kogen võim kuum nagu pann:Don sellien asi norm või on oodata suuremat pauku varsti sellest võimust???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.04 17:53 Tsiteeri


Ega sa asja tiba valesti äkki ühendanud ei ole? või on ta sul kuskil väga kitsas kohas. See et asi soojaks läheb on normaalne... tiba tuliseks juba nii ja naa. Samas oli mu King Audio võim mu ka vahest nii kuum, et ära näppu vastu pane ja suveti vahest viskas ennast protectionisse ka, natuke jahtus siis hakkas uuesti tööle. Et suuremalt jaolt peaks neil selle jaoks kaitsmed peal olema, et maha ta kohe ei kärssa.
Mis võim on? ja mis suppari taha ühendatud (kahe või ühe mähisega jne)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alpine20
huviline



Registreerunud 12.10.03
Asukoht: Viljandi,tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autota

postitati 11.11.04 18:13 Tsiteeri


võimuks on mingi titan(ostisn uuena) ja kõlariks on kahe mähisega GAS subfoower.Ja kõlar on jah kasti ja kere vahel.Valesti küll ei usu et midagi ühendatud on ja kaablid peaks kah olema ok ehk siis voolukaabel on 20mm samuti ka mass.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.04 18:20 Tsiteeri


Ahaa... tegelt ma arvan et asi on sul siiski valesti ühendatud... ja tead miks? ma pakun et sul on see võimu sillatud ja suppari mähised on seal peal omavahel paralleelselt, mis tekitab takistuseks 2Ohmi, kuid see võim ei kannata sillas 2Ohmist takistust (vähemalt arvan ma nii).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 11.11.04 19:38 Tsiteeri


anna siis juba ka võimendi andmed/mark või link kus see võimendi asub siis saab täpsemalt asja üle arutleda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 11.11.04 19:56 Tsiteeri


see titan, mis ma leidsin ei räägi 2ohmist ühendusest midagi aint 4ohmi, nii et karta on et pead ümberühendama. http://www.autoalarm.ee/index.php?audio


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alpine20
huviline



Registreerunud 12.10.03
Asukoht: Viljandi,tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autota

postitati 11.11.04 21:08 Tsiteeri


Võimendiks on siis TItan TA-X104


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.11.04 11:23 Tsiteeri


Siin arvavad küll, et TA-X104 2 oomi kannatab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alpine20
huviline



Registreerunud 12.10.03
Asukoht: Viljandi,tartu
Kasutaja on eemal

Auto: autota

postitati 12.11.04 11:30 Tsiteeri


Kusjuures teema oligi tartu akustikas selline et üks väitis et kannatab(persoon kes paigaldab seal stereosi ja alarme)ja omanik käis mu subaka testriga üle ja väitis et selle kõlaril on 3,8 oomi takistus ja et see on liiga vähe selle võimu jaoks kuigi samas teine oli mulle väitnud et see võim töötab sillatult ka 2 oomi peal.;)Siit soovikski tartu akustikale au anda et nad kõik seal nii asjalikud on ja teavad mida suust välja ajavad:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.04 11:35 Tsiteeri


Asi kannatab 2Ohmi stereos kuid mitte sillatuna (kuigi antakse max võimsus ka 2x500 2 ohmi korral)
Suht kahtlane võim iseenesest, Input sensitivy on vaid kuni 2V, et uuemate makkidega milledel liiniväljund 4V võib probleeme tekkida. Võimsused on loomulikult kõvasti üle pingutatud, reaalne oleks vast:
4x 48 W @ 4 oomi.
4x 72 W @ 2 oomi.
2x 144 W @ 4 oomi.
Kolmas asi on see, et ei ole kirjas kas LPF: 40-250 Hz/12dB on vaid ühe kanalipaari jaoks või mõlema jaoks, paljudel on see vaid ühe jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.04 11:46 Tsiteeri


4 Ohmise elemendi takistus on testriga vaadates 3,8Ohmi ringis, see on normaalne.
See võim ei kannata sillas mitte mingil juhul 2Ohmi (kui siis ajutiselt, või vaikselt kuulates)
Nagu privas rääkisime võib ühendada selle nii, et üks elemendi mähise ühel sillatud poolel ja teine mähis teisel poolel, nii on asi 2x võimsuse peal ja 4Ohmise takistuse peal.
Täpselt samamoodi peavad olema keeratud gaini nupud ja RCA sisendid tuleb õieti jagada ja ühendada.
Lisaks veel see, et kui peaks olema selline asi, et vaid ühel kanalil on LPF, siis seda kasutada ei või, muidu on nii, et ühes mähises lõikad sagedused ära ja teine saab kogu sagedusriba. Kui on mõlemal LPF olemas, siis kaneed võiks olla samas kohas täpselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.8% - SQL: 50.2%]